forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ние сме баси шибаната държава :(
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Съб Фев 05, 2005 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Dizzy написа:
И накрая: Дайте ми една добра причина за да остана ТУК!!!!!!!!! evil_4e


Щом не намираш сама за себе си причина да останеш тук, ако ще и Господ да ти даде причина, пак няма да се вслушаш, нали? Кои сме ние да ти даваме причина? То си личи, че си изграден човек вече, можеш да си прецениш сама, в кои съвети да се вслушаш и в кои не.
Иначе кой е казал, че има нещо лошо да отидеш в чужбина? Няма нищо лошо, свиква се. Зависи от човека. Ако всичките му приятели са на ниво познати тук, ще се оправи и там. Аз не мога така. Щом някой ми е приятел, значи ми е приятел докрай. Аз за това говорех. В Москва живеех в общежитието за чужденци, еми много тъпо ми беше. Французите, китайците, американците, те имат тотално различен манталитет и чувство за хумор. Това си е мое лично мнение, базирано върху моя опит.
Никой никого не спира, заминавайте.
И на мен ако ми свършат парите и няма кво да папам и няма работа тука, естествено, че ще замина. Всеки си гледа изгодата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Dizzy
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 610
Общо думи: 4,708
Местожителство: Newcastle

МнениеПуснато на: Съб Фев 05, 2005 12:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Повечето ми приятели са се ориентирали навън, също като мен...... Все пак ще е временно, ще се върнем, няма как....но ако има възможност да остана там, за миг няма да се замисля и ще остана.....Нямам нищо, което да ме задържа в тази абсурдна държава..... Семейството ми може би..... Но както се очертава ще съм в чужбина с брат ми и сестра ми, те ще са моето семейство там..... А за родителите ми - е те са една от причините да заминавам...Защото и тяхното положение не е блестящо, а им дължа много и моята помощ ще един вид благодарност за всичко което са ми дали........
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Съб Фев 05, 2005 12:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Също, Диз, много е важно да отидеш там при някой, докато почнеш да се оправяш сама. Ама май беше говорила за оригинални дискове Wink значи вече имаш при кого да отидеш там Wink Успех ти желая!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Dizzy
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 610
Общо думи: 4,708
Местожителство: Newcastle

МнениеПуснато на: Съб Фев 05, 2005 12:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дисковете са ми подарък от по-малката ми сестра,която вече е била във Великобритания....... И те нямат нищо общо, просто са единственото нещо, което би ме зарадвалo като подарък Rolling Eyes ....и нямаме при кого да отидем, ще се оправяме сами.... Мерси все пак dosh Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Spittle
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 24 Дек 2004
Мнения: 198
Общо думи: 23
Местожителство: kadet ma pokanqt

МнениеПуснато на: Съб Фев 05, 2005 2:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми заради такива хора няма се опрай страната кат си мислят че не могат да се реализират в България бягат навън,има в българия възмойност за реализация ама кат ни мързи как да стане,тея който излезят навън за мене са некви слаби хора видяли малко трудност и избягали!
_________________
\"Even if it's easy to be free
what's your definition of freedom?
and who the 0176 are you, anyway?
who the 0176 are they?
who the 0176 am i to say?
what the 0176 is really going on? \"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Съб Фев 05, 2005 2:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Spittle написа:
Еми заради такива хора няма се опрай страната кат си мислят че не могат да се реализират в България бягат навън,има в българия възмойност за реализация ама кат ни мързи как да стане,тея който излезят навън за мене са некви слаби хора видяли малко трудност и избягали!



не ша работя тука за 100лв и ша ям паркет и така българия ще се оправи !!!! По добре да ида там ....да избачкам някфа сума пари и да се върна тука и на базата на тея пари да направя някаф бизнес ...тфа мнооо повече ще допринесе за България отколкото кат бачкам за някфи мижави суми тука !!!
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Dizzy
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 610
Общо думи: 4,708
Местожителство: Newcastle

МнениеПуснато на: Съб Фев 05, 2005 2:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Spittle написа:
Еми заради такива хора няма се опрай страната кат си мислят че не могат да се реализират в България бягат навън,има в българия възмойност за реализация ама кат ни мързи как да стане,тея който излезят навън за мене са некви слаби хора видяли малко трудност и избягали!

Видяла съм достатъчно трудности за да ми казваш че съм слаб човек!!!
Аз мога да кажа същото за тези,които ги е страх от неизвестното и не смеят да мръднат от уютното и познатото тук, да работят за мизерни парички, но да се правят на големите патриоти и да си стоят в родината. И родителите ми бяха преди време така, не даваха да се мисли за забягване навън, но бързо им мина!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
_bioHAZArd_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Окт 2004
Мнения: 1373
Общо думи: 31,249
Местожителство: България, Габрово

МнениеПуснато на: Съб Фев 05, 2005 3:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dizzy не бързай да наричаш тези които искат да останат тук страхливци моля:) аз имах достатъчно възможности да съм навън и все още ги имам, и не мисля че това че ми харесва България и искам да си стоя тук ме прави страхливец. А и не можеш да знаеш колко ми е уютно тук нали?
_________________
Уважавай Бога ! Обичай Жената ! Пази Родината !

http://www.bgtuner.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Dizzy
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 610
Общо думи: 4,708
Местожителство: Newcastle

МнениеПуснато на: Съб Фев 05, 2005 3:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е тогава и вие не съдете тези, които не се чувстват добре тук и искат да направят нещо повече, за да живеят нормален живот!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
alvan
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 07 Яну 2005
Мнения: 631
Общо думи: 24,357
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 4:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Tishop написа:
nesus написа:
Tishop написа:

За мен това правителство е най успешното през последните 15 години!
Но ако Симеон Сакскобурготски довърши мандата си има доста сериозна опасност да започне следващ. А след това на доста хора ще им истинат местенцата... А тези хора както историята показва (последните 15годинки) са развили силна пристрастеност към депутатския стол и едва ли след това ще могат да работят нещо друго...

Чак такива спомени като теб нямам, щот съм бил малък. Но съм абсолютно съгласен с твоето твърдение.



Ами ще ти кажа някой от моите спомени...
Единия е от супермаркет-а в Младост (днес ЦБА). Около 200 човека чакаме да докарат хляб. Пристигат две каси (едни такива тенекиени около 2м високи на колелца, тук-там се срещат все още такива).
Започва се едно блъскане всеки гледа с лакти и стъпайки по краката на другите да се докопа до свещенното парче хляб... Ако си виждал как стадо кокошки се борят за 5 зърна ечемик ще можеш да си представиш за какво става дума. Жалка картинка... Случката е някаде около 1990г...
1997 god Exclamation grozna kartinka Exclamation
_________________
Ако богатството се измерваше в безсмислени коментари в интернет, щяхме да сме най богата страна на света!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
alvan
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 07 Яну 2005
Мнения: 631
Общо думи: 24,357
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 4:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
въобще не ме ебе .....не мисля да седя в тая кочина
a v momenta kade stoish Exclamation Question
_________________
Ако богатството се измерваше в безсмислени коментари в интернет, щяхме да сме най богата страна на света!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
alvan
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 07 Яну 2005
Мнения: 631
Общо думи: 24,357
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 5:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Dizzy написа:
Добре де, какво лошо има в това един млад човек да излезе извън рамките на "милата" родина ?? Миели се били чинии........ В България не се ли мият чинии??? Или може би тук заплатата на мияча е по-висока? Работело се по 8 часа....... Аз съм работила по 12 часа , 15 смени в месеца и вземах толкова пари, колкото във Великобритания ще вземам за 1 смяна от 12 часа aaaargh! Връщали се хората и си купували апартаменти....... А ако трябва да работиш в България, за колко години ще си купиш апартамента.а? Не всички могат да разчитат на помощ от мама и тате, или ако могат то е до едно време........
И накрая: Дайте ми една добра причина за да остана ТУК!!!!!!!!! evil_4e
zavisi kade rabotish v bulgaria az moje da ti dokaja che za 4-ri god. mojesh da si kupish apartament i gore dolu da jiveesh snosen jivot Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Ако богатството се измерваше в безсмислени коментари в интернет, щяхме да сме най богата страна на света!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
alvan
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 07 Яну 2005
Мнения: 631
Общо думи: 24,357
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 5:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

_bioHAZArd_ написа:
България си е България !!! Никъде не е същото и парите не могат да променят това!
tochno taka Exclamation
_________________
Ако богатството се измерваше в безсмислени коментари в интернет, щяхме да сме най богата страна на света!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
GOD^_^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 09 Юни 2004
Мнения: 1941
Общо думи: 19,447
Местожителство: ...при Падналите ангели...

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 1:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

алван е цитат-мен Very Happy
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 1:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

alvan написа:
ShortY написа:
въобще не ме ебе .....не мисля да седя в тая кочина
a v momenta kade stoish Exclamation Question


в габрово !
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 5 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov