forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Drift
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Evo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 10 Дек 2004
Мнения: 323
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Съб Яну 15, 2005 12:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

DMX написа:
Доскоро беше Celica. Сега не знам, може пак да е със същата, но не вярвам...


Но нещо наточено имаше ли по нея или серийна?( Предполагам че е била с някаквъв тунинг)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
DMX
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 08 Окт 2003
Мнения: 3800
Общо думи: 9,743
Местожителство: Vegesack

МнениеПуснато на: Съб Яну 15, 2005 1:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

специален Carlos Sainz tuning се казва. Не помня къде го четох отва... Confused
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Evo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 10 Дек 2004
Мнения: 323
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Съб Яну 15, 2005 1:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи ще си я е направил да може да си я врътка на 90 градуса.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
DMX
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 08 Окт 2003
Мнения: 3800
Общо думи: 9,743
Местожителство: Vegesack

МнениеПуснато на: Съб Яну 15, 2005 8:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Evo написа:
Значи ще си я е направил да може да си я врътка на 90 градуса.


Няма начин да не е така. Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
EVIL^DEVIL
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 155
Общо думи: 461
Местожителство: Бейруд

МнениеПуснато на: Съб Яну 15, 2005 10:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега тъкмо се връщам от центъра и няма да ви казвам. Тази зима си взех две нови Lassi за отпред пък отзад карам със сликове направо. Та мисълта ми беше докъто си доида от центъра такива дрифтове направо егати кефа напълни ми се душата. Излизам от лъвов мост и тръгвам към риска ама малко се изнесох и засилих и накрая патерица. Имаше некъв пенсионер чакаше на сфетофара и ме гледа все едно съм му изял десерта. Голям кеф ви казвам направо немога да се сдържам като видя кръстовище и оп колата с вратите напред. Пък по темата както каза GTI тези мнения са от форума на БМВ и на повечето от нас няма да свършат работа защото както знаете БМВ-тата са със задно предаване и повечето мнения се отнасят изцяло за коли със задно предаване. Няко каза че като дръпнеш ръчна и като срешнеш препятствие оп и по таван> Аз ще отговоря че това да се обърнеш не е лесна работа защото един приятел така дръпна ръчна и мина през една дупка със задните колелета после ми вика: "Знаеш ли какво стана тази джанта си замин". Колкото до джипа с 90 градоса ако искате ми вярваите ако искате недеите ама съм виждал как един познат дръпна ръчната на един бус и тои се завъртя(не по таван). И междо другото Mika Hakinen си кара във Световния рали шампионат или WRC
_________________
Изчуквам коли всякакви и най-вече собственичките им!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
DMX
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 08 Окт 2003
Мнения: 3800
Общо думи: 9,743
Местожителство: Vegesack

МнениеПуснато на: Съб Яну 15, 2005 10:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

EVIL^DEVIL написа:
Сега тъкмо се връщам от центъра и няма да ви казвам. Тази зима си взех две нови Lassi за отпред пък отзад карам със сликове направо. Та мисълта ми беше докъто си доида от центъра такива дрифтове направо егати кефа напълни ми се душата. Излизам от лъвов мост и тръгвам към риска ама малко се изнесох и засилих и накрая патерица. Имаше некъв пенсионер чакаше на сфетофара и ме гледа все едно съм му изял десерта. Голям кеф ви казвам направо немога да се сдържам като видя кръстовище и оп колата с вратите напред. Пък по темата както каза GTI тези мнения са от форума на БМВ и на повечето от нас няма да свършат работа защото както знаете БМВ-тата са със задно предаване и повечето мнения се отнасят изцяло за коли със задно предаване. Няко каза че като дръпнеш ръчна и като срешнеш препятствие оп и по таван> Аз ще отговоря че това да се обърнеш не е лесна работа защото един приятел така дръпна ръчна и мина през една дупка със задните колелета после ми вика: "Знаеш ли какво стана тази джанта си замин". Колкото до джипа с 90 градоса ако искате ми вярваите ако искате недеите ама съм виждал как един познат дръпна ръчната на един бус и тои се завъртя(не по таван). И междо другото Mika Hakinen си кара във Световния рали шампионат или WRC


Mika Hakkinen? Нали правиш разлика между Tommy Makkinen и Mika Hakkinen? За изпълненията ти - супер яко, трябваше да се снимаш Smile А за приятеля с буса - бусовете са по-ниски от джиповете (като цяло), поне така си мисля.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Съб Яну 15, 2005 10:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

eto kakvo sam probval az, no predi tova baia trenirovki:
kato parkira6 do bordiur i pred teb ima kola. otiva6 na pazar i sled malko se vra6ta6 a zad teb ima niakoi spril edva li ne v bagajnika ti. Ta slednata istoria mi se slu4i na katiu6ata predi 3 meseca i si pripomnih toia nomer.

Ta spiram si kolata pred CBA-to zad edin pi4, no na sravnitelno malko miasto. Vlizam si, pazaruvam si kato izliazoh zad men niakakav pi4 sprial na 50-tina santimetra. Az na onia ot pred mu biah ostavil gored olu sa6toto miasto. 2-ma 4i4kovci otvan tragnaha da mi pokazvat kolko miasto imam ot pred i ot zad ta da izliaza s manevri. Ta te stanaha nevolni svideteli na nomer4eto (sa6to taka i niakolko drugi hora).Ta kav e nomera: Triabva zadaljitelno da si s predno predavane!!!
Naviva6 volana do krai po posoka na bordiura. darpa6 ra4nata do krai! vkarva6 zadna, vdiga6 oborotite vazmojno nai-mnogo, za6toto triabva da si siguren 4e 6te prevartiat gumite s golemi oboroti. puska6 saedenitelia izvednaj i prednicata zapo4va da izliza.
Da ne vi kazvam fizionomiite na monuva4ite Laughing a pak na onia 4i4kovciii aaaargh!
Vnimavaite kogato go pravite. Ima dosta faktori s koito triabva da se saobraziavate. Kolata zad vas: zadnicata vi, kato se zavarti da ne udari kolata zad vas, za tova si ostaviaite pove4ko raztoianie. Da ne udarite zadnata bronia na bordiura, za tova ne triabva da ste mnogo blizko do nego. i da se saobraziavate s prednata kola, da ne vzeme kato se zavartite da ia podprete! Parvo treniraite niakade.

vednaj pravih i takova parkirane mejdu 2 koli. vkarva6 zadnicata koso mejdu tiah, da ne vzeme prdnicata ti, da e ot strani na prednata kola!!! darpa6 ra4nata, volana do krai v obretna posoka na tezi koli. Ra4na, oboroti, puska6 saedenitel i prednicata se parkirva sama.

mnogo vajno ne6to e da vi darji ra4nata, da ne e hlabava! I vav vseki moment triabva da ste gotovi da natisnete saedenitelia, kogato vidite, 4e ne6to se obarkva ili kogato ve4e ste zavar6ili manevrata!

Koito iska da probva. Az s toia tanker deto go pravia mi triabva6e baia probi da svikna. Niakoi ako e s malka koli4ka (golf-4e naprimer) 6te mu svikne po-barzo. Aaaa 6tiah da zabravia. ako zadnicata zapo4ne da se vdiga ot amortisiorite, ne go pozvoliavaite. natisnete saedenitelia!!!

Az spodeliam moi prejiviavania. Koito iska da si probva za negova otgovornost. MMM daa, zabravih, niakoi pat se polu4ava i pu6ek. Togava pred CBA-to ima6e Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
EVIL^DEVIL
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 155
Общо думи: 461
Местожителство: Бейруд

МнениеПуснато на: Съб Яну 15, 2005 11:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

DMX написа:


Mika Hakkinen? Нали правиш разлика между Tommy Makkinen и Mika Hakkinen? За изпълненията ти - супер яко, трябваше да се снимаш Smile А за приятеля с буса - бусовете са по-ниски от джиповете (като цяло), поне така си мисля.


Само не ми казваи че незнаеш че Mika Hakkinen кара в WRC-то. Погленди този на снимките. Аз мисля че много прилича на Mika не на Тommy


_________________
Изчуквам коли всякакви и най-вече собственичките им!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
DMX
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 08 Окт 2003
Мнения: 3800
Общо думи: 9,743
Местожителство: Vegesack

МнениеПуснато на: Съб Яну 15, 2005 11:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Знам, че някога се е пробвал, но не знам, че в момента кара във WRC.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Съб Яну 15, 2005 11:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ne sam privarjenik na visokoskorostnite opiti i nai-ve4e na tia v naseleno miasto. Prosto e tapo i e opsno. Predi 1-2 meseca ima6e edin Opel Kadet blasnat strani4no pred denono6tnia pod riska, na desnia zavoi za balkan. Ne znam pi4a kakvo se e opitval da napravi, no liavata mu strana ia niama6e nikakva, djantite mu biaha SKASANI, ednata ograda deto sa na bordiura be6e otkasnata cialata i baia sma4kana, a druga be6e samo sma4kana. Ne si pravete takiva opiti evil_4e Ako pak ste tolkova naviti gi pravete kogato niama nikoi po pati6tata i trotoarite!!!
Pisna mi ot oligofreni koito se misliat za goliamata rabota i 4esto zastra6avat jivota na horata (kakto i moia). 4e ne sam edna kuka, da vidi6 kak niama da ima takiva sastezateli v gabrovo Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
EVIL^DEVIL
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 155
Общо думи: 461
Местожителство: Бейруд

МнениеПуснато на: Съб Яну 15, 2005 11:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Я кажи какъв беше опела на цвят и седан комби или хечбек защото отчно тоя ненотмалния дето ви разправям че мина през дупката с ръчна кара опел. Пък междо другото и аз правя изпълнения но само в снега и то с не повече от 40км/ч да не мислиш че ще ми е кеф да се блъсна. Няма страшно от мен не се пази
_________________
Изчуквам коли всякакви и най-вече собственичките им!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
EVIL^DEVIL
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 155
Общо думи: 461
Местожителство: Бейруд

МнениеПуснато на: Съб Яну 15, 2005 11:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

DMX написа:
Знам, че някога се е пробвал, но не знам, че в момента кара във WRC.


Пак е във WRC но там в по малките класове маи дето е Митко Илиев
_________________
Изчуквам коли всякакви и най-вече собственичките им!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Съб Яну 15, 2005 11:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

hmmmm az mu gledah djantite Confused Kapka mislia 4e be6e svetlo siv ili svetlo kafenikav. Ne si spomniam to4no Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Вто Яну 18, 2005 12:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

eeee ko napravihte, da ne ste se blasnali niakade ta zabravihte taia tema? ili moje bi se e iz4erpala Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Яну 18, 2005 12:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chekam oshte mesec da zema knijkata i pochvam s probite che sq do kola ne moga se dobera
po tochno do kluchove i shti kaja togava ko sam naprail
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 4 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov