forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

На косъм(истории)
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
GTI
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Дек 2004
Мнения: 179
Общо думи: 0
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 12:28 am    Заглавие: На косъм(истории) Отговорете с цитат

Ще ви напиша за една история, случила се това лято, ама сега се сетих за нея. Та...
Беше някъде към 10 часа сутринта на път за София. Пътувахме си ние семейството с колата (Kia Pride). Бащата караше с около 70км в Долни Богоров(а може и да беше Горни Богоров), а там трябва с 50км. И на един десен завой, от ляво куките с патрулката. Бащата веднага на спирачките, но куката мята слънчогледа. Спира си той с идеята, че е изгорял и започват до болка познатите фрази. В тоя момент пред нас имаше едни мангали с Жигулка, а отзад някаква друга барутница, абе гледаха да заработят някой друг лев катаджиите.
По едно време баща ми влиза обратно в колата да вземе някакви документи, полицая е до багажника.В момента, в който бащата отваря вратата, се чуват яки кучки и свирене на гуми, а покрай нас профучава черна волга, която се врязва в Жигулата пред нас. Бах мааамммммууу...!Тоя щеше да отнесе бащата, който с такъв рефлекс в последния момент дръпна вратата със себе си навътре.Всичко стана толкова бързо и не усетно, че помислих, че волгата е ужулила нашата кола.Ама викам майната и на колата поне бащата е жив и здрав...
Та излиза той и гледа колата:"Нищо и няма.Почти незабележимо е търнал вратата по ръба", казва той доволен.В същия момент минава уплашения до смърт полицай, който стоеше до багажника на колата.Явно дядото с волгата я е бил изтирил(то там леко надолнище) и като е видял катаджиите се уплашил, паникъосъл се е и не можал да спре.Със сетни усилия дядото врътнал волана на ляво, за да не удари полицая да нашата кола. Ако го нямаше полицая, дядката щеше да набие кочината си в нашта кола Crying or Very sad Може да се каже , че навременния рефлекс на баща ми и местоположението куката, на спасиха от тежки случеи.
За жалост не така стояха нешата при жигулата.След като дядото заобиколи със сетни усилия полицая и нас, той се вряза в колата на циганите. Не видях там точно какво стана, тъй като първо гледах да се уверя дали баща ми и колата са добре. От това, което успях да видя, се разбра че имаше някой блъснат. Куките се насъбраха около единия, който лежеше на земята.В това време всички мангали наскачаха от колата и почнаха да се карат и вакат, псуват, кълнат и т.н. Дъртака го чакаше голям бой.Ако не бяха куките, дядото и бабата от волгата.... Crying or Very sadНаистина стана нещо, защото циганите много се ядосаха, щеше да има вендета.
Полицаите разтърваха мангалите, сложиха онзи пострадалия в колата и бързо тръгнаха към болницата.Единия от катаджиите ни каза да изчезваме веднага, за да не правим навалица.И така си тръгнахме без глоба, с пари, живи и здрави. Егати късмета! Ако бащата беше излязиъл малко по-рано, направо не ми се мисли! Толкова бързо стават тези катастрофи! Ама те и куките са виновни, на такова опасно място, а те наредили там суматии коли. Абе нали и те са хора, гледат да направят някой друг лев за семейството.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 12:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

4ovek ne te poznavam, no kato gledam za teb sa po-vajni tvoite 20lv deto ste 6teli da gi dadete na kukite otkolkoto jivota na toia blasnatia 4ovek... niamam dumi. I 4e kolata vi bila odraskana. 4e tatko ti se e otarval, bravo na nego, izvadil e goliam kasmet. Za tova da se vaika6, 4e e mojelo da go niama na toia sviat - dobre. No da mi se vaika6 za tova, 4e si se ottarval bez globa za smetka na 4ove6ki jivot....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Nubits
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 08 Дек 2004
Мнения: 439
Общо думи: 3,115
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 12:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Бе то е нямало жертви! Всички са били ОК... Само псувни и млатеник е имало. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 12:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
сложиха онзи пострадалия в колата и бързо тръгнаха към болницата

tova malko li e?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
GTI
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Дек 2004
Мнения: 179
Общо думи: 0
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 12:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

BIOHAZARD написа:
4ovek ne te poznavam, no kato gledam za teb sa po-vajni tvoite 20lv deto ste 6teli da gi dadete na kukite otkolkoto jivota na toia blasnatia 4ovek... niamam dumi. I 4e kolata vi bila odraskana. 4e tatko ti se e otarval, bravo na nego, izvadil e goliam kasmet. Za tova da se vaika6, 4e e mojelo da go niama na toia sviat - dobre. No da mi se vaika6 za tova, 4e si se ottarval bez globa za smetka na 4ove6ki jivot....

Къде съм казал, че за мен са по-важни 20лв., отколкото човека. Просто споменавам всичко!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Педя човек
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 12:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

от това "всичко" това се разбира - 20лв (глоба) и колата (която явно умишлено си споменал като модел)....
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
GTI
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Дек 2004
Мнения: 179
Общо думи: 0
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 12:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

BIOHAZARD написа:
No da mi se vaika6 za tova, 4e si se ottarval bez globa za smetka na 4ove6ki jivot....


Те пак можеха да ни глобят. Много погрешно разбираш думите ми!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
GTI
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Дек 2004
Мнения: 179
Общо думи: 0
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 12:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

DRINKIN_PARK написа:
от това "всичко" това се разбира - 20лв (глоба) и колата (която явно умишлено си споменал като модел)....


Това е форум за коли. Какво да пиша една кола, една друга кола, оше една кола!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 12:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ne znam, prosto istoriata taka e razkazana, 4e v glavata mi zvu4i po na4ina koito ve4e opisah. Izviniavai ako sam te razbral pogre6no!!!
Naposledak kato slu6am tapacite deto mediite sa im razvalili po4ivkata na ostrovite na koito ima 150 000 jertvi, i govoriat po edin takav oligofrenski na4in...i ve4e mai si mislia, 4e vsi4ki sa takiva v tapata ni darjava evil_4e
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
GTI
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Дек 2004
Мнения: 179
Общо думи: 0
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 1:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

BIOHAZARD написа:
ne znam, prosto istoriata taka e razkazana, 4e v glavata mi zvu4i po na4ina koito ve4e opisah. Izviniavai ako sam te razbral pogre6no!!!
Naposledak kato slu6am tapacite deto mediite sa im razvalili po4ivkata na ostrovite na koito ima 150 000 jertvi, i govoriat po edin takav oligofrenski na4in...i ve4e mai si mislia, 4e vsi4ki sa takiva v tapata ni darjava evil_4e

Съгласен съм. Доста високомерно се държаха на летишето!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Ice
keep walking...


Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 3163
Общо думи: 27,985
Местожителство: унас,увас и утях

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 3:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mi dobre 4e ste sspreli spored men
_________________
ftfhj56yrdh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 7:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ako имаше форум колелета имам една мнооо хубава история за катастрофи ама ...то тука за коли така че оставате без бруталната кървава история ! Laughing
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
DMX
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 08 Окт 2003
Мнения: 3800
Общо думи: 9,743
Местожителство: Vegesack

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 2:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
ako имаше форум колелета имам една мнооо хубава история за катастрофи ама ...то тука за коли така че оставате без бруталната кървава история ! Laughing


Разкажи я, ако трябва ще я изтрия после Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Evo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 10 Дек 2004
Мнения: 323
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 9:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
ako имаше форум колелета имам една мнооо хубава история за катастрофи ама ...то тука за коли така че оставате без бруталната кървава история ! Laughing


Не мисля че тук е мястото на такива теми, в които се разправа за сумати кървища.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2005 9:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще я разкажа че е интересна .....пък ако искате и нова тема направате няма мноо кървища ве :П) .....Та значи качихме се ние с братчеда ми на едно колело (той кара аз съм на рамката ) и онава копеле кат го набримчи ....по някаф склон надолу с маx speed викам му намали ,намали ...ама оня : няя са спичаш не знам си кво ....и някаф супер остър завой и БАМ докато мигна ....колелото върху мен и той върху мен и то беше поднесло на дребен пясък ставам след малко целия в кръв ...освен по глава .....от горе до долу в деруги и в кръв и си викам : а нищо ми няма сериозно поглеждам си левия крак половинта от вътрешната страна където е капачката го нямаше меса ...тъкани косми Laughing Laughing хахгха кокала ми се виждаше супер голяма и дълбока рана нито съм се паниоксвал нито нищо толкова се оплаших като го видях и веднага земаме колелото ....и тругваме да се връщаме ...бащи ми като ме видя му прилоша а ако ме беше видяла майка сигурно щеше да припадне !! Отиваме в местоното лечебно заведение ...в което само ми привързаха раните с бинт ...без да чистят нищо защото били много сериозно за тяхната компетенция ...за това отидохме в някфа болница в Сандански първо ми казват : вървете на 12я етаж (при положение че ние търсим спешно отделение ) ...сигурно ме гледаха че мога да дишам и викат аре да го поизпотим малко ...баща ми ме носи ....(колкото може до 12я етаж ) и от 12я ми казват да слезем на 1вия ..(СУПЕР СУПЕР ) и там вече беше супер специалста който ме дрогира като прасе ... и баба ми която носеше очила и беше там каза :докторе а бе вие тука не го почистихте ....и оня : а да да почиства малко и шие не го ебе ...!!! И естествено на другия ден ...температура 38...39 се пържа като гъз ....и след 2-3 дена може и повече кракът ми гангренясал (другите рани ги михме с ракия вкъши и се оправиха ама това като е зашито ..ако ще и мазут да му слагам никъф ефект ) и работата загрубяваше ...връщаме се в Габрово ....и тоя като ме видя : Работата много сериозна ако не се оправи познайте ...Ллялял Без краченце ... заради компетентния педерас от Сандански (тоя копелдак ми се иска да отида с една брадва и да го насека целия ) ....та доктора габровския хвана скалпела без упойки без нищо мъртвата тъкан я изряза (няма да ви казвам колко болеше .....или когато ми сменяха бинта които беше залепнал заради насабралата се гной ...). След тфа купихме за 120 лв ли колко бяха капки за зарастване на тъкан ... и кожа ....и след и аз вече не знам колко време (2 месеца може би 3 ) раната зарастна не вторично ами третично ( и понеже толквоа трудно беше зарастло мислеха да ми правят пластична операция да ми вземат мръвчица от дупенцето и да я лепнат там ...обаче нещата се оправиха ) и след тфа беше кулуминацията като трябваше да ходя на рехабилатор ...(понеже бях забравил да ходя ) който ме оскатиха 5 пъти повече от онея калъфи .....така ме научиха да ходя ще още 3 месеца ...майка ми сигурно ми коригираше походката и още го прави понеже съм вървял на криво и леко изгърбен ....!!!!!!!!!! ДА ЖИВЕЕЕЕЕЕЕ БЪЛГАРИЯ... НА МАЙКА ВИ *****************************(Докторите и шибаните мед.сестри) МАЙКИТЕ ВИ ДА УМРАТ ****** (като изключим габровския ортопед който единствен ми помогна и то единствено защото съседката ни беше кардиолог и му беше колежка иначе представям си и той как щеше да си претупа работата ) !!!!!! За другите забавни история с българското здравеопазване друг път !!!! Ай да не ви се случва тфа никога ...а за да не ви се случва ...не се возете на рамките на колелетата най-добре въобще не карайте !

Модератор:
Супер, че поне си се оправил...

_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov