forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

spazvat li se pravata na decata v uchili6te i izvyn nego?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  

spazvat li se pravata na decata v uchili6te i izvyn nego?
da i to mn striktno
6%
 6%  [ 3 ]
ne nikoga
18%
 18%  [ 8 ]
ponqkoga da,ponqkoga ne
74%
 74%  [ 32 ]
Общо гласове : 43

Автор Съобщение
DIUPONT
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 10 Ное 2004
Мнения: 177
Общо думи: 0
Местожителство: ul rai4o karolew n 14 v.A ap.15 koito iska da idva

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 1:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

spored mene ne si prav Ivo^^ tova e spor koito ne se vodi samo tuk a vav vsi4ki u4ili6ta i tyi kato smqtam 4e dadeni prava se naru6avat ot u4itelite (i ot u4enicite razbira se)pusnah tazi tama.
_________________
Don’t think back, don’t think back on me at all
Just let me go
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
GOD^_^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 09 Юни 2004
Мнения: 1941
Общо думи: 19,447
Местожителство: ...при Падналите ангели...

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 1:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

оле Иво край с теб....Емералд ща напрай на гъз брато! Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Ivo^^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2003
Мнения: 614
Общо думи: 667
Местожителство: In your MinD

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 3:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

of znam zatui se draznq shot se si tarsi spora i az mnoo ama mnoo sa draznq shot tq znai ne znai se da kaje . tq sq sha po4ne da spori s men ma pukali mi kat ne i otgovorq da spori ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Ivo^^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2003
Мнения: 614
Общо думи: 667
Местожителство: In your MinD

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 3:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DIUPONT написа:
spored mene ne si prav Ivo^^ tova e spor koito ne se vodi samo tuk a vav vsi4ki u4ili6ta i tyi kato smqtam 4e dadeni prava se naru6avat ot u4itelite (i ot u4enicite razbira se)pusnah tazi tama.


4akai ti za kvi prava govorish mamu stara be ,seki gleda vraski da ima da go opraqt pak kazvam v balgaria nqma smisal da se govori za spravgedlivost , koe e spravedlivo da fanat nqkav za trafik na narkotici i da go pusnat , shto vednaj ne dadat nqkoi takv v zatvora se davat nqkvi kokoshkari det sa nikvi , shot gi puskat i voobshte ne samo pravosadieto e taka si4ko pokrai BG e taka
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 4:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ivo^^ написа:
of i kvo kat nqma kak da ti triq CV-to , utre nedal gospod sh mine nqkoi piqnica s lada 5-CA I SHATA OTREPE I DO TAM S GRAJDANSKOTO MNENIE .
PAK KAZVANM DANO NE SE SLU4VA AMA E TAI, KOI KVOT SHTE DA MI KAZVA JIVOTA E KRATAK TRQBVA DA SE JEVEE TAKA 4E DA NE SAJALQVASH KATO STANESH NA 60 GODINI I POKQSASH OT INFARKT ILI OT RAK ILI OT KVATO I DA E SHITNQ.

TOIA SPOR E TAP PORADI 2 PRE4INI
1. EMERALD SPORI (SPORED MEN)
2. BALGARIA ,U4ILISHTE NE E RAVNO NA SPRAVEDLIVOST

Изумена съм от казаното ти !!! Абе пич, я ми кажи колко пъти дискутирахме в разни теми именно страха от смъртта и това утре да ме удари някоя кола! Животът бил кратък! Кратък е, но колкото и да е кратък не можеш да си сигурен дали утре или след месец ще пукнеш. И как смяташ да го си го живееш тоя месец, а недай си боже 10-15 години. Какъв ще си ти, един никой, който няма нищо и не може нищо. Е аз определено няма да съм, защото вече не съм! Какво си мислиш, че аз не си живея живота ли ?! Ти поне си ме виждал на живо няколко пъти, да ти приличам на човек, който не си гледа кефа ?!

Прав си спорът е тъп, но не защото споря аз, а защото аз споря с вас! Въпрос на стандарт на живот.

А относно България и училището и справедливостта... хайде ходи в чужбина да ти скъсат задника от учене, да те видя тогава. Обади се, имам комплектите учебници за изпите, даже и съвети по кандидатстването за стипендия ще ти дам. Ходи да видиш справедливостта там, и големия живот и всичко останоло!
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
Ivo^^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2003
Мнения: 614
Общо думи: 667
Местожителство: In your MinD

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 4:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

a za 4ujbina nedei da govorish, nqkade da sam spomenal 4e iskam da u4a v 4ujbina, poso4imi kade !!!!

kakav shte sam az, mi shte vidim sled 15 godini ,moje pak da ne sam takav kakavto mislish 4e shte sam . Very Happy tova e dosta tapo det go kaza.
Kav shtql sam da byda, mi sh pitam svetlina tq sh mi predskaje ...

a za drugoto ami da vijdal sam te dosta pati nishto ne sam kazal protiv teb smisal neznam kak se zabavlqvash i ne moq rabota samo 4e
az govorq za postoqnnoto sporene ,postoqnno gledash da sporish s nqkoi prav neprav se si ot drugata strana ,nemislq 4e e samo moe mnenie tova
ako iskash sh pusnem anketa po vaprosa !!

az pove4e nqma da sporq po temata shot klaviaturata mi e dostata4no iznosena .


Последната промяна е направена от Ivo^^ на Нед Дек 19, 2004 4:18 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
DIUPONT
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 10 Ное 2004
Мнения: 177
Общо думи: 0
Местожителство: ul rai4o karolew n 14 v.A ap.15 koito iska da idva

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 4:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

saglasen sam s teb Ivo^^ nqma ni6to 4esno v taq na6a darjava oba4e mislq 4e nqma da storim nikomu lo6o ako si posporim na taq tema...
_________________
Don’t think back, don’t think back on me at all
Just let me go
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 4:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ivo^^ написа:
DIUPONT написа:
spored mene ne si prav Ivo^^ tova e spor koito ne se vodi samo tuk a vav vsi4ki u4ili6ta i tyi kato smqtam 4e dadeni prava se naru6avat ot u4itelite (i ot u4enicite razbira se)pusnah tazi tama.


4akai ti za kvi prava govorish mamu stara be ,seki gleda vraski da ima da go opraqt pak kazvam v balgaria nqma smisal da se govori za spravgedlivost , koe e spravedlivo da fanat nqkav za trafik na narkotici i da go pusnat , shto vednaj ne dadat nqkoi takv v zatvora se davat nqkvi kokoshkari det sa nikvi , shot gi puskat i voobshte ne samo pravosadieto e taka si4ko pokrai BG e taka


Абе педер***** малко, какво ми говориш за България, всеки връзки гледал да има! Целия свят е така. Който има връзки и малко акъл как и кога да си ги създаде, той се урежда разбира се. Ти какво си мислиш, че в Англия, САЩ или в Нигерия е по друг начин. Дръжки! Светът си е устроен така. В България нямало смисъл да се говори за справедливост. Кой ти говори за справедлист бе ?! Говорихме за права, свобода и задължения. Неща регламентирани според закони и постановления. В тях няма място за справедлиност. Сама идея на регламентация на правата е създаване на ИЗКУСТВЕНА справедливост. Регламент, просто и ясно. Правилата на играта! Едни ги спазват, други не.

И къде намесваш съвсем отвлечени неща. Хайде направи нещо за себе си, научи нещо, което ще ти е полезно за бъдеща кариера, създай някакви добри професионални връзки, включи се в дадена такава група хора. Ама зор миличко, ще ти трябва някаква база, а ти каква база имаш ?! Образование ?! Допълнителни квалификации ?! Хайде не ме карай да се смея. Гледай си новините, слушай кой кокошкар са хванали пак и колко катастрофи са станали, и псувай смотания живот и всички, които са добре. Аз отивам да си живея живота и да се радвам на това, което съм постигнала до този момент.

Съжалявам за думите си, ама няма по какъв друг начин да изразя възмущението си! Нищо лично към теб не влагам в използваните думи!!!
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 4:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ivo^^ написа:
a za drugoto ami da vijdal sam te dosta pati nishto ne sam kazal protiv teb smisal neznam kak se zabavlqvash i ne moq rabota

Дай поне понятията да си оправим!
Живеенето на живота, не е само забавления, пиене, жени и секс! Абе ти през останалото време не живееш ли ?! Не дишаш ли ?! Нямаш ли някакви потребности като материални неща и вътрешно усещане за това, което си ти самия ?!

За мен живеенето на живота е всеки миг в който усещам се дишам и че кръвта тече във вените ми. От купон в някоя дискотека, до ходенето на лекции, от пазаруването в магазини, до чистенето вкъщи. Живот какво е за теб живота ?! А какво е живеенето му ?!
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
Ivo^^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2003
Мнения: 614
Общо думи: 667
Местожителство: In your MinD

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 5:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mislq 4e tona s koito se obrashtash kam men ne otgovaq na akala ti , neznam ti sh kajesh de ama .....

Последната промяна е направена от Ivo^^ на Нед Дек 19, 2004 5:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Ivo^^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2003
Мнения: 614
Общо думи: 667
Местожителство: In your MinD

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 5:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

shto li mi e smeshno
ako oshte vednaj kaja 4e mnogo obi4ash da sporish
sigorno sh napishesh kniga protiv men samo4e men slabo ma grei taq rabota ...... imash moite nai iskreni pozdravi otnsono teq fermani det gi pishesh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
GOD^_^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 09 Юни 2004
Мнения: 1941
Общо думи: 19,447
Местожителство: ...при Падналите ангели...

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 6:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ааа пич казах ти аз,че ша си навлечеш само лоши работи ако почнеш да спориш с Емералд! хахахаха аве тя та напрай на пихтия бре...ноу комент напрао хи хихихи!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 6:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Зададох ти въпрос, чийто отговор определено ми е интересен! И да избягаш сега от него, ще намеря начин да те попитам пак. Защото наистина ми е интересно какво разбираш ти под "живея си живота"! Не е нужно да ми отговаря сега, честно казано лично би ми било много по-приятно Smile
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 9:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ууу...тука тряаше да флоодна няа как Smile Smile
бахти колко яко емералд го нсра тоз пич...хм...ей тва вече много ми хареса aaaargh! Laughing
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov