forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Анкета : Слави Трифонов
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  

Дразни ли ви ?
Да. Ебати плешивото изчадие
47%
 47%  [ 65 ]
Не. Той е Велик и Страхотен !
52%
 52%  [ 72 ]
Общо гласове : 137

Автор Съобщение
Koli0
Начинаещ
Начинаещ


Регистриран на: 23 Фев 2005
Мнения: 16
Общо думи: 0
Местожителство: nez.2

МнениеПуснато на: Пет Фев 25, 2005 1:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

staa ama nee velik nee i tupo par4e
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Съб Фев 26, 2005 2:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

GTI написа:
Това само в България го има - да се псуват успелите хора.Слави е един успял човек и за това не го харесвате, защото е различен и от един беден човечец от село се е превърнал в нарицателно за бг шоу бизнес.Точно за това е вие му завиждате.

Гопа най-правилно казва
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
DoOm_MaSTeR
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Яну 2005
Мнения: 483
Общо думи: 0
Местожителство: na pristani6teto na dokovete

МнениеПуснато на: Съб Фев 26, 2005 3:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

шоуто на слави си е много яко това му го признавам, ама кат почне ми се прави на певец..........................
_________________
rua
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Съб Фев 26, 2005 10:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

DoOm_MaSTeR написа:
шоуто на слави си е много яко това му го признавам, ама кат почне ми се прави на певец..........................

които от бг ми събере 80 000 души на концерт[които имам записан ако някои не вярва да доиде да види] да доиде да ми се обади!!!

това стана някаде през 2001 когато бяха още Хъшове и никои не ги искаше никаде!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Evo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 10 Дек 2004
Мнения: 323
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Съб Фев 26, 2005 10:46 am    Заглавие: Re: Анкета : Слави Трифонов Отговорете с цитат

Enej написа:
Успял е защото има балъци като вас - дето първо му купувахте фалшивата ракия " Хъшове " После му се кефихте на глупостите и на тъпите песни , а сега го гушите с пари от SMS -си. За мен дори и с пари Цървула си е Цървул , той не може да стане нещо повече.


1. не сме му дето първо му купували фалшивата ракия " Хъшове "
2.не мисля че песните му са тъпи
3.не съм дал и една стотинка за SMS да слушам Слави
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Съб Фев 26, 2005 11:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ivo82 написа:
franky написа:
това стана някаде през 2001 когато бяха още Хъшове и никои не ги искаше никаде!


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
в грешка си за годината мой чевек!
Слави тръгна по БТВ късната есен на 2000г., няма как 2001г. да са били "Хъшове"!

Иначе е вярно, че само той в Б-я събира по толкова много хора!

е добре де ,беше или 2000 или 2001 ама казах 2001 Smile ама нишо това е истина,концерта беше в Плевен..пак за другите градове не си мислете че да били по малко от 25 000 души на концерт
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Ice
keep walking...


Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 3163
Общо думи: 27,985
Местожителство: унас,увас и утях

МнениеПуснато на: Съб Фев 26, 2005 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Подушвам че сме от една порода"


и аз не съм го ползвал, щтот миришеше гадно
_________________
ftfhj56yrdh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
tas
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 20 Фев 2004
Мнения: 80
Общо думи: 0
Местожителство: Dale4e

МнениеПуснато на: Съб Фев 26, 2005 6:18 pm    Заглавие: Re: Анкета : Слави Трифонов Отговорете с цитат

Enej написа:
Успял е защото има балъци като вас - дето първо му купувахте фалшивата ракия " Хъшове " После му се кефихте на глупостите и на тъпите песни , а сега го гушите с пари от SMS -си. За мен дори и с пари Цървула си е Цървул , той не може да стане нещо повече.


Dobre go kaza!!!!
_________________
Крива ми е кирилицата!
legalise it
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
aNdRo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Дек 2003
Мнения: 1716
Общо думи: 44,236
Местожителство: Трендафил City

МнениеПуснато на: Чет Мар 03, 2005 10:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да си кажа и аз мнението...

Славито ми харесва и не. Например днескашното му предаване беше Велико!!!!! Наистина много ми хареаса.
Също харесвам и многобройните му инициативи и други подобни. Например това за бомбите с Иван Кулеков, което го направиха и как по-късно съвесем откровено каза пълната истина за полицаите!

Не ми харесва самоизтъкването му в някои моменти, като това за Хамъра му например, екстра смотано.

От музиката му има част, която харесвам, но има и такава която не мога да понасям.
Така че той нито е велик, нито е църул!!!!!!!! Има си и положителни и отрицателни страни
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Encoder
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Чет Мар 03, 2005 11:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм чел всичките мнения след първата страница, обаче мога да ви кажа какъв е проблема с България и специално с въпроса за патриотизма. Проблема е, че сме пълни със псевдопатриоти. Това са хора, които постоянно повтарят "България над всичко" и фрази от този род, веят знамена, но не правят НИЩО за страната. Патриота не се съди по приказки, а по дела. Съмнявам се Левски да е обикалял със знамето и да е викал наляво и надясно... Вместо това се е хванал и е направил нещо, благодарение на което сега всички гледаме това знаме. Значи, Слави Трифонов, освен за шоуто, не е никакъв патриот! Патриотизма му е просто рекламата! Какво прави той - кара хората да си стоят пред телевизорите и да се смеят за това колко е мизерна страната, да повтарят "да, точно така" и нищо повече. Знамето не е само за развяване - трябва да му се придаде СМИСЪЛ! Това не става лесно. Който може да го направи - ТОЙ е истински патриот.
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Чет Мар 03, 2005 11:09 pm    Заглавие: Re: Анкета : Слави Трифонов Отговорете с цитат

Enej написа:
Успял е защото има балъци като вас - дето първо му купувахте фалшивата ракия " Хъшове " После му се кефихте на глупостите и на тъпите песни , а сега го гушите с пари от SMS -си. За мен дори и с пари Цървула си е Цървул , той не може да стане нещо повече.

Първо-Албума ХЪШОВЕ е най-добрия БГ албум с Национален характер !!! В този албум има песни, които ме карат да се гордея, че съм БЪЛГАРИН !!!
Второ-Няма такова предаване в БГ, което ме е карало да се смея като .........(а да не говоря за побъркващите му предавания, когато бяха Хъшове и ниокой никъде не ги искаше)
Трето-Слави е достатъчно богат !!! (не отричам, че не печели и от СМС-и)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пет Мар 04, 2005 12:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Encoder написа:
Не съм чел всичките мнения след първата страница, обаче мога да ви кажа какъв е проблема с България и специално с въпроса за патриотизма. Проблема е, че сме пълни със псевдопатриоти. Това са хора, които постоянно повтарят "България над всичко" и фрази от този род, веят знамена, но не правят НИЩО за страната. Патриота не се съди по приказки, а по дела. Съмнявам се Левски да е обикалял със знамето и да е викал наляво и надясно... Вместо това се е хванал и е направил нещо, благодарение на което сега всички гледаме това знаме. Значи, Слави Трифонов, освен за шоуто, не е никакъв патриот! Патриотизма му е просто рекламата! Какво прави той - кара хората да си стоят пред телевизорите и да се смеят за това колко е мизерна страната, да повтарят "да, точно така" и нищо повече. Знамето не е само за развяване - трябва да му се придаде СМИСЪЛ! Това не става лесно. Който може да го направи - ТОЙ е истински патриот.


кво да си приказваме повече подкрепям Енкодер с 2 ръце Smile
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
SEAN JOHN
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Окт 2003
Мнения: 1237
Общо думи: 20,037
Местожителство: manhattan

МнениеПуснато на: Пет Мар 04, 2005 12:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Encoder написа:
Не съм чел всичките мнения след първата страница, обаче мога да ви кажа какъв е проблема с България и специално с въпроса за патриотизма. Проблема е, че сме пълни със псевдопатриоти. Това са хора, които постоянно повтарят "България над всичко" и фрази от този род, веят знамена, но не правят НИЩО за страната. Патриота не се съди по приказки, а по дела. Съмнявам се Левски да е обикалял със знамето и да е викал наляво и надясно... Вместо това се е хванал и е направил нещо, благодарение на което сега всички гледаме това знаме. Значи, Слави Трифонов, освен за шоуто, не е никакъв патриот! Патриотизма му е просто рекламата! Какво прави той - кара хората да си стоят пред телевизорите и да се смеят за това колко е мизерна страната, да повтарят "да, точно така" и нищо повече. Знамето не е само за развяване - трябва да му се придаде СМИСЪЛ! Това не става лесно. Който може да го направи - ТОЙ е истински патриот.


е тва е самата истина !!!!
_________________
SEAN JOHN it`s not just a label it`s a life style man

AMD64 3500+ AM2 MSI K9N Neo-F 2x512 DDR2 667Mhz Kingston 200GB Hitachi SATA2

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пет Мар 04, 2005 12:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

не че повечето не сме псевдопатриоти ама не правим пари от това нали ? тфа ме дразни !
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
neighbour
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Май 2005
Мнения: 59
Общо думи: 0
Местожителство: Може би тук, а може би там

МнениеПуснато на: Пон Май 30, 2005 7:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Aбе едно време много ме кефеше ама сега като поумнях немога да го понасям evil_4e 321
_________________
Някой друг път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 7 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov