forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ние сме баси шибаната държава :(
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 7:58 pm    Заглавие: ние сме баси шибаната държава :( Отговорете с цитат

evil_4e evil_4e evil_4e evil_4e evil_4e
Какво мислите за отстраняването на Герджиков?
Какво мислите за предварителни избори?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Hristo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 08 Ное 2003
Мнения: 1104
Общо думи: 5,502
Местожителство: Arkaim

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 8:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

както каза сме е********* и не ме е грижа кво правят тези говеда! Twisted Evil
всичките се един дол дренки
даже не виждам за кого да гласувам aaaargh! evil_4e
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
nesus
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Юни 2004
Мнения: 313
Общо думи: 1,404
Местожителство: в лабораторията, третата епруветка от ляво на дясно

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 8:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Без да обявавам политическа ореантираност и без да претендирам,че разбирам от политика искам да кажа, че според мен свалянето на Герджиков беше глупост. Той е изключителен капацитет в търговското право, освен това според мен беше един от най-добрите ни председатели на народното събрание. А ръкоплясканията на депутатите докато Герджиков напускаше залата си бяха чиста подигравка.
Другото нещо, което исках да отбележа е голямото нежелнаие на медиите да съдействат на последното правителство за каквото и да е. Надявам се за напред да не е така.
Задайте си въпроса, ако сега падне и правителството, как ще се отрази това на стремежа ни за добри позиции на България в междунардното пространство.
Не знам какво ще стане от тук нататък, но бъдещето ни е в наши ръце.
_________________
Боже, благослови ме да не бъда утешаван, а да утешавам; не да бъда разбиран, а да разбирам; не да бъда обичан, а да обичам – защото давайки, получаваме; защото като прощаваме, биваме опростени; и умирайки се раждаме за вечен живот.
http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=USER_IMAGES&USER_ID=20465
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 8:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hristo
То не те е грижа, както и повечето потребители, но после ще има...
ама защо не ни приеха в Европейския....а защо продължават цените да се качват.... а защо няма работа...и мнооооого такива и то защото на никой не му пука какво става в шибания парламент.

Другата седмица като махнат и правителството, мога да кажа, че ще духаме за европейския. Не, че те ще ни помогнат с кой знае какво за да се пооправим, но сами няма да можем и за още 20 години.

Nesus, ами какво ще стане???
Ще стане същото както и в зделката за Булгартабак - хората който се интересуват от нас, ще си тръгнат и после ще продаваме на безценница за да привлучем някой. Това ще стане.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Tishop
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Ное 2004
Мнения: 277
Общо думи: 0
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 8:20 pm    Заглавие: Re: ние сме баси шибаната държава :( Отговорете с цитат

BIOHAZARD написа:
evil_4e evil_4e evil_4e evil_4e evil_4e
Какво мислите за отстраняването на Герджиков?
Какво мислите за предварителни избори?


Май работата отива на изгонване на малкото останал народ от таз държавица... Rolling Eyes

Селските интриги и разправии се започнаха отново и не заради друго ами защото идват избори.
Целта е да се очернят колкото може повече народ защото някой дупетатчета ги е страх за столчетата...

Защо Бай ти Ганя се е родил в България....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
ka!0
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Апр 2004
Мнения: 342
Общо думи: 0
Местожителство: In The Middle 0f Nowhere

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 8:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BIOHAZARD написа:
Nesus, ами какво ще стане???
Ще стане същото както и в зделката за Булгартабак - хората който се интересуват от нас, ще си тръгнат и после ще продаваме на безценница за да привлучем някой. Това ще стане.

Ми то вече бая територия (и по села - къщи и т.н. ...) е продадена на чужденци на безценица, поради "ниската" безработица, "големите" заплати ..... тъй че Crying or Very sad . България отдавна е "изкупена" - за жалост
_________________
Furian® Team
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 8:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не знам за вас, аз съм бесен

Толкова ли не могат да изтърпят още няколко месеца?

Tishop, както каза, трябва да се очерни всичко постигнато от предишните управляващи. Както беше и до сега, но тия хора не пораснаха ли?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
nesus
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Юни 2004
Мнения: 313
Общо думи: 1,404
Местожителство: в лабораторията, третата епруветка от ляво на дясно

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 8:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hristo написа:
даже не виждам за кого да гласувам

Баща ми казва същото и може би този път няма да гласува и ако е така ще бъде избран поредния праламент само от твърдия електорат на всички партии и положението ще е отново същото, ако не и по-лошо. За това призовавам всички, които имат правото да гласуват, да упражнят вота си, за да не стане отново така.

Tishop написа:

Май работата отива на изгонване на малкото останал народ от таз държавица...
Селските интриги и разправии се започнаха отново и не заради друго ами защото идват избори.
Целта е да се очернят колкото може повече народ защото някой дупетатчета ги е страх за столчетата...
Защо Бай ти Ганя се е родил в България....

Така е, Бай Ганя се е родил в България, но малко искат да променят нещата, всеки иска на него да му е добре. Всеки път се старая да избягам от това влияние.
Колкото до хората, които бягат. Това са слабите или хората без воля, които вярват, че сме загубени и които искат да ги хранят с лъжичка. Можем да си помогнем стиа да се обединим и да мислим за напред
_________________
Боже, благослови ме да не бъда утешаван, а да утешавам; не да бъда разбиран, а да разбирам; не да бъда обичан, а да обичам – защото давайки, получаваме; защото като прощаваме, биваме опростени; и умирайки се раждаме за вечен живот.
http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=USER_IMAGES&USER_ID=20465
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Kalojan
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 20 Окт 2003
Мнения: 132
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 8:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не много отдавна някои държави влязоха в еропейския съюз. За разлика от нас обаче бедността при тях далеч не беше масово и така задълбочено явление и хората там имаха своя финансов и емоционален резерв и успяха да се справят с ценовия шок, който изпитаха и напредналите европейски държави при въвеждането на еврото. Ние обаче имаме ли резерви. Ако една заплата сега е 200 лв. и в последствие стане 100 еро то каква ли песен ще запеем когато например цената на хляба стане от 60 ст на 60 евроцента. Евросъюзът е правилната посока, но пътят ни е сбъркан още от самото начало. И грешката идва от това, че в управлението на държавата ни влизат хора на които това изобщо не им е работата или поне не силата. Ако Герджиков е така силен в областта на търговското право той ще е много по-полезен там, а не като прецедател на парламента, където явно не му бе вмъзможно да се справи. Предполагам, че много хора няма да са съгласни с мен, но аз бих ги посъветвал да се позаинтересуват как Гърция миналия век е влязла в евросъюза и на каква цена - цена платена от евросъюза.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 8:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nesus, хубаво, ще остана в БГ-то ни, само ми кажи как да живее човек с 200 кинта на месец? Ще живееш с тия пари ако си при мама и тате и те те хранят и ти осигуряват всичко. Даже и тогава няма да ти стигат. А как ли се гледа малко дете? А как ли да се покачи раждаемостта? А колко струва една квартира? А храната ти на месец? А сметки? За друхи и други работи да неговорим най- добре.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
nesus
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Юни 2004
Мнения: 313
Общо думи: 1,404
Местожителство: в лабораторията, третата епруветка от ляво на дясно

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 8:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kalojan написа:
управлението на държавата ни влизат хора на които това изобщо не им е работата или поне не силата.

Проблемът е, че нямаме обучени политици и дипломати. Възпитанието им трябва да започне колкото се може по-рано. Калояне, кой друг би бил по добър за такава отговорна позиция, като претседател на парламента, от един юрист. Тези хора ги обучават (до колкото могат) на дипломатичност и умение да управляват. За съжаление тези хора са наистина малко. А до колкто ги има, те не биват допускани до управлението или ако се доберат, биват смъквани, на което станахме свидетели.
_________________
Боже, благослови ме да не бъда утешаван, а да утешавам; не да бъда разбиран, а да разбирам; не да бъда обичан, а да обичам – защото давайки, получаваме; защото като прощаваме, биваме опростени; и умирайки се раждаме за вечен живот.
http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=USER_IMAGES&USER_ID=20465
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
nesus
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Юни 2004
Мнения: 313
Общо думи: 1,404
Местожителство: в лабораторията, третата епруветка от ляво на дясно

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 8:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BIOHAZARD, така е, на мен също не ми е приятно, че не няма никакво финансиране на науката, макар че имаме страхотни капацитети. Но пак повтарям, че животът на държавата е в нашите ръце, ако ние не я оправим, няма кой друг
_________________
Боже, благослови ме да не бъда утешаван, а да утешавам; не да бъда разбиран, а да разбирам; не да бъда обичан, а да обичам – защото давайки, получаваме; защото като прощаваме, биваме опростени; и умирайки се раждаме за вечен живот.
http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=USER_IMAGES&USER_ID=20465
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Tishop
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Ное 2004
Мнения: 277
Общо думи: 0
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 8:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BIOHAZARD написа:
не знам за вас, аз съм бесен

Толкова ли не могат да изтърпят още няколко месеца?

Tishop, както каза, трябва да се очерни всичко постигнато от предишните управляващи. Както беше и до сега, но тия хора не пораснаха ли?


Точно в момента им е най изгодно да прилагат тактиката на агресивноста и отричането на всичко свършено до тук.
По този начин се цели подкопаване на доверието към правителството и останалите държавни институции.
Като целта е една провокиране на колкото се може повече хора да си сменят мнението относно политическите сили в България.


За мен това правителство е най успешното през последните 15 години!
Но ако Симеон Сакскобурготски довърши мандата си има доста сериозна опасност да започне следващ. А след това на доста хора ще им истинат местенцата... А тези хора както историята показва (последните 15годинки) са развили силна пристрастеност към депутатския стол и едва ли след това ще могат да работят нещо друго...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 8:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами то ние я оправяме - нали гласуваме от време на време. Но за какво ли? evil_4e
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
nesus
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Юни 2004
Мнения: 313
Общо думи: 1,404
Местожителство: в лабораторията, третата епруветка от ляво на дясно

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 8:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Tishop написа:

За мен това правителство е най успешното през последните 15 години!
Но ако Симеон Сакскобурготски довърши мандата си има доста сериозна опасност да започне следващ. А след това на доста хора ще им истинат местенцата... А тези хора както историята показва (последните 15годинки) са развили силна пристрастеност към депутатския стол и едва ли след това ще могат да работят нещо друго...

Чак такива спомени като теб нямам, щот съм бил малък. Но съм абсолютно съгласен с твоето твърдение.
_________________
Боже, благослови ме да не бъда утешаван, а да утешавам; не да бъда разбиран, а да разбирам; не да бъда обичан, а да обичам – защото давайки, получаваме; защото като прощаваме, биваме опростени; и умирайки се раждаме за вечен живот.
http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=USER_IMAGES&USER_ID=20465
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 1 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov