forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Най-големия кошмар ?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> КЕФ @ НЕТ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ivo^^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2003
Мнения: 614
Общо думи: 667
Местожителство: In your MinD

МнениеПуснато на: Нед Дек 05, 2004 7:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az kat sa napiq mnoo i kat si legna i po4vam da, potavm ,potavm i mi stava losho i nai mnoo da se izdraifam (rqdko se slu4va) evil_4e

a za synishta ne se sehtam neshto interesno ,

no druga mi e misalta 4e primerno gledash nqkav film s vlag4e na ujasite
i kamerata e ot gledna to4ka na 4oveka i kat go gledam imam 4ustvoto 4e sam tam i me sviva edno takvoz i imam 4uvstvoto 4e izpadam v bezteglovnost .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
hdimitrov
Прост ГОРСКИ
Прост ГОРСКИ


Регистриран на: 10 Май 2004
Мнения: 2988
Общо думи: 43,440
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2004 2:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз най-мразя да сънувам, че спя.
_________________
Мъжът не е камила!! ...не може да не пие цяла седмица!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
HellRose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Ное 2004
Мнения: 972
Общо думи: 3,315
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2004 2:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе не ви знам кошмарите, ама аз днес сънувах един много готин сън, а майка ми ме събуди да ходя на училище

Последната промяна е направена от HellRose на Нед Май 29, 2005 1:04 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
D_A_R_K_M_A_N
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 18 Ное 2004
Мнения: 296
Общо думи: 0
Местожителство: am4i...konteiner No8

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2004 2:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

xax i kuv ti e sunq ? Smile
a otnosno ko6marite az sunyvam kvot sunyvam i nakraq vinagi ymiram samo ponqkoga yjivqvam...ama te sa po specialni suni6ta Laughing
_________________
YoU GoT SeRVeD
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2004 3:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз пък помня един кошмар в който съм си удома и тръгвам да излизам навън излизам от външната врата и тръгвам да слизам по стъпалата
слизам до там където всъщност трябва да е външната врата на входа но тя я няма и понеже нашия вход няма странични прозорци или тераси а има стъклен покрив..и аз няма откъде да се измъкна(да изляза) немога да влезя в никой апартамент(само в моя) и обикалям си аз и най-накрая ми писва качвам се в моя апартамент отивам на терасата и си викам няа ко да прая шъ съ мятам и скачам и точно преди да стигна земята и ми почва другия сън((((и този сън съм го сънувал поне 2/3 пъти))) Confused мноо беше гадно някъв затворен отвсякъде...
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
anilaG
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Яну 2004
Мнения: 1729
Общо думи: 0
Местожителство: България|Габрово|близо до Badmadboy, Shefa, DaViDiaN, Davin4i, Lohnes, Stephen King, Perhi и Idola

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2004 4:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az po princip ne synuwam nishto nito koshmari nito pyk gotini synishto pylna nula, no chesto se sluchwa da mislq dokato spq ne znam kak stawa, mislq si za prostotii estestweno, za taq onaq i wse razgowori i po nqkoe wreme se chuwam kak prikazwam i taka nqkolko minuti i hem sym buden hem ne dokato nakraq ne me frasne po glawata i da pita kwo sledwa natatyk i interesnoto e che si spomnqm wsichko dori i towa dokato uj sym spal naprao ne znam no towa se sluchwa wednyj na neshto golqmo, wse edno go obsyjdam sys sebe si sq nqkoj shte wzeme i da me oswidetelstwa no vi kazwam mnoo e interesno kak dokato si prikazwash s nqkoj i mu chuwash gasa akk ti prikazwa i se oboslawq w otgowora si i tochno kato na film kydeto smenqt kadyra s pogleda w strni kym tymen garderob ili stena i glasa prodyljawa swyrshwa poslednata si duma az pochwam da prikazwam kao gledam weche s otworeni ochi i gledam garderoba i kato poglejdam pak deto sym gledal predi nqma nikoj edin typ stol, basi
_________________

"аз съм българче обичам..."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
DMX
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 08 Окт 2003
Мнения: 3800
Общо думи: 9,743
Местожителство: Vegesack

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2004 5:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На мене мноо често ми се случва да съновам кошмари. Но веднъж така вече изпростя кошмара, че вече в самия сън си викам тва е кошмар няма как иначе. Но съм се щипал насън и не мога да се събудя. Отдавна обаче вече като си кажа я се събужай и се събуждам Smile Иначе мноо често сънувам да ме блъскат автобуси и веднмага подскачам и се събуждам и какво ли още не. Сякаш наистина ме е блъснал. И после не мога да заспя мноо мноо...
Ами си признайте има ли сомнамбули измежду вас? Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
HellRose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Ное 2004
Мнения: 972
Общо думи: 3,315
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2004 5:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

D_A_R_K_M_A_N написа:
xax i kuv ti e sunq ? Smile
a otnosno ko6marite az sunyvam kvot sunyvam i nakraq vinagi ymiram samo ponqkoga yjivqvam...ama te sa po specialni suni6ta Laughing
Ми отивахме с един приятел, ама то беше много странно и минавахме до КЕМА и ... та тъй де отивахме той да си купи нещо и после щяхме да ходим някаде, ама забрайх каде, а на мене ми беше много чудно как ще се развият нещата, само дето стана 7:35ч и майка ми "СТАВАЙ ЩЕ ЗАКЪСНЕЕШ!"

Последната промяна е направена от HellRose на Нед Май 29, 2005 1:08 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
lohnes
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Мар 2004
Мнения: 1771
Общо думи: 1,857
Местожителство: Scotland

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2004 10:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

perhi написа:
Най- големият ми кошмар е 4е не се събужам.Много гадно казвам ви!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

aaaa da
i as sum sunuval takuv sun, super gadno,iskati seda se subudi6 i ne moje6
_________________
Where there is a will, there is a way!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
martin4o_33
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 21 Ное 2004
Мнения: 332
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 1:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

GOD^_^ написа:
Малеее аз толкоз много кошмари съм имал!Много често сънувам например,че съм в някакъв фиктивен град,ама с някакви огромни стени и огромни сгради и всичко ми е непознато и аз се чувствам като някво нищожество! Друг път пък ми се случи нещо много интересно,значи сънувам,че съм в някаква гора с много приятели обаче ние с тях някакси сме си познати и сме си приятели,обаче не им знам имената!!! И сме в гората нали и в тоя момент се появява някакъв като черен рицар с пика и тръгва и почва да ни избива наред!Но най-интересното беше,че оня ме настига,нали аз бягам и ме намушква с меча си и в тоя момент усещам как в реалния живот,демек докат спя,някакси се сгърчвам от пробождането с меча!И имах чувството,че наистина съм усетил пробождане с меч!Направо си е ебало мамата!!! Smile
tova s probojdaneto da go useti6 stava 6oto si iztrapnal
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
GOD^_^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 09 Юни 2004
Мнения: 1941
Общо думи: 19,447
Местожителство: ...при Падналите ангели...

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

GOD^_^ написа:
ти определено си зле! Laughing

[Модератор]
Опс, кой казва на друг, че бил зле ?! Да си имаме уважението! Ако обичаш спести си подобни изказвания занапред!
[/Модератор]

аве еееееееееййййй я са покажи ве модерен такъв! Къв си ти,чи ша ми пишеш поправки некФи без да та знам кой си Фе смешко!Аре ела ми бряяяяяяяя...е не да та бия де,да пийм по нещо....хахахахахах

Аве ееееййййй я са покажи ве модерен такъФ! Ко ша мипишеш в мнението ве калъФФФ!Я ми ела бряяяяя....не да те бия ве,да пийм по нещо....хахахахахаха
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
i6tvan
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Сеп 2004
Мнения: 161
Общо думи: 106
Местожителство: пътувам с влакове и съм с лаптоп

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 8:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az puk sunyvam 4e sum v CS-a i nito 1 orujie nqma patroni i kato izvadq nojaaa i me kikvat due to a vote
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Djano
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Сеп 2004
Мнения: 2312
Общо думи: 13,855

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2004 8:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами значи аз не съм в ред защото не сънувам
_________________
Astra модератор! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пон Дек 20, 2004 6:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

xaaaxaxa da ve :}
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Пон Дек 20, 2004 2:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi moq be6e v edni blok bez izhod me gonqt nqkakvi 4udovi6ta haha Smile mn gadno be6e ei i nakraq me fanaha i me izqdoha.Kopeleta ! haha
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> КЕФ @ НЕТ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov