forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

spazvat li se pravata na decata v uchili6te i izvyn nego?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  

spazvat li se pravata na decata v uchili6te i izvyn nego?
da i to mn striktno
6%
 6%  [ 3 ]
ne nikoga
18%
 18%  [ 8 ]
ponqkoga da,ponqkoga ne
74%
 74%  [ 32 ]
Общо гласове : 43

Автор Съобщение
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Съб Дек 18, 2004 3:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

GOD^_^ написа:
ахъм,не мога да рабера що спорите изобщо като в даскало е ясно,че всеки си прави квото си иска и тъй кат гледам не си го слага много,много... Confused Само някой спарени зубъри се спичат там и гледат да не нарушават правилника!

Ами защото сме бивши спарени зубъри! Които бяхме толкова спарени, че не само правилника нарушавахме, не само с ръководството се разправяхме, ами и винаги успяваше да мине на нашата! И ще спорим по подобни въпроси колкото си искаме. Защото имаме отношение към темата и защото (за разлика от твоето) нашето поведение не е на овце. Казва му се граждаски активно съзнание! (съмнявам се можеш да разбереш нещо такова!)

И виж какво миличко, ако имаш както да кажеш по темата, кажи го, ако пак ще коментираш, както ти казах няколко пъти, САМО ЛИЧНО. Критика приемам само от хора, които са по-компетентни от мен по дадения въпрос или от хора, които уважам! ТИ не си нито в едните, нито в другите. Тей че млък, аз смятам да продължа дискусията по темата!
_________________



Последната промяна е направена от EMERALD на Съб Дек 18, 2004 3:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
DIUPONT
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 10 Ное 2004
Мнения: 177
Общо думи: 0
Местожителство: ul rai4o karolew n 14 v.A ap.15 koito iska da idva

МнениеПуснато на: Съб Дек 18, 2004 3:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

emerald mislq 4e "po vyprosi svyrzani s obu4enieto" sy6to vklu4va i u4ebniq material a 4esto u4iteli sa mi kazvali "vav 5 klas go u4ihmr,v4era ti kazah" i dr otgovori ot toq sort a ina4e sam syglasen s teb za tova 4e osven prava imame i zadyljeniq no predi az da naru6a ne4ie pravo to pyrvo meto takova e naru6eno!!!
_________________
Don’t think back, don’t think back on me at all
Just let me go
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
HellRose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Ное 2004
Мнения: 972
Общо думи: 3,315
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Дек 18, 2004 3:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe nz ama az v daskalo si praq kot iskam osobenno po angliiski a nie po4ti samo angliiski imame taka 4e mi e super qko i ko daskalite me mrazqt pi6at mi dvoiki ot inata mi i v kraina smetka si4ki za dovolni Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
HellRose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Ное 2004
Мнения: 972
Общо думи: 3,315
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Дек 18, 2004 3:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ili k'vo imame edna v moq klas golqma ligla zavyr6ila 7 klas ama kak nqma go zabyr6i kato maika i bila direktorka na tfa u4ili6te ama sega poneje gospojata ni po matematika e bezpristrasna (kakto trqbva da byde a ne e vinagi taka) i ko vyprosnoto momi4e ima 2ki :0
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Съб Дек 18, 2004 3:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И какво общо има това с правата ?! Май и ти самата не знаеш !!!
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
HellRose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Ное 2004
Мнения: 972
Общо думи: 3,315
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Дек 18, 2004 3:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi ubao aide prava si ... xaxaaxax
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Divak
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Фев 2004
Мнения: 560
Общо думи: 0
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Съб Дек 18, 2004 3:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ave kakvi prava to vseki si gleda sebesi ko go eb* drugiq
puk ko da praim to cqlata durjava e taka koi gleda decata
_________________
2 fast 2 furious 4 you
http://www.data-bg.net/index.php?action=voteuser&id=399 Един глас никога не е излишен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
HellRose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Ное 2004
Мнения: 972
Общо думи: 3,315
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Дек 18, 2004 3:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EMERALD написа:
И какво общо има това с правата ?! Май и ти самата не знаеш !!!
6tot nz dali ima pisano pravilo ama ni mislq 4e taka trqbva da se predebregvat i da se delqt u4enicite, ima i polova diskriminaciq XAAX se taq kef mi e da se zaqjdam s daskalite i da ne spazvam pravilata Arrow i te ne spazvat tqhnite taka 4e... Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
GOD^_^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 09 Юни 2004
Мнения: 1941
Общо думи: 19,447
Местожителство: ...при Падналите ангели...

МнениеПуснато на: Съб Дек 18, 2004 4:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EMERALD написа:
GOD^_^ написа:
ахъм,не мога да рабера що спорите изобщо като в даскало е ясно,че всеки си прави квото си иска и тъй кат гледам не си го слага много,много... Confused Само някой спарени зубъри се спичат там и гледат да не нарушават правилника!

Ами защото сме бивши спарени зубъри! Които бяхме толкова спарени, че не само правилника нарушавахме, не само с ръководството се разправяхме, ами и винаги успяваше да мине на нашата! И ще спорим по подобни въпроси колкото си искаме. Защото имаме отношение към темата и защото (за разлика от твоето) нашето поведение не е на овце. Казва му се граждаски активно съзнание! (съмнявам се можеш да разбереш нещо такова!)

И виж какво миличко, ако имаш както да кажеш по темата, кажи го, ако пак ще коментираш, както ти казах няколко пъти, САМО ЛИЧНО. Критика приемам само от хора, които са по-компетентни от мен по дадения въпрос или от хора, които уважам! ТИ не си нито в едните, нито в другите. Тей че млък, аз смятам да продължа дискусията по темата!

Пак се правиш на много компетентна и ако поведението ми е на овца,твоето е на магаре!!!Щото както гледам дори в училище си била опърничава като магаре!И тук също си такава! И като ти е толкова активно гражданското съзнание,върви се разправяй с кмета,а не ми се прави тука на мен на голямата бунтарка!Ама то сигурно и на него ша му писне на шапката кат почнеш да спориш с него и да му се опъваш и ща изгони! Пък и не мога да разбера какво ми се дразниш като приказвам с/у зубърите!? И аз съм бил зубър едно време не само ти!Знам какво е!Така,че кво толкова ми се нервиш!!!

И да,съмнявам се да мога да разбера активното ти гражданско съзнание показано в форума! Просто защото няма смисъл от него!Както ти казах ако не го кажеш пред кмета (или там който и да е),аз имам правото да не съм съгласен с него!

Аз наистина те уважавах и то точно заради споровете,които имаме с теб!Щото аз хората дето ги уважавам не ги деля на компетентни или не! Който може добре да спори с мен аз го уважавам! Но щом за теб съм некомпетентен и недостоен и ти не ме уважаваш,то и аз спирам да те уважавам!И само не ми приказвай,че искаш единствено ЛИЧНО да те критикувам,щот не ме ебе!Тука си е форум и си приказвам квото си искам!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Съб Дек 18, 2004 5:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

am az 6a zavyr6a i togava im ebax putkata maina ....lainari kirlivi .... !
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Съб Дек 18, 2004 6:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

to4no ot tova me e strax i mene :}
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Съб Дек 18, 2004 10:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

GOD^_^ написа:
Пак се правиш на много компетентна и ако поведението ми е на овца,твоето е на магаре!!!Щото както гледам дори в училище си била опърничава като магаре!И тук също си такава! И като ти е толкова активно гражданското съзнание,върви се разправяй с кмета,а не ми се прави тука на мен на голямата бунтарка!Ама то сигурно и на него ша му писне на шапката кат почнеш да спориш с него и да му се опъваш и ща изгони! Пък и не мога да разбера какво ми се дразниш като приказвам с/у зубърите!? И аз съм бил зубър едно време не само ти!Знам какво е!Така,че кво толкова ми се нервиш!!!

И да,съмнявам се да мога да разбера активното ти гражданско съзнание показано в форума! Просто защото няма смисъл от него!Както ти казах ако не го кажеш пред кмета (или там който и да е),аз имам правото да не съм съгласен с него!

Хайде обърнахме го на личен спор, и защо... защо някой не знае какво говори!

Първо не се наричам бунтарка. А за гражданското ми съзнание миличко, не ти ще ми казваш къде и пред кого да го казвам. Бивш доброволец съм и то към 2 младежки неправителствени огранизации - БМЧК и ИМКА. Още си пазя и поканата да бъда координатор за Габрово на т.нар. Организация за яснота в българското образование (същото онова сдружение, което се бореше да се махнат матурите на моя випуск). И от CV-то ми няма как да изтриеш фактът, че имам и спечелен проект за младежка инициатива. Гражданската активност не се изразява с това да се изрепчиш в лицето на кмета. Ако за теб е само това, то съжалявам, че си толкова заблуден.

GOD^_^ написа:
Аз наистина те уважавах и то точно заради споровете,които имаме с теб!Щото аз хората дето ги уважавам не ги деля на компетентни или не! Който може добре да спори с мен аз го уважавам! Но щом за теб съм некомпетентен и недостоен и ти не ме уважаваш,то и аз спирам да те уважавам!И само не ми приказвай,че искаш единствено ЛИЧНО да те критикувам,щот не ме ебе!Тука си е форум и си приказвам квото си искам!

И второ, аз не намирам за добри споровете си теб. Защо ли ?! Ами защото аз ти вадя някакви доводи, или поне се опитвам. Един спор се крепи върху доводи, две различни тези, които трябва да се опровергаят или да се защитят. Досега от теб съм видяла само смешни коментари, че съм се вжувявала в нещо и че много съм се впрягала. И разбира се, че не трябва да ми пука. И че ТЕБ НЕ ТЕ ЕБЕ. Това не е спор. Ти не си достоен събеседник (като изключим една тема за наркотиците, когато ми беше приятно да водя дискусия с теб). И не си достоен събеседник, защото дори в момента се опитваш да ми излезеш насреща без нито един довод! И кое да ти уважавам демонстрационното поведение на някой, който постоянно обсъжда кой е недорасъл, а самия той се държи така разправяйки наляво и надясно, че не му пука!

С удоволствие ще ти дам възможност да спечелиш уважението ми. Затова те и поканих да ми се изсмееш в лицето, затова ти казах, че приемам критика само лично. Имаш възможност. Но с мен се спори чрез доводи, а не с парадирането "все ми е тая" и "пак се правиш на компетентна".
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
GOD^_^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 09 Юни 2004
Мнения: 1941
Общо думи: 19,447
Местожителство: ...при Падналите ангели...

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 4:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

еми тва за кмета беше обективно казано ама както и да е! Ще приема,че ти имаш зад гърба си членски начала в разни организации и по знаеш за тез шитс! Пък и ся точно поради този факт,че аз нямам участия в такива инициативи не мога да ти дам доводи рани там,тъй че приеми отрицателното ми мнение като на незапознат с ИМКИ и тем подобни!
ЪЪЪЪ...какъв събеседник трябва да съм ти за да ти давам доводи?! В момента спорим (уж) и за тва трябва да ти давам доводи,но вече си признах,че избързах с отрицателните емоции срещу човек очакващ доводи и примери за всяко нещо...еми СОРИ! Тъй,че за кво са ти доводи гат си беседваш нещо с някой!?

и ъъъ...стига ми повтаря,че съм бил всъщност аз недораслия понеже съм раправял на другите,че били недорасли! Щот съм абсолютно сигурен,че имаш прадвид разпрата ми с келеша Дъмбо,а не взимаш под внимание факта,че именно той първи започна да ми излиза насреща с тъпнята,че аз съм бил пубер и недорасъл!

ъъъ...защо трябва да съм недорасъл,за да разправям,че не ми пука или ми пука!?
абе ебал съм му майката съесем се отклонихме пък и ми писна да споря с теб,въпреки че ми е интересно тъй,че ще продължа спора само единствено ако ме ядосаш много! хи хи...басе кефа! Razz
мнооо съм пияаааан и ми са спииииии!Ай до!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
DIUPONT
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 10 Ное 2004
Мнения: 177
Общо думи: 0
Местожителство: ul rai4o karolew n 14 v.A ap.15 koito iska da idva

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 8:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

sorry EMERALD i GOD^_^ ama mai dosta se otklunihte ot temata.
_________________
Don’t think back, don’t think back on me at all
Just let me go
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Ivo^^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2003
Мнения: 614
Общо думи: 667
Местожителство: In your MinD

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 9:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

EMERALD написа:

Хайде обърнахме го на личен спор, и защо... защо някой не знае какво говори!

Първо не се наричам бунтарка. А за гражданското ми съзнание миличко, не ти ще ми казваш къде и пред кого да го казвам. Бивш доброволец съм и то към 2 младежки неправителствени огранизации - БМЧК и ИМКА. Още си пазя и поканата да бъда координатор за Габрово на т.нар. Организация за яснота в българското образование (същото онова сдружение, което се бореше да се махнат матурите на моя випуск). И от CV-то ми няма как да изтриеш фактът, че имам и спечелен проект за младежка инициатива. Гражданската активност не се изразява с това да се изрепчиш в лицето на кмета. Ако за теб е само това, то съжалявам, че си толкова заблуден.



of i kvo kat nqma kak da ti triq CV-to , utre nedal gospod sh mine nqkoi piqnica s lada 5-CA I SHATA OTREPE I DO TAM S GRAJDANSKOTO MNENIE .
PAK KAZVANM DANO NE SE SLU4VA AMA E TAI, KOI KVOT SHTE DA MI KAZVA JIVOTA E KRATAK TRQBVA DA SE JEVEE TAKA 4E DA NE SAJALQVASH KATO STANESH NA 60 GODINI I POKQSASH OT INFARKT ILI OT RAK ILI OT KVATO I DA E SHITNQ.

TOIA SPOR E TAP PORADI 2 PRE4INI
1. EMERALD SPORI (SPORED MEN)
2. BALGARIA ,U4ILISHTE NE E RAVNO NA SPRAVEDLIVOST
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov