forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Софтуера като настъпена мотика :)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> КЕФ @ НЕТ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
BATTERY
Forum Police
Forum Police


Регистриран на: 23 Окт 2003
Мнения: 240
Общо думи: 6,365
Местожителство: Sad.Wings.Of.Destiny.Globcom.net

МнениеПуснато на: Сря Фев 09, 2005 3:10 am    Заглавие: Софтуера като настъпена мотика :) Отговорете с цитат

Чайник - начинаещ потребител, ненастъпил още мотиката и затова уверен, че мотики не съществуват.
Леймър - потребител, редовно настъпващ мотиките, но продължаващ да вярва, че мотики не съществуват.
Тесен специалист - потребител, овладял до съвършенство настъпването на едни и същи мотики.
Широк специалист - потребител, имащ на челото си две или повече цицини.
Програмист - този, за когото при настъпването на мотиките е най-важен резултата. Понеже му е омръзнало да настъпва чуждите мотики, прави свои собствени.
Напреднал програмист - програмист, настъпващ дадена мотика не повече от два пъти.
Копирайт - концепция, ограничаваща броя на достъпните за настъпване мотики според финансовите възможности на потребителя.
Геймър- този, за когото при настъпването на мотиките най-важен е самия процес. Обикновено не може да произвежда собствени мотики.
Чийтър - разновидност на геймъра, настъпва само мотики с дунапренови калъфки на дръжката и обикновено само по веднъж.
Хакер - този, който е способен да настъпи мотиката даже ако е затворена в барака и заключена с катинар.
Хакер-идеалист - благороден борец за правото всеки да може да настъпи неограничен брой мотики.
Microsoft - корпорация, световен лидер в производството на мотики.
Бил Гейтс - митично същество от програмисткия фолклор; зъл дух, покровител на мотиките.
Ъпгрейд - процес на непрекъснато харчене на пари за нови мотики, всяка от които удря още по-силно от предишната.
Бета-версия - версия, в която мотиките се виждат с невъоръжено око.
Релийз - версия, в която мотиките са покрити със шума.
Съвместимост на версиите - принцип, позволяващ новите мотики да ви нацелват точно по цицината от предишните.
Асемблер - език за програмиране, позволяващ да настъпваш мотиката няколко милиона пъти в секунда.
Локална мрежа - технология, позволяваща да бъдеш праснат по челото даже когато мотиката е настъпил някой друг.
Интернет - технология, позволяваща да настъпваш мотики на другата страна на земното кълбо.
Мрежова конференция - технология, позволяваща на всеки да настъпва не само своите, а и чуждите мотики.
Кирилишки кодировки - подаръчен комплект мотики за потребителите на интернет.
Приятелски интерфейс - гумена облицовка на дръжката на мотиката.
Гъвкав (настройваем) интерфейс - облицовка на дръжката на мотиката, която можеш да нагодиш по височината на челото си.
Графичен интерфейс - мотика с регулировка на цвета и силата на искрите, които ще видиш след като те прасне по челото.
Ненадеждна система - мотика, които ви бие по челото даже и тогава, когато не сте я настъпили.
Надеждна система - мотика, които ви бие точно по челото даже и тогава, когато сте с гръб към нея.
Многозадачност - концепция, позволяваща да настъпиш няколко мотики едновременно.
Обектно-ориентирано програмиране - метод за производство на мотики на принципа на матрьошките.
Мануал (ръководство) - книга, описваща различните начини за настъпване на мотиката. Никога не се ползва от леймърите и хакерите. Напредналите програмисти я използват сред като настъпят мотиката втори път.
Техническа поддръжка - служба, която дава съвети какво да се прави след настъпване на мотиката. Обикновено първият и съвет е да настъпиш мотиката пак и да сравниш усещанията.

Взето от ТУК
_________________
Хотелите в България - Бърза онлайн резервация на хотел в България за Вашата почивка.

Уеб студио Абидос - поръчайте сега уеб сайт със собствена система за управление на съдържанието (CMS) на цена по-ниска от разработката на сайт с готова такава система!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
anilaG
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Яну 2004
Мнения: 1729
Общо думи: 0
Местожителство: България|Габрово|близо до Badmadboy, Shefa, DaViDiaN, Davin4i, Lohnes, Stephen King, Perhi и Idola

МнениеПуснато на: Сря Фев 09, 2005 7:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

това ми хареса, иначе аз май съм от "широкия специалист"
_________________

"аз съм българче обичам..."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Archimonde
Стремително напредничав
Стремително напредничав


Регистриран на: 10 Ное 2004
Мнения: 28
Общо думи: 0
Местожителство: Beyond Good And Evil

МнениеПуснато на: Сря Фев 09, 2005 8:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз пък съм "хакер"
_________________
Поемам отговорност за всяка моя казана дума, само ми е чудно как ще ме накараш да ми пука за това .....
Furian® Team
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Archimonde
Стремително напредничав
Стремително напредничав


Регистриран на: 10 Ное 2004
Мнения: 28
Общо думи: 0
Местожителство: Beyond Good And Evil

МнениеПуснато на: Сря Фев 09, 2005 8:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз пък съм "хакер"
_________________
Поемам отговорност за всяка моя казана дума, само ми е чудно как ще ме накараш да ми пука за това .....
Furian® Team
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Сря Фев 09, 2005 8:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

тфа съм го чел !
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
hdimitrov
Прост ГОРСКИ
Прост ГОРСКИ


Регистриран на: 10 Май 2004
Мнения: 2988
Общо думи: 43,440
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Сря Фев 09, 2005 9:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
тфа съм го чел !

Защото е пускано и преди. Но е готино.
_________________
Мъжът не е камила!! ...не може да не пие цяла седмица!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Red Tiger
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 09 Фев 2005
Мнения: 3
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Сря Фев 09, 2005 10:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

hdimitrov написа:
ShortY написа:
тфа съм го чел !

Защото е пускано и преди. Но е готино.


Наистина е готино !!!
Бяха го пускали и преди тук, ама е изтрито.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
kiki
пухче предполагам... *без предполагам!


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 1866
Общо думи: 22,333
Местожителство: South Of Heaven

МнениеПуснато на: Сря Фев 09, 2005 10:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

да това и аз си го спомням ама е яко де...
аз май съм "тесен специалист" или нещо от тоя род...аве АЗ съм си АЗ и повече не мога да кажа.... Very Happy
_________________
...пънко нема умре и нафинг елс медърс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
BATTERY
Forum Police
Forum Police


Регистриран на: 23 Окт 2003
Мнения: 240
Общо думи: 6,365
Местожителство: Sad.Wings.Of.Destiny.Globcom.net

МнениеПуснато на: Сря Фев 09, 2005 12:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

възможно е да е пускноо и преди.. просто попаднах на него вчера докато се ровичках и не си спомних да съм го срещал тук.. та рекох да поразвеселя положението Smile и все пак си е култово Smile
_________________
Хотелите в България - Бърза онлайн резервация на хотел в България за Вашата почивка.

Уеб студио Абидос - поръчайте сега уеб сайт със собствена система за управление на съдържанието (CMS) на цена по-ниска от разработката на сайт с готова такава система!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Сря Фев 09, 2005 4:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

anilaG написа:
това ми хареса, иначе аз май съм от "широкия специалист"

и аз така Rolling Eyes
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
ragi
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 14 Дек 2004
Мнения: 498
Общо думи: 232
Местожителство: Aitos

МнениеПуснато на: Сря Фев 09, 2005 7:19 pm    Заглавие: Re: Софтуера като настъпена мотика :) Отговорете с цитат

Програмист Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Ice
keep walking...


Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 3163
Общо думи: 27,985
Местожителство: унас,увас и утях

МнениеПуснато на: Чет Фев 10, 2005 2:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

СеКсМаниак
_________________
ftfhj56yrdh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> КЕФ @ НЕТ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov