forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Кой празник ще празнувате?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  

Кой празник ще празнувате?
Трифон Зарезан
29%
 29%  [ 20 ]
Свети Валентин
14%
 14%  [ 10 ]
И двата
22%
 22%  [ 15 ]
Нито единя
32%
 32%  [ 22 ]
Общо гласове : 67

Автор Съобщение
kiki
пухче предполагам... *без предполагам!


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 1866
Общо думи: 22,333
Местожителство: South Of Heaven

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 6:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хехехе....
Някой беше казал оня ден (ще ме извинява, не си спомням ника)
"AGE IS A MATTER OF MIND, IF YOU DON'T MIND IT - IT DOESN'T MATTER"
е това е мноу хубаво....и вярно!
Всичко си зависи от човека и това съм го казвала не един път!И пак ще го кажа защото си е така!
Викито не съм забелязвала да го нападаме просто спорче. Wink
Хора който да мислят еднакво по всички въпроси няма!Или всъшност има....аз им викам тъпи члагарки,без вкус който се копират взаимно и праят шибанта тълпа - или на кратко - поредната тухла в стената!(хубава песен м/д)
За да си приятел с някого не трябва да сте толкова еднакви колкото трябват малко общи интереси и да сте на едно ниво...което не зависи нито от пола нито от възраста!Най-хубави спорове стават с френдове....различни мнения и това не ви пречи да се обичкате!(в случея по приятелски)
Комфликта M vs F е тотално безсмислен щото яма да се стигне на ендо мнение и пак - всичко си зависи от човека!За много неща не са от значение нито възрастта нито пола! Wink
_________________
...пънко нема умре и нафинг елс медърс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
DaViDiaN
Музикохолик


Регистриран на: 29 Дек 2003
Мнения: 3992
Общо думи: 17,360
Местожителство: Два етажа по - горе от Shefa

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 6:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кво направихте ве. много пишете! Smile
_________________
If There Was A Single Day I Could Live,
A Single Breath I Could Take,
I'd Trade All The Others Away...

За да откриеш перфектния човек, трябва първо да се влюбиш в него!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
Педя човек
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 6:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DaViDiaN написа:
кво направихте ве. много пишете! Smile

ти пак flood-иш дееба Sad

kiki написа:
За много неща не са от значение нито възрастта нито пола! Wink

а за останалите неща са от голямо значение !!!
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
DaViDiaN
Музикохолик


Регистриран на: 29 Дек 2003
Мнения: 3992
Общо думи: 17,360
Местожителство: Два етажа по - горе от Shefa

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 6:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не че пишете по темата ама аре
_________________
If There Was A Single Day I Could Live,
A Single Breath I Could Take,
I'd Trade All The Others Away...

За да откриеш перфектния човек, трябва първо да се влюбиш в него!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
kiki
пухче предполагам... *без предполагам!


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 1866
Общо думи: 22,333
Местожителство: South Of Heaven

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 6:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DRINKIN_PARK написа:

kiki написа:
За много неща не са от значение нито възрастта нито пола! Wink

а за останалите неща са от голямо значение !!!

в случея за кой говорим?
За психика и разбирания или за права,задължения и отговорности?
Накрая не разбрах вече за какво спорим и защо вообще го правим... Wink
_________________
...пънко нема умре и нафинг елс медърс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
anilaG
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Яну 2004
Мнения: 1729
Общо думи: 0
Местожителство: България|Габрово|близо до Badmadboy, Shefa, DaViDiaN, Davin4i, Lohnes, Stephen King, Perhi и Idola

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 7:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аве в тоя сняг въпроса е кое ще ви стопли повече, винце с кебабче в някоя кръчмица с приятели или на домашно с приятели или пък да я гушкаш твойда докато кафето ти изтива нейде под липите
_________________

"аз съм българче обичам..."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
angua
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Яну 2005
Мнения: 238
Общо думи: 0
Местожителство: Mental Hell

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 9:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

psycho написа:
пиене да има празници много Laughing Laughing Laughing


Много си прав.
Аз лично винаги съм за Трифон Зарезан. Най-малкото Св. Валентин е глупав, цялата му идея куца - сякаш само един ден е ден на любовта и само в този ден можеш да си изкараш супер с гаджето и той да ти подари цветя и каквото там си правите. Всеки ден е деня на влюбените. Ако не мислите така, най-вероятно не сте влюбени.
Ако някой по-късно този месец пита за 8 март - същата работа. Май никой не се заблуждава, че на жената и стига един ден да и обръщат внимание и е доволна (или поне никой не допуска тази грешка повече от един път... с една и съща жена)
aaaargh!
_________________
"I don't ask much, I just want you"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
PokePkaTa
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Дек 2004
Мнения: 1193
Общо думи: 5,323
Местожителство: Somewhere I Belong ...

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 9:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

CkoT написа:
вики не се опитвай да обеждаваш една жена(момиче) да стъпи на земята защото тя никога не е била на земята!!!Всички жени летят из небесата..."матрица"живеят в собствен измислен свят и си мислят че всичко е розово и ако лети се яде...е тва е...!!0176!! аз го разбрах и другите ще го разберат!! Cool

Големия разбирач на тема "жени" се изказа ... няма място другите да говорят...тои колкото жени е имал...кво знаете вие бе ... Rolling Eyes Wink
Ся сериозно по темата... кики е права че света, в който живеят някои жени/момичета ваобще не е розов!Даже обратното,аз лично съм си свикнала с него защото аз съм си го изградила ... и просто там болката е позната...защото не я изпитвам за пръв път ... а когато в истинския се появи няква нова болка и става гадно...и я пренасяш в "розовия" (според СкоТ) свят и свикваш и с нея ... и за това не искаш да се връщаш в истинския, там има непозната болка ... по-добре да си живееш с познатата, може да е болка, ама си е ТВОЯ!!! и си свикнало с нея!
А по въпроса за възрастта ... тя няма особено значение лично според мен :/
_________________
Никога не се бори със свиня, накрая и двамата ще сте в лайна, но на нея ще й е хубаво...

П.П. - Продължавате да сте смешни...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 4:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

PokePkaTa написа:
CkoT написа:
вики не се опитвай да обеждаваш една жена(момиче) да стъпи на земята защото тя никога не е била на земята!!!Всички жени летят из небесата..."матрица"живеят в собствен измислен свят и си мислят че всичко е розово и ако лети се яде...е тва е...!!0176!! аз го разбрах и другите ще го разберат!! Cool

Големия разбирач на тема "жени" се изказа ... няма място другите да говорят...тои колкото жени е имал...кво знаете вие бе ... Rolling Eyes Wink
Ся сериозно по темата... кики е права че света, в който живеят някои жени/момичета ваобще не е розов!Даже обратното,аз лично съм си свикнала с него защото аз съм си го изградила ... и просто там болката е позната...защото не я изпитвам за пръв път ... а когато в истинския се появи няква нова болка и става гадно...и я пренасяш в "розовия" (според СкоТ) свят и свикваш и с нея ... и за това не искаш да се връщаш в истинския, там има непозната болка ... по-добре да си живееш с познатата, може да е болка, ама си е ТВОЯ!!! и си свикнало с нея!
А по въпроса за възрастта ... тя няма особено значение лично според мен :/

ти де се обаждаш ?неможах да разбера?някой да те е питал за твоето шибано мнение че да си даваш 5-пъти по некомпетентния отговор от мене?ти жена ли си или някой ЛИЦЕМЕР?!?!?!
ти си един типичен пример за жена дет не е стъпила на земята!!
тъй че или си мълчи или недей да коментираш мойте отговори *****!!!!!
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
Ice
keep walking...


Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 3163
Общо думи: 27,985
Местожителство: унас,увас и утях

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 4:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

a pak sha gi praznuvam na 29 fevruari si4kite
_________________
ftfhj56yrdh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
kiki
пухче предполагам... *без предполагам!


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 1866
Общо думи: 22,333
Местожителство: South Of Heaven

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 8:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

CkoT написа:
PokePkaTa написа:
CkoT написа:
вики не се опитвай да обеждаваш една жена(момиче) да стъпи на земята защото тя никога не е била на земята!!!Всички жени летят из небесата..."матрица"живеят в собствен измислен свят и си мислят че всичко е розово и ако лети се яде...е тва е...!!0176!! аз го разбрах и другите ще го разберат!! Cool

Големия разбирач на тема "жени" се изказа ... няма място другите да говорят...тои колкото жени е имал...кво знаете вие бе ... Rolling Eyes Wink
Ся сериозно по темата... кики е права че света, в който живеят някои жени/момичета ваобще не е розов!Даже обратното,аз лично съм си свикнала с него защото аз съм си го изградила ... и просто там болката е позната...защото не я изпитвам за пръв път ... а когато в истинския се появи няква нова болка и става гадно...и я пренасяш в "розовия" (според СкоТ) свят и свикваш и с нея ... и за това не искаш да се връщаш в истинския, там има непозната болка ... по-добре да си живееш с познатата, може да е болка, ама си е ТВОЯ!!! и си свикнало с нея!
А по въпроса за възрастта ... тя няма особено значение лично според мен :/

ти де се обаждаш ?неможах да разбера?някой да те е питал за твоето шибано мнение че да си даваш 5-пъти по некомпетентния отговор от мене?ти жена ли си или някой ЛИЦЕМЕР?!?!?!
ти си един типичен пример за жена дет не е стъпила на земята!!
тъй че или си мълчи или недей да коментираш мойте отговори *****!!!!!

НЕ искам да се карам с никога или да се намесвам във ваши си спорове,но ще ме извионявате не мога да млъкна....
Не мога да разбера как едно мнение е некомпетентно какгато е свързано с лични разбирания? Ти по-копметентен ли си от нея какво се върти в собствената и глава?
Еми не може всички да см естъпии на земята....и само да се лети не е хубаво, но пък и вообще да не се лети пак е ужас....целият живот си е ужас но както каза Суза - има и болка и болка!Може да избереш най-горчивата но си е твоя и я понасяш....
Както казах не искам да се карм с никого и моля да не ме разбирате погрешно! В случея се намесих защото друго ме подразни но това не е от значение....та peace! Wink
p.s:всеки си е имал моменти в който е летял и такива в който е бил здраво стъпил на земята....
_________________
...пънко нема умре и нафинг елс медърс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 12:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

?Peace?
нема такиа думи...
0176
може
писнало ми е от всякви ей такиа глупости!!!
писнало ми е от шибани лицемери!!!
нямам кво да казвам повече в тая шибана тема!!!
нито за Сузана тя си знае сама за себе си ква е !!
а ти кики като не я познаваш не спори!!!
evil_4e 321 на всички!!!
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
kiki
пухче предполагам... *без предполагам!


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 1866
Общо думи: 22,333
Местожителство: South Of Heaven

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

CkoT написа:
?Peace?
нема такиа думи...
0176
може
писнало ми е от всякви ей такиа глупости!!!
писнало ми е от шибани лицемери!!!
нямам кво да казвам повече в тая шибана тема!!!
нито за Сузана тя си знае сама за себе си ква е !!
а ти кики като не я познаваш не спори!!!
evil_4e 321 на всички!!!

женска сулидарност ве. Razz Wink (ако така се пишеше де)
И на мен ми е писнало от много глупости, но си решавам проблемите по друг начин...няма значение де.
Казах ти не искам да се карам с никого и затова млъквам въпреки че...както и да е.
Wink
Както обичам да кажвам в такива моменти :
How do I feel, What do I say,
0176 you, it all goes away,
How do I feel, What do I say,
In the end it all goes away.....
затова наистина колкото и да си вбесен (не съм сигурна че в случея това е причината) предлагам мир. Very Happy Wink
п.п.;да не забравя имаш поздрави и едно "Извинявай" от познай кой.... Wink
_________________
...пънко нема умре и нафинг елс медърс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
DaViDiaN
Музикохолик


Регистриран на: 29 Дек 2003
Мнения: 3992
Общо думи: 17,360
Местожителство: Два етажа по - горе от Shefa

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 1:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

angua написа:
Най-малкото Св. Валентин е глупав, цялата му идея куца - сякаш само един ден е ден на любовта и само в този ден можеш да си изкараш супер с гаджето и той да ти подари цветя и каквото там си правите. Всеки ден е деня на влюбените. Ако не мислите така, най-вероятно не сте влюбени.


права си за любовта, че всеки ден трябва да даряваш с любов своя любим(а). Ама то по тази логика аз всеки ден мога да си празнувам Трифон Зарезан и да си пийвам винце... - то това е ясно!
Както има дни за прошка, за мързел, за работа, за анти-спин движението така и за любовта трябва да има, а това че всеки ден обичаш и тръпнеш за някой специален индивид Wink ,за приятели и семейство не умаловажава честването на 14 Февруари..
_________________
If There Was A Single Day I Could Live,
A Single Breath I Could Take,
I'd Trade All The Others Away...

За да откриеш перфектния човек, трябва първо да се влюбиш в него!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
angua
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Яну 2005
Мнения: 238
Общо думи: 0
Местожителство: Mental Hell

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 5:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DaViDiaN написа:

Както има дни за прошка, за мързел, за работа, за анти-спин движението така и за любовта трябва да има, а това че всеки ден обичаш и тръпнеш за някой специален индивид Wink ,за приятели и семейство не умаловажава честването на 14 Февруари..

може и да си прав, че е хубаво да си има такива празници, но помисли само: ден за прошка? един ден в годината само, когато би простил на някого - жестоко.
за мързела не знам, ама ако само един ден в годината работиш добре си си наредил нещата.
А пък ден за анти-спин движението - лесен начин като в един ден си сложиш червена лентичка да си мислиш че си направил каквото си могъл, ама не е съвсем така. Sad
_________________
"I don't ask much, I just want you"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 6 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov