forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Супер виц
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> КЕФ @ НЕТ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
anilaG
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Яну 2004
Мнения: 1729
Общо думи: 0
Местожителство: България|Габрово|близо до Badmadboy, Shefa, DaViDiaN, Davin4i, Lohnes, Stephen King, Perhi и Idola

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 12:12 pm    Заглавие: Супер виц Отговорете с цитат

в даскало едни пикли си играли с косичките в час по информатика. до тях един върл метал си прослушвал mp3-ките които успял да качи през usb-то щото комповете били без cd-ta, двете патки непрекъснато обаче му викали да намали тая пикоч, щото не можели да търпят и запявали както сте виждали едната напипай го а другата пригласяла ах банана и така цялата колекция от чалг шитня. някрая метала решил че това не може да продължи така станал, хванал стола и вкарал железния му крак през слепооието на едната. кръвта потекла на силни струйки и другата от писъци от песента на азис аз боли, запичнла да пищи още по слино (през цялото това време другите в стаята си джъткали на pinball и изобщо не разбрали разликата в гласовия тембър щото те и без това били супер спарени "певици". та другата още жива пищяла докато метала не я хванал за косата, разкъсал и дрехите и я опънал на чина, естествено тя била доста хубавичка щото обикновенно тъпите хора мнозинството са тъпи на n-та степен. лека послекат песента Fly high всички знаете на кого е била към първия припев на кучкта почнало да и харесва, и от викането станало одобрително, накрая той и бил два шамара да се освести за да може да види какво и е направил след като била изпаднала в безсъзнание, оная луднала и той извадил ножа и я разпорил от доло на горе както си тряа, ся идва и смешната раота. Вие очаквахте да прочетете виц, ами ан мен това ми се струва смешно пък и сте си играли да го четете толкова така че ако не ви е харесало какво си мислех днеска първите 3 часа докато даскалката ми обясняваше за база данни, 0176 IT

п.с. ами може и да не го делвате Laughing
_________________

"аз съм българче обичам..."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
mihov
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Май 2004
Мнения: 420
Общо думи: 4,797
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 12:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ako tova sa tvoi misli to opredeleno ima6 nujda ot PSIHOANALITIK
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 12:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hxahxhxahxaha да трябва някфа помощ да се окаже каквото и да е ! но по добре да е навременна !
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
anilaG
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Яну 2004
Мнения: 1729
Общо думи: 0
Местожителство: България|Габрово|близо до Badmadboy, Shefa, DaViDiaN, Davin4i, Lohnes, Stephen King, Perhi и Idola

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 12:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

има разлика да си го мислиш и да го направиш, щото няма начин тия да не те чуят докато го правиш това, иначе ако сме тримата ще се замисля доста по дълбоко, обикновенно си тръгвам без да се обяснявам ама, аве кво ви се обяснявам ...
_________________

"аз съм българче обичам..."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
idola2
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 10 Фев 2004
Мнения: 305
Общо думи: 30
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 1:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Голям си гъз ве Smile за кво го четох туй ся, ебати простотията.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Dizzy
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 610
Общо думи: 4,708
Местожителство: Newcastle

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 1:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен пък ми хареса Smile Много брутално Twisted Evil
п.с. мразя база от данни evil_4e
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 1:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз така кат няам кво да прая в час и си мисля как ще разпоря класната и ще я укача някъде на входа че да я гледа цялото даскало... Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
adrenaLIne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 21 Ное 2004
Мнения: 1120
Общо думи: 10,778
Местожителство: maaaRRRRs

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 1:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tva e qko,ama naistina ako tova si misli6 po cql 4as brat naistina si za psixiatur
_________________
N DEY SAY
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
topdog
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 14 Дек 2004
Мнения: 118
Общо думи: 0
Местожителство: Гетото

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 1:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ave ei sinko 6a ma izvinqva6 ama mai e vreme da si zeme6 menstrualnoto uspokoitelno Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
dudi
мечовица


Регистриран на: 23 Яну 2005
Мнения: 1203
Общо думи: 22,557

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

много филми си гледал
ина4е е яка идея да разпори6 у4ителката
утре 6те пробвам да си го представя
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Shumi
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 01 Ное 2004
Мнения: 285
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 3:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

po dobre varvi na psihiatyr
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
kiki
пухче предполагам... *без предполагам!


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 1866
Общо думи: 22,333
Местожителство: South Of Heaven

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 4:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

еми аз си мислех как ще си одера физичката първия час....после минах на литераторката.....ама нея по-скоро исках да и кресна да млъкне че да мога да спя спокоино....
Това за метълите....хах егати бруталният "виц" ама аз съм си ги мислила подобни поняога....примерно в Трола в събота на чалга вечерта некой да надуе яка музика и би било забавно....де да знам...аз там не стъпвам - под нивото ми е!
АВе днеска как се изврясках като един по короидора ми викат "метълка...." естествено намига доиде едно "Каква съм си е моя работа....к'во тъпа чалгарка ли да бъда?!" и това го креснах баш пред еднга групичка фръцли.....уот евър..... Very Happy
_________________
...пънко нема умре и нафинг елс медърс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Djano
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Сеп 2004
Мнения: 2312
Общо думи: 13,855

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 7:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не звучи като виц бе човек! Ако всеки метъл е като този няма да останат хубави моми
_________________
Astra модератор! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
y-project
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 29 Авг 2004
Мнения: 709
Общо думи: 7,345
Местожителство: В Залата

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 7:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хах доста странни неща си мислиш в час Laughing Laughing Laughing Аз обикновено или си лафя със някой ,или гледам простотиите които правят съучениците ми ,или слушам урока (ако става въпрос за оформяне Laughing )
_________________
http://www.vbox7.com/play:c97f3de0
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
anilaG
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Яну 2004
Мнения: 1729
Общо думи: 0
Местожителство: България|Габрово|близо до Badmadboy, Shefa, DaViDiaN, Davin4i, Lohnes, Stephen King, Perhi и Idola

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 8:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

за учене в даскало-ъпсурд, слушане от време на време, най-вече спане и не сънища а нещо като мечтички, кво ще е ако оная патки си затвори поне за малко устицата а, няма да омре май, ма тя едва ли вика така, а пък кво му е лошото че го мисля, а да отточня че смешното тука е че си мсилите като го четете след толкос боза като вицовете на слави кво ли пък ша е смешното, смисала накрая, докато не разбирате че сте се прецакали самите вие-това е един много разпространен начин за правене на тъпизми и честно казано не мислех че ще се хванете, но поне се поразнообразихме малко
_________________

"аз съм българче обичам..."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> КЕФ @ НЕТ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov