forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

MOda
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  

Namirate li za moderno momichetata da si pahat dynkite/pantaloni v botushtite
da
11%
 11%  [ 4 ]
ne
5%
 5%  [ 2 ]
da moderno e
17%
 17%  [ 6 ]
ne smeshno e
41%
 41%  [ 14 ]
ne tova mina ot moda
23%
 23%  [ 8 ]
Общо гласове : 34

Автор Съобщение
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Сря Дек 15, 2004 2:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kiki написа:
Абе немогат да си зимислят сами как да се обличат и взаимно се копират.....лошото е че освен като дрехи се копират и като държание....с която и да говориш все едно и също.....монотосни са.....абе мизерно....

А я се замисли, че масата магазини бълва една и съща шитня като парцали. Където и да взелеш дрехите, панталоните, обувките, чантите, всичко е еднотипно, да не кажа еднакво. А ако решиш да зарадваш себе си и вкуса и с нещо наистина стилно и красиво и което няма да го видиш в гардероба на половината град, то тогава трябва да се изръсиш една хубава сумичка. А това, както е добре известно, не е по джоба на всеки Sad

А за държанието ... съгласна съм. Гадно е! Отвратително! Именно това най-много съм мразила в т.нар. моди. Не еднаквостта като облекло, а тази в поведението Sad
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
kiki
пухче предполагам... *без предполагам!


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 1866
Общо думи: 22,333
Местожителство: South Of Heaven

МнениеПуснато на: Сря Дек 15, 2004 2:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EMERALD написа:
kiki написа:
Абе немогат да си зимислят сами как да се обличат и взаимно се копират.....лошото е че освен като дрехи се копират и като държание....с която и да говориш все едно и също.....монотосни са.....абе мизерно....

А я се замисли, че масата магазини бълва една и съща шитня като парцали. Където и да взелеш дрехите, панталоните, обувките, чантите, всичко е еднотипно, да не кажа еднакво. А ако решиш да зарадваш себе си и вкуса и с нещо наистина стилно и красиво и което няма да го видиш в гардероба на половината град, то тогава трябва да се изръсиш една хубава сумичка. А това, както е добре известно, не е по джоба на всеки Sad

това ми е най-мъчителното като ходя на пазар....абе като търсиш яко може да се намери....абе трагедия.....
_________________
...пънко нема умре и нафинг елс медърс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Evo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 10 Дек 2004
Мнения: 323
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Сря Дек 15, 2004 3:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен е модерно (познавам няколко мадами на които така наистина им прелича)!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
HellRose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Ное 2004
Мнения: 972
Общо думи: 3,315
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 15, 2004 5:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Evo написа:
Според мен е модерно (познавам няколко мадами на които така наистина им прелича)!!!
Eee sorry batka ama si sbyrkal modata i godinata xixi modata ne e spored teb a spored tezi koito q opreselqt i ako razgleda6 kolekcii na dizaineri povqrvai nqma da vidi6 ni6tu takova, a do kolko im preli4a nz ama 6tom ne e moderno mene ne me kefi Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Сря Дек 15, 2004 6:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

c1rca, нищо лично, освен това, че почваш яко да ме дразниш! Ти като толкова разбираш от мода, от това какво е модерно и кой определя модерното и немодерното, я да те питам дрехи на кои дизайнери носиш? И от кои модни къщи пазаруваш ?!
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
HellRose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Ное 2004
Мнения: 972
Общо думи: 3,315
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 15, 2004 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Znai6 li 4e kat te draznq mi e vse 1 naposledyk za vsi4ko mi e vse 1 tova 4e kakto ti kaza razbiram! ne zna4i 4e nosq na mene mi e nai lesno da ti izbroq nqkoi razli4ni marki... i dizaineri... A za6to de draznq za6toto edno 14 godi6no momi4e moje bi znae koe e moderno li? ili? Kaji mi pri4inata za da moga da sprq da te draznq Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Сря Дек 15, 2004 6:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

c1rca написа:
Evo написа:
Според мен е модерно (познавам няколко мадами на които така наистина им прелича)!!!
Eee sorry batka ama si sbyrkal modata i godinata xixi modata ne e spored teb a spored tezi koito q opreselqt i ako razgleda6 kolekcii na dizaineri povqrvai nqma da vidi6 ni6tu takova, a do kolko im preli4a nz ama 6tom ne e moderno mene ne me kefi Rolling Eyes

ето заради това ти изказване. Темата пита за личното мнение, не за справки с модните списания! И след като пита за лично мнение, е недопустимо да правиш подобни забележки! И много ме издразни, коментарът ти, че в колекциите на дизайнери нямалото такива неща, значи не е модерно, значи не те кефи. Затова те питам колко от тези колекции имаш и носиш, за да можем да дойдем и да вземем пример от теб как да се обличаме ?!
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
HellRose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Ное 2004
Мнения: 972
Общо думи: 3,315
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 15, 2004 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Da ti kaja li az se obli4am napylno obiknovenno ne nosq drehi na dizaineri za6toto ne sa v moq stil na obli4ane a 6tom vseki ima pravo na li4no mnenie i az moga da izkaja komentrara si po mnenieto na EVO kakto ti go pravi6 po moq komentar taka, 4e nali si MODERATOR triii na volq i da ne ti puka, za6toto na men ne mi puka...Dano si dovolna i da ne te draznq pove4e ixixix Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
DIUPONT
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 10 Ное 2004
Мнения: 177
Общо думи: 0
Местожителство: ul rai4o karolew n 14 v.A ap.15 koito iska da idva

МнениеПуснато на: Сря Дек 15, 2004 7:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Супер тъпотия....не е модерно от 2 години може би....ррррррр много ме дразни.Разхождаме се ние със c1rca из центъра и всяко второ момиче е облечено така.А относно отговора на Еmerald ,може да и стои хубаво на тая твоя колежка и ако и ако си мисли че е модерно да ме извинява ама много се е заблодила(sorry Еmerald ама си е така).И като за край мога да ви кажа,че момичетата които се обличат така са по смешни от това човече aaaargh!
_________________
Don’t think back, don’t think back on me at all
Just let me go


Последната промяна е направена от DIUPONT на Чет Май 26, 2005 4:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
PokePkaTa
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Дек 2004
Мнения: 1193
Общо думи: 5,323
Местожителство: Somewhere I Belong ...

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2004 5:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

c1rca написа:
Eee sorry batka ama si sbyrkal modata i godinata xixi modata ne e spored teb a spored tezi koito q opreselqt i ako razgleda6 kolekcii na dizaineri povqrvai nqma da vidi6 ni6tu takova, a do kolko im preli4a nz ama 6tom ne e moderno mene ne me kefi Rolling Eyes


OLELELEEEEEE I POSLE MI SE PISHESH ZA SKATERKA....
HAHAHAAHAHAHAHA
NE ZNAM KAK DA NE PADNA NA ZEMQTA OT SRAM....


A otnosno tova koeto kaza EMERALD .... do nqkade si prava, no ima nqkolko magazina koito sa t.nar. "Anti fashion shop" i tam ima mnogo qki dreshki...
_________________
Никога не се бори със свиня, накрая и двамата ще сте в лайна, но на нея ще й е хубаво...

П.П. - Продължавате да сте смешни...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
HellRose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Ное 2004
Мнения: 972
Общо думи: 3,315
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2004 5:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

PokePkaTa написа:
c1rca написа:
Eee sorry batka ama si sbyrkal modata i godinata xixi modata ne e spored teb a spored tezi koito q opreselqt i ako razgleda6 kolekcii na dizaineri povqrvai nqma da vidi6 ni6tu takova, a do kolko im preli4a nz ama 6tom ne e moderno mene ne me kefi Rolling Eyes


OLELELEEEEEE I POSLE MI SE PISHESH ZA SKATERKA....
HAHAHAAHAHAHAHA
NE ZNAM KAK DA NE PADNA NA ZEMQTA OT SRAM....


A otnosno tova koeto kaza EMERALD .... do nqkade si prava, no ima nqkolko magazina koito sa t.nar. "Anti fashion shop" i tam ima mnogo qki dreshki...
Abe sama kaza "PISHESH ZA SKATERKA" az ne sym tova 4e karam i ni6tu ne moga... Ama aide kakto i da e da jiveqt "Anti fashion shop/ovete" !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
PokePkaTa
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Дек 2004
Мнения: 1193
Общо думи: 5,323
Местожителство: Somewhere I Belong ...

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2004 6:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Karash?! HAHAHA
Ti mai tuka si samo da razsmivash horata s prostosiqta si...
Da KARASH sk8 ne oznachava da go donesesh prad zala i drugite da ti go karat, oznachava da stupish na nego i da ne spresh da go karash dokato veche sprat da te durjat krakata....
HAH kelesh...
_________________
Никога не се бори със свиня, накрая и двамата ще сте в лайна, но на нея ще й е хубаво...

П.П. - Продължавате да сте смешни...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
HellRose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Ное 2004
Мнения: 972
Общо думи: 3,315
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2004 6:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dobre Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
DIUPONT
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 10 Ное 2004
Мнения: 177
Общо думи: 0
Местожителство: ul rai4o karolew n 14 v.A ap.15 koito iska da idva

МнениеПуснато на: Съб Дек 18, 2004 12:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

samo da vi kaja 4e temata ne e dali c1rca kara sk8 ili drugite i go karat.
molq debatiraite po temata
_________________
Don’t think back, don’t think back on me at all
Just let me go
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
DIUPONT
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 10 Ное 2004
Мнения: 177
Общо думи: 0
Местожителство: ul rai4o karolew n 14 v.A ap.15 koito iska da idva

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 8:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ami v4era v spoko edna si be6e navrqla dynkite v botu6ite oba4e neinite botu6i ne bqha ostri i ne bqha na tok a mn mn po qki i 4esno tui me iskefi...
_________________
Don’t think back, don’t think back on me at all
Just let me go
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov