forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ние сме баси шибаната държава :(
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
GOD^_^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 09 Юни 2004
Мнения: 1941
Общо думи: 19,447
Местожителство: ...при Падналите ангели...

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing просто не мога да коментирам! Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Dizzy
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 610
Общо думи: 4,708
Местожителство: Newcastle

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 2:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

alvan написа:
Dizzy написа:
Добре де, какво лошо има в това един млад човек да излезе извън рамките на "милата" родина ?? Миели се били чинии........ В България не се ли мият чинии??? Или може би тук заплатата на мияча е по-висока? Работело се по 8 часа....... Аз съм работила по 12 часа , 15 смени в месеца и вземах толкова пари, колкото във Великобритания ще вземам за 1 смяна от 12 часа aaaargh! Връщали се хората и си купували апартаменти....... А ако трябва да работиш в България, за колко години ще си купиш апартамента.а? Не всички могат да разчитат на помощ от мама и тате, или ако могат то е до едно време........
И накрая: Дайте ми една добра причина за да остана ТУК!!!!!!!!! evil_4e
zavisi kade rabotish v bulgaria az moje da ti dokaja che za 4-ri god. mojesh da si kupish apartament i gore dolu da jiveesh snosen jivot Exclamation Exclamation Exclamation

Може, ако съм в парламента.......ама не съм........
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 3:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледам, че заебахте темата за Герджиков още от втората страница Wink Моето мнение е, че първо трябва да се види кой ще дойде след него и как ще се представи. Нещата няма да останат така... Нали България е още в преходен период. Колкото и тежки да са нещата, все някога ще се подобрят. Просто е нужно време. По принцип, всеизвестно е, че именно смяната на правителствата е причина за крехкия стабилитет във връзката на политиката с гражданите на републиката. Нещата могат да се подобрят ако едно правителство се задържи по-дълго на власт, т.е. повече от един мандат. А за да го направи, трябва да се представи изключително добре при първия. Обаче кашата надробена от първите две-три правителства на "демократична" България не може да се изчисти ей така => че на едно правителство е нужно време да започне нещо и да го довърши, доизглади. Така например, съвсем спокойно СДС можеха да останат на власт, а не да ги заместват НДСВ, защото сините бяха спечелили донякъде доверието на хората, мисля, че бяха нацелили правилния път, но г-н Сакскобургготски изкочи в подходящия за него момент и доверието към СДС бе изоставено за сметка на "изстрадалия" цар, когото няколко поколения обичат. Само че, както виждате нещата са далеч по-зле от очакваното. Сега, както се предполага на власт ще дойдат БСП, ще се направи още една смяна и вече накъде ще тръгнат нещата е много магливо. Та хем е нужно време, за да се установи подходящото правителство, хем постоянната смяна не оказва добро влияние... к'во да се прави...
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 5:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

T.N.F. написа:
Нещата могат да се подобрят ако едно правителство се задържи по-дълго на власт, т.е. повече от един мандат. А за да го направи, трябва да се представи изключително добре при първия. Обаче кашата надробена от първите две-три правителства на "демократична" България не може да се изчисти ей така => че на едно правителство е нужно време да започне нещо и да го довърши, доизглади.


Съгласен съм с теб, ТНФ. То нито едно правителство не се задържа по-дълго. Всеки вика, дай да видим пък царя дали ще ни оправи. Ай сега БСП-то да ни оправи едно хубаво и ще видим ЕС през крив макарон.

Оф, нещо съм ядосан днеска Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
BARONDI
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Яну 2005
Мнения: 91
Общо думи: 2,066
Местожителство: Дивият Северозапад

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 5:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dosh написа:
T.N.F. написа:
Нещата могат да се подобрят ако едно правителство се задържи по-дълго на власт, т.е. повече от един мандат. А за да го направи, трябва да се представи изключително добре при първия. Обаче кашата надробена от първите две-три правителства на "демократична" България не може да се изчисти ей така => че на едно правителство е нужно време да започне нещо и да го довърши, доизглади.


Съгласен съм с теб, ТНФ. То нито едно правителство не се задържа по-дълго. Всеки вика, дай да видим пък царя дали ще ни оправи. Ай сега БСП-то да ни оправи едно хубаво и ще видим ЕС през крив макарон.

Оф, нещо съм ядосан днеска Laughing



Хах,не бойте се ве,който и да доиде на власт,не може да не следва пътя на присаединяване към ЕС,щото ще резнат паричките отвънка и ще го свалят от власт>(пример-правителството на Жан Виденов)

И не знам какво толкова ревете за тоя Герджиков-и той е пумияр като всички други!!!
_________________
Intel Core 2 Duo, 2.20 GHz, 2MB L2 Cache | GIGABYTE P35-DS3R, 800 MHz FSB | 2x1GB DDR2, 800MHz, DUAL CHANNEL | SAPPHIRE HD 2600 PRO, 256 MB DDR2, PCI Express 16x | HDD: [1x80 GB, SEAGATE, SATA, 8MB Cache] [1x320 GB, HITACHI, SATA 2, 16MB Cache]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
_bioHAZArd_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Окт 2004
Мнения: 1373
Общо думи: 31,249
Местожителство: България, Габрово

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 5:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BARONDI написа:


И не знам какво толкова ревете за тоя Герджиков-и той е пумияр като всички други!!!


Бай Ганьо: Всички са маскари !
_________________
Уважавай Бога ! Обичай Жената ! Пази Родината !

http://www.bgtuner.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
BARONDI
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Яну 2005
Мнения: 91
Общо думи: 2,066
Местожителство: Дивият Северозапад

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 5:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе ще си дойдеме ние на думата ама....Wink
_________________
Intel Core 2 Duo, 2.20 GHz, 2MB L2 Cache | GIGABYTE P35-DS3R, 800 MHz FSB | 2x1GB DDR2, 800MHz, DUAL CHANNEL | SAPPHIRE HD 2600 PRO, 256 MB DDR2, PCI Express 16x | HDD: [1x80 GB, SEAGATE, SATA, 8MB Cache] [1x320 GB, HITACHI, SATA 2, 16MB Cache]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
_bioHAZArd_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Окт 2004
Мнения: 1373
Общо думи: 31,249
Местожителство: България, Габрово

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 5:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Друго имах предвид но карай ...
_________________
Уважавай Бога ! Обичай Жената ! Пази Родината !

http://www.bgtuner.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
BARONDI
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Яну 2005
Мнения: 91
Общо думи: 2,066
Местожителство: Дивият Северозапад

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 5:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ааааа...хахаххахахахах зацепих...Smile Ама ко пък,да не сам излъгал нещо??Smile
_________________
Intel Core 2 Duo, 2.20 GHz, 2MB L2 Cache | GIGABYTE P35-DS3R, 800 MHz FSB | 2x1GB DDR2, 800MHz, DUAL CHANNEL | SAPPHIRE HD 2600 PRO, 256 MB DDR2, PCI Express 16x | HDD: [1x80 GB, SEAGATE, SATA, 8MB Cache] [1x320 GB, HITACHI, SATA 2, 16MB Cache]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dosh написа:
Съгласен съм с теб, ТНФ. То нито едно правителство не се задържа по-дълго. Всеки вика, дай да видим пък царя дали ще ни оправи. Ай сега БСП-то да ни оправи едно хубаво и ще видим ЕС през крив макарон.

Няма такова нещо. Нали лятото идва тук на посещение председателя на социалистите в Европа. Той ЕС половината му членки ги оправляват социалисти - например Испания. Това нов, модерен социализъм, в Европа в почти всяка страна има социалистически партии с голямо влияние в парламентите, дори и като опозиция. Станишев е в добри отношения с тях, взаимства техните методи и идеи, а не тези на руските комунисти... Така, че БСП в момента са най-подходящи за заместници на НДСВ, а те със сигурност се нуждаят от заместници Smile
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
anilaG
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Яну 2004
Мнения: 1729
Общо думи: 0
Местожителство: България|Габрово|близо до Badmadboy, Shefa, DaViDiaN, Davin4i, Lohnes, Stephen King, Perhi и Idola

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 7:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ако ние не се оправим няма кой да ни оправи ве, говорим за държавата де
_________________

"аз съм българче обичам..."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 10:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Най- подходящи са кои...БСП...само да вземат те властта и гледай какво става, в цял свят ще гърмят: "България е комунистическа отново. Българите имат слаба памет." и какво ли още не.
Как да се оправим? Толкова ли не могат да изтърпят още няклко месеца, пък тогава народа да решава кой да ги тъпче.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
anilaG
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Яну 2004
Мнения: 1729
Общо думи: 0
Местожителство: България|Габрово|близо до Badmadboy, Shefa, DaViDiaN, Davin4i, Lohnes, Stephen King, Perhi и Idola

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 12:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз пък 7-8- партии не знам
_________________

"аз съм българче обичам..."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
anilaG
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Яну 2004
Мнения: 1729
Общо думи: 0
Местожителство: България|Габрово|близо до Badmadboy, Shefa, DaViDiaN, Davin4i, Lohnes, Stephen King, Perhi и Idola

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 12:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

от тия дето изброи само 2-3 знам какво означават а иначе Гергьовден ме кефят заради ония фъфльо, което честно казано несериозно, но кво да се прай
_________________

"аз съм българче обичам..."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
mihov
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Май 2004
Мнения: 420
Общо думи: 4,797
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 12:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ivo82 написа:
НДСВ - Национално движение Симеон Втори
БСП - Българска Социалистическа Партия
СДС - Съюз на Демократичните сили - те май са ОДС (Обединени Демократични Сили)
ДСБ - Демократи за силна България
ССД - Съюз Свободни Демократи
ДПС - Движение за права и свободи
БЗНС - Български Земеделски Народен Съюз
ВМРО - Вътр. Македонска революционна Организация


брато разбирам че си навътре в политиката ама то това ТЯ(политиката де) си е ебати спара като ги гледам в нар.събрание седят и спят или вестници четат ората, по добре да играя ШАХ с моят котарак 4е ще ми е по забавно Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 6 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov