forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Егати, много гейове, много нещо...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Еротика
Предишната тема :: Следващата тема  

Против гейовете ли сте?
Не. Живеем с свободна страна. Всеки заслужава да се отансят с него като с човек преди всичко.
23%
 23%  [ 32 ]
Да. Дразнят ме много! И не защото искам да ги дискриминирам, просто начина по който се държат!
45%
 45%  [ 61 ]
Де да знам... гейска му работа.
30%
 30%  [ 41 ]
Общо гласове : 134

Автор Съобщение
botroid
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Фев 2004
Мнения: 1730
Общо думи: 11,794

МнениеПуснато на: Пет Апр 08, 2005 8:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
Аз ти казах че не се кефя на гейовете ..ся каф ти е проблема не знам .... !!!


Проблема не е в тва че не им се кефиш, а в това че ги мразиш и изглеждаш като расист (или наистина си такъв) и говориш за наказателни отряди, побоища и кървища и въобще насилие срещу тези които са със различни убеждения от твоето. Аре остави гейовете на мира, да праят кво си щат и си гледай любимите ти (малолетни) момиченца Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пет Апр 08, 2005 8:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми в интерес наистината съм расист ... но няма смисъл да обеснявам .. !!
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
botroid
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Фев 2004
Мнения: 1730
Общо думи: 11,794

МнениеПуснато на: Пет Апр 08, 2005 8:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
ми в интерес наистината съм расист ... но няма смисъл да обеснявам .. !!


Да, правилно си преценил тоя път. Излишно е да се обясняваш в расизъм. Гледам че в подписа ти гръмко цитираш Левски, добре че той не е бил такъв кат теб.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пет Апр 08, 2005 8:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

botroid написа:
ShortY написа:
ми в интерес наистината съм расист ... но няма смисъл да обеснявам .. !!


Да, правилно си преценил тоя път. Излишно е да се обясняваш в расизъм. Гледам че в подписа ти гръмко цитираш Левски, добре че той не е бил такъв кат теб.

тфа че го цитирам не значи че се оприличавам на него или ...че си мисля че съм Левски ! Просто мисля че трябва да я има някъде тая мисъл за да не забравят хората ! ....нещо друго ...по аватар да намериш нещо за заяждане ? ....Що да не съм расист негрите и циганите като ни видят като че ли с отворени ръце ни приемат .... обръснах се ....и още на следващата вечер ме подхониха мангалите ...тяхната мама !!! Ми мнооо ясно че ще съм расист ....


Левски ако беше като мене или като тебе някфи философи дето само се обесняват съмнявам се че някога щяхме да се освободим !
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
botroid
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Фев 2004
Мнения: 1730
Общо думи: 11,794

МнениеПуснато на: Пет Апр 08, 2005 8:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
Що да не съм расист негрите и циганите като ни видят като че ли с отворени ръце ни приемат .... обръснах се ....и още на следващата вечер ме подхониха мангалите ...тяхната мама !!! Ми мнооо ясно че ще съм расист ....


А като си расист кои и къде ще те приеме?! Подгонили са те, защото омразата ражда омраза. А и явно си слабичък физически и не са имали респект от теб. Как искаш да плашиш и биеш педалите и черните с тая твойта хилава физика Very Happy

//извън темата:
Гроба на Левски е в България, но никои не го знай...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пет Апр 08, 2005 8:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

botroid написа:
ShortY написа:
Що да не съм расист негрите и циганите като ни видят като че ли с отворени ръце ни приемат .... обръснах се ....и още на следващата вечер ме подхониха мангалите ...тяхната мама !!! Ми мнооо ясно че ще съм расист ....


А като си расист кои и къде ще те приеме?! Подгонили са те, защото омразата ражда омраза. А и явно си слабичък физически и не са имали респект от теб. Как искаш да плашиш и биеш педалите и черните с тая твойта хилава физика Very Happy


хахаха че ти сам ли мислиш че ще ги бия .... ве ??? нали от катуна ще излят 50 мангала .....кът има някой да подкрепи каузата ...ш ги трепем ...ми една бухалка да земам да те прасна у тиквата ... сигурно ще те заболи ? Пък това мен къде ще ме приемат ....и къде не ....ще видим след 20 години ....тебе като гледам ....никъде не са те приели за тфа седиш в тая кочина и в мизерията .... !!! Това което не е в мускулите ми е в главата .... !!! Ми снимай и твойта снага да я видим колко си як !!!! По твойта логика ..... който не е 100кг трябва да го пребиват така ли ??? Ей браво ей тфа е трезвено мислене на възрастен човек ! Обзлагам се че си учител или си бил в сферата ..... !!! Ела .....ще те заведа къде ги бях видял мангачите ще те обръснем .... и ще видим как с твойта снажна и красива фигура дали 8 мангоча няма да ти пръснат зъбите по земята а ??? само дето аз ше избягам пак тебе ще те тъпчат отзад пък ти им обеснявай че си за Интеграцията на мангалите в обществото
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пет Апр 08, 2005 8:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

botroid написа:


//извън темата:
Гроба на Левски е в България, но никои не го знай...


Е явно ти си по велик и от Левски .... !! Тфа да не съм си го измислял аз ве ??? ******* .... ***** ..... мноооууу си зле чесно ти си ебаси невменяемото ***** ..... все едно говориш на стената
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
botroid
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Фев 2004
Мнения: 1730
Общо думи: 11,794

МнениеПуснато на: Пет Апр 08, 2005 9:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
Пък това мен къде ще ме приемат ....и къде не ....ще видим след 20 години ....тебе като гледам ....никъде не са те приели за тфа седиш в тая кочина и в мизерията .... !!!


Така ли говориш за България бе?! Ако те чуе Левски ще се обърне в гроба!

ShortY написа:
Това което не е в мускулите ми е в главата


И какво има толкоз в главата ти, досега нищо съществено не си показал освен омраза, нетолерантност и мноо псувни. Кого мислиш впечатляваш с тва, не ти ли е рано да се прайш на мъж? :)

ShortY написа:
Ела .....ще те заведа къде ги бях видял мангачите ще те обръснем .... и ще видим как с твойта снажна и красива фигура дали 8 мангоча няма да ти пръснат зъбите по земята а ?


Аре само заради туй че съм обръснат ли ще ме бият? Ако не съм с бомбър и кубинки, с кво толкоз ще ги провокирам? То сега мноо хора са обръснати, а не са скинари (наци).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пет Апр 08, 2005 9:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="botroid"]

Така ли говориш за България бе?! Ако те чуе Левски ще се обърне в гроба!

Той по скоро ще се обърне в гроба ако виде за какво се е борил ... за някфи устати цървули като тебе които нищо не правят и само приказват ! За мене няма кво да се обръща...аз съм още някаф хлапак ...

И какво има толкоз в главата ти, досега нищо съществено не си показал освен омраза, нетолерантност и мноо псувни. Кого мислиш впечатляваш с тва, не ти ли е рано да се прайш на мъж? Smile

Ми аз не съм влязал в тоя форум за да показвам колко книги съм прочел , колко енциклопедий съм прочел и колко съм умен ! Аз това не ми трябва да го доказвам на никой. Аз мисля да го покажа с действия а не с думи. Докато ти си една устата *****

Аре само заради туй че съм обръснат ли ще ме бият? Ако не съм с бомбър и кубинки, с кво толкоз ще ги провокирам? То сега мноо хора са обръснати, а не са скинари (наци).


Ами повярвай ми аз не съм с кубинки и тенеска SkinHeadz със съвсем обикновенни дрехи


И ако ще отговарящ отговаряй конткретно на въпросите и престани да заобикаляш най важните неща !

_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пет Апр 08, 2005 9:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

По твойта логика ..... който не е 100кг трябва да го пребиват така ли ??? Ей браво ей тфа е трезвено мислене на възрастен човек ! Обзлагам се че си учител или си бил в сферата ..... !!!

Аре ве интелегентен не те чувам да пищиш тука ? на моите "писания" можеш да критикуваш всяка дума ама зад твойте помиий дето ги бълваш нещо ...... оставаш без слово
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Shibby
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 07 Апр 2005
Мнения: 104
Общо думи: 0
Местожителство: Още не съм си го научил... :о(

МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 11:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

само не мога да разбера що сте пуснали тая тема в Erotica.
A само да ми падне някои тъп гей и ще му начупя зъбките.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ebav4o™
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Фев 2005
Мнения: 202
Общо думи: 0
Местожителство: gabrovo™

МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 10:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Shibby написа:
само не мога да разбера що сте пуснали тая тема в Erotica.
A само да ми падне някои тъп гей и ще му начупя зъбките.

еии мно боиствен си
_________________
Chetoh v Edna Kniga Che Alkohola Vredi Na Organizma , Znachi Spiram Da Cheta Knigi ! ®
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
[ IP : Logged ]
Shibby
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 07 Апр 2005
Мнения: 104
Общо думи: 0
Местожителство: Още не съм си го научил... :о(

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 12:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

не, приятелите ми могат да подтвърдят че съм много спокоен(или по-скоро сдържан) но точно към такива съм готов да покажа
the fist of fury Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
de_da_znam
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Сеп 2004
Мнения: 450
Общо думи: 662
Местожителство: Somewhere there

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 12:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Вярно е !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Crazy mani4e
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 24 Мар 2005
Мнения: 101
Общо думи: 385
Местожителство: nqkade na starite grobishtata

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 6:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
botroid написа:


Така ли говориш за България бе?! Ако те чуе Левски ще се обърне в гроба!

Той по скоро ще се обърне в гроба ако виде за какво се е борил ... за някфи устати цървули като тебе които нищо не правят и само приказват ! За мене няма кво да се обръща...аз съм още някаф хлапак ...

И какво има толкоз в главата ти, досега нищо съществено не си показал освен омраза, нетолерантност и мноо псувни. Кого мислиш впечатляваш с тва, не ти ли е рано да се прайш на мъж? Smile

Ми аз не съм влязал в тоя форум за да показвам колко книги съм прочел , колко енциклопедий съм прочел и колко съм умен ! Аз това не ми трябва да го доказвам на никой. Аз мисля да го покажа с действия а не с думи. Докато ти си една устата *****

Аре само заради туй че съм обръснат ли ще ме бият? Ако не съм с бомбър и кубинки, с кво толкоз ще ги провокирам? То сега мноо хора са обръснати, а не са скинари (наци).


Ами повярвай ми аз не съм с кубинки и тенеска SkinHeadz със съвсем обикновенни дрехи


И ако ще отговарящ отговаряй конткретно на въпросите и престани да заобикаляш най важните неща !



Той като те види ти как се рзправяш кой какъв е си е негова работа кой кава раса си е негова съдба във която ти меможеш да се бъркаш. Колкото и да ти се иска колкото и да се мъчиш, а Левски като види кво знайш за неговия живот може да се уплаши за кво се е борил според теб - ти не се виждаш че си по зле и от всички нас взети заедно, така, че вземи се погледни във огледалото и вместо като се погледнеш да си казваш "Оле колко съм умен..." или такива работи се погледни и се запитай "Кога ми изчезна гънката на мозъка??"

И тогава започвай нас да критикуваш...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Еротика Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Следваща
Страница 10 от 11

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov