forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ние сме баси шибаната държава :(
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
anilaG
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Яну 2004
Мнения: 1729
Общо думи: 0
Местожителство: България|Габрово|близо до Badmadboy, Shefa, DaViDiaN, Davin4i, Lohnes, Stephen King, Perhi и Idola

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 1:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

пак като харесваш някого, аз на улицата да ги среща няа ги позная, камо ли няква моция по техен адрес
_________________

"аз съм българче обичам..."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 12:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BIOHAZARD написа:
Най- подходящи са кои...БСП...само да вземат те властта и гледай какво става, в цял свят ще гърмят: "България е комунистическа отново. Българите имат слаба памет." и какво ли още не.
Как да се оправим? Толкова ли не могат да изтърпят още няклко месеца, пък тогава народа да решава кой да ги тъпче.

Ти прочете ли изобщо какво написах за БСП. Нкой няма да каже подобно нещо. Най-много американците квито са прости и дето знаят, не знаят - реват, могат да кажат подобно нещо. Това по никакъв начин няма да повлияе на присъединяването ни към ЕС, дори ще помогне, защото, КАКТО М/У ДРУГОТО ВЕЧЕ НАПИСАХ социалистически партии оправляват половин Европа, ама това не прави Европейския Съюз Съветски, нали? Моите очаквания за БСП са дори по-добри, ако поддържат това партньорство със социнтерна (социалистическия интернационал, който НЯМА НИЩО ОБЩО със съветския коминтерн, и дори председателството му се помещава в Португалия) могат да се постигнат много неща...
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 2:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Те нещата могат да се оправят когато всички започнат да работят заедно, независимо кой е на власт, но за наше съжаление политиците ни не го правят.

T.N.F. само това ми обясни, защо не изчакаха от БСП да им приключи мандата, а искат предварителни избори? Защо точно сега? Защо не го направиха по- рано? Гледаш ли новините последните няколко дни? Разбра ли, какво ще стане с ЕС ако свалят НДСВ точно сега?

БСП били избрани от народа (и останалите които искат вота на недоверие) - били избрани ама друг път. Ако бяха избрани от народа щяха да са на власт.

Пича И.Костов: "отказвам се от политическия живот" и още какво ли не каза, а след това си направи партия.

Ако нещата бяха толкова зле, че да се маха правителството, народа ще го свали а не онея педераси.

Мен ми е все тая кой ще е на власт, ако стандарта ни на живот се подобри.

T.N.F. ти за предварителни избори ли си?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 2:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Амиии, аз тази тема точно за това я направих, за да видя какво мисли народа точно за "предварителни избори". Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 3:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе не съм за предварителни избори, защото много тежко и объркано ще стане положението. Не вярвам БСП да са изгладили всичко, че да са готови вече да управляват, ама к'во да ги правиш, то социалистите са си революционно племе - виж и испанските социалисти. Дойдоха на власт и бързат да правят проблеми. Добре, че Испания е що-годе стабилна страна Wink
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
anilaG
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Яну 2004
Мнения: 1729
Общо думи: 0
Местожителство: България|Габрово|близо до Badmadboy, Shefa, DaViDiaN, Davin4i, Lohnes, Stephen King, Perhi и Idola

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 3:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ни мъ чешат топ... ама изобщо
_________________

"аз съм българче обичам..."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Страница 7 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov