forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Гордеете ли се че сте българи?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  

Гордеете ли се че сте българи?
Да
81%
 81%  [ 52 ]
Не
18%
 18%  [ 12 ]
Общо гласове : 64

Автор Съобщение
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Нед Ное 28, 2004 10:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми кво му е пък мой да сме бедни ама не е тва най-важното нали Smile
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Нед Ное 28, 2004 10:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

обичам си България такава каквато е Very Happy
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пон Ное 29, 2004 8:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

T.N.F. написа:
А кои са тия трима мангали дето са гласували "не"...
Гледахте ли днес bTV Репортерите за оня шиибан турчин дето се подигравал с българското знаме и казал, че е гяурско и надъхвал некви рязани кат него да направят държава "халифат" в България...
Трудно е да убиеш човек обаче се кълна, че тоя шибаняк ако направи същото пред мен и имам някакво оръжие ще стрелям докато имам патрони ...





Оле къде е бил тоя ВЕ ? А ве кви са тея ве що някой не го е пребил тоя РЯЗАН ПЕДАЛ МРЪСЕН ве .... !! Майкооо тоя ако не го насерат от бой просто не знам
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пон Ное 29, 2004 8:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

T.N.F. naprao davai snimka i se sabirame tyka ot foruma 15 4oveka ....zemame vlaka i otivame i go prebivame na mqsto ....
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Пон Ное 29, 2004 5:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами ти остави ами вече са 9! Това направо не мога го възприема. Какви са тия мангали, турци, швабета, свине ли де да зная... некви много объркани копелета... А пик не моа ви изкопа...
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
SaberTooth
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Ное 2004
Мнения: 282
Общо думи: 0
Местожителство: Somewhere I Belong

МнениеПуснато на: Пон Ное 29, 2004 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Десет, тц тц тц вие не сте добре ве!!! Чесно казано имаме за кво да се гордеем! Ще дам за пример Г. Димитров, който заедно с още двама българи Благой Попов и Васил Танев, заедно с един холандски политик - Ван дер Лубе, и един германски комунист - Ернст Тоглер, биват обвинени за подпалването на райхстага ( сградата де )! Този процес бива наречен " Лайпцигски процес " ( ако бъркам някой да ме поправи )! Та викат Героги Димитров и останалите в съдебната зала и Георги Димитров решава той да поеме защита на всички обвинени! Та първи срещу Г. Димитров се изправя Гьоринг, дясната ръка на Хитлер! И Гцоринг казва на нашия човек " Див балкански субект! ", при което Героги Димитров отговаря: " Може и да съм див балкански субект, но поне не ме е срам да се нарека българин, и ако се питате защо нека ви обясни, когато в България Кирил и Методий създават азбуката, почти всеки българин става грамотен и в България се говори на български, докато при вас германците по времето на " Златния век " на България, единствен императора ви е говорил на немски, и то не на кого да е, а на конете в кралския двор! До 10-11 век сте говорили на латински така, че единственото което неможеш да ме наричеш е див балкански субект, защото ако аз съм такъв то вие гетманците сте неандерталци! " ( цитирам го по памет и може да има малко грешки, но общи линии това е )! Последват още обиди от страна на Гьоринг, но след час и половина, Гьоринг се оттегля като вижда че няма как да оспори фактите! На другия ден Хитлер праща, най - големия манипулатор на 20 век - Гьобелс, и какво става, Гьобелс бива смазан от Димитров с думи само за половин час, при което Димитров оттърва кожите на всички освен на холандеца, понеже винаги трябва да има някои виновен!

Надявам се тези които са гласували против да разберат, че щом не се гордеят че са българи, то няма с кво друго да се гордеят!!! Поне не и докато живеят в България!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пон Ное 29, 2004 7:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

a ve prosto taka jestoko sa ni promili mozacite 4e bylgarite sa bili nqkfi varvari deto sq qdeli kiselo mlqko i sa qzdeli kone i sa bili nqkakfi varvari 4e 4ak ne mojem da se ysetim ...... !! Evropa iska da ni uni6toji kulturata i da ni napravi nqkfi ba4katori i prosta rabotna ryka ....za kvo si mislite 4e sega e moderno da si prost , da pie6 , da pu6i6 treva i dokato si pravi6 na gazar izprostqva6 tolkova 4e 6te te upravlqvat oneq evropeiskite pytki kakto si iskat ....tfa e za men istinata ne znam dali gre6a ili ne ... nadqvam se nqkoga istinata da izleze naqve
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Пон Ное 29, 2004 8:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

SaberTooth брилянтен пример Exclamation Smile Wink
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Пон Ное 29, 2004 9:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Изумителен си SaberTooth. Удари точно в десятката! Very Happy
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
HellRose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Ное 2004
Мнения: 972
Общо думи: 3,315
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Ное 29, 2004 10:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Moga da im kaja na teq deto ne se gordeqt 4e mai mai i te nz s kakvo trqbva da se gordeqt no dano sa gordi s otgovora si, a na SaberTooth bravo za primera, tfa pone e tema ot koqto moje6 da nau4i6 ne6to ne kato tezi za BigBrother !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
botroid
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Фев 2004
Мнения: 1730
Общо думи: 11,794

МнениеПуснато на: Пон Ное 29, 2004 10:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

SaberTooth написа:
Десет, тц тц тц вие не сте добре ве!!! Чесно казано имаме за кво да се гордеем! Ще дам за пример Г. Димитров, който заедно с още двама българи Благой Попов и Васил Танев, заедно с един холандски политик - Ван дер Лубе, и един германски комунист - Ернст Тоглер, биват обвинени за подпалването на райхстага ( сградата де )! Този процес бива наречен " Лайпцигски процес " ( ако бъркам някой да ме поправи )! Та викат Героги Димитров и останалите в съдебната зала и Георги Димитров решава той да поеме защита на всички обвинени! Та първи срещу Г. Димитров се изправя Гьоринг, дясната ръка на Хитлер! И Гцоринг казва на нашия човек " Див балкански субект! ", при което Героги Димитров отговаря: " Може и да съм див балкански субект, но поне не ме е срам да се нарека българин, и ако се питате защо нека ви обясни, когато в България Кирил и Методий създават азбуката, почти всеки българин става грамотен и в България се говори на български, докато при вас германците по времето на " Златния век " на България, единствен императора ви е говорил на немски, и то не на кого да е, а на конете в кралския двор! До 10-11 век сте говорили на латински така, че единственото което неможеш да ме наричеш е див балкански субект, защото ако аз съм такъв то вие гетманците сте неандерталци! " ( цитирам го по памет и може да има малко грешки, но общи линии това е )! Последват още обиди от страна на Гьоринг, но след час и половина, Гьоринг се оттегля като вижда че няма как да оспори фактите! На другия ден Хитлер праща, най - големия манипулатор на 20 век - Гьобелс, и какво става, Гьобелс бива смазан от Димитров с думи само за половин час, при което Димитров оттърва кожите на всички освен на холандеца, понеже винаги трябва да има някои виновен!


Виждам че даваш за пример комуниста Георги Димитров, един национален предател! Тия неща които ги е казал навремето всички ги учехме в училище и им се кефехме, а сега чрез теб им се кефят и келешите. Наистина думите на Г. Димитров на процеса са звездния миг в кариерата му, със пламенната си реч се подмазва на Сталин и се превръща във партиен герой на комунистите. Цялата реч и особенно изречението цитирам "Колелото на историята се върти, движи се напред към Съветска Европа, към Световния съюз на съветските републики”, му осигурява протекцията на СССР и в частност на Сталин разбира се, които издейства неговото освобождаване, заедно с неговите спътници, други двама българи, които след пристигането си във СССР са пратени във ГУЛАГ, верига концентрационни лагери в Сибир, където естествено намират смърта си! Просто не са били нужни, важен е бил само великия и пламенен защитник на комунизма - Г. Димитров.
А защо го наричам национален предател? Защото послушно следва заповедите на Сталин и на Коминтерна за създаването на изкуствена македонска нация от македонските българи!! Нещо повече - след Втората световна война по нареждане на Сталин и по договор между Георги Димитров и Тито българите от Югозападна България – както християни, така и мюсюлмани, са били принуждавани (има избити и осъждани) да наричат себе си македонци, а не БЪЛГАРИ!!
Ето какво е казал Г. Димитров на Пети конгрес на БКП, 1949 г. цитирам "В България беше разгърнато едно мощно прогресивно македонско движение в името на правото на самоопределение на македонския народ като самостоятелна нация, което намери най-енергична поддръжка в нашата партия".

Полезни линкове за ограмотяването ти:
1. Можем ли да се гордеем с Георгий Михайлович, известен у нас като Жоро Тарабата, героя от Лайпциг, секретаря на Коминтерна, вождa и учителя на българския народ?
2. На прощаване с вожда
3. Георги Димитров - дясната ръка или лявата подметка на Сталин?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
SaberTooth
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Ное 2004
Мнения: 282
Общо думи: 0
Местожителство: Somewhere I Belong

МнениеПуснато на: Пон Ное 29, 2004 11:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хаха да не си пил ве, я погледни аз свързвам ли нещо с комунизма или с политика, просто той го е казал в очите на едни от най - високо поставените личности в света по онова време, ама май градски ти неможа да го досмелиш!? Нищо чудно и така да е ама колкото и да имаш акъл това можеше да се назориш и да го проумееш! Като имаш проблеми с хората в форума не се занимавай с тях! Като искаш да водиш интелектуален разговор с някои говори на огледалото, ама а дано не си толкоз тъп че да чакаш отговор! Благодаря за линка за ограмотяването, ама все пак мога да чете за разлика от теб! Аре вузирай!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Tishop
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Ное 2004
Мнения: 277
Общо думи: 0
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Пон Ное 29, 2004 11:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

SaberTooth написа:
Десет, тц тц тц вие не сте добре ве!!! Чесно казано имаме за кво да се гордеем! Ще дам за пример Г. Димитров, който заедно с още двама българи Благой Попов и Васил Танев, заедно с един холандски политик - Ван дер Лубе, и един германски комунист - Ернст Тоглер, биват обвинени за подпалването на райхстага ( сградата де )! Този процес бива наречен " Лайпцигски процес " ( ако бъркам някой да ме поправи )! Та викат Героги Димитров и останалите в съдебната зала и Георги Димитров решава той да поеме защита на всички обвинени! Та първи срещу Г. Димитров се изправя Гьоринг, дясната ръка на Хитлер! И Гцоринг казва на нашия човек " Див балкански субект! ", при което Героги Димитров отговаря: " Може и да съм див балкански субект, но поне не ме е срам да се нарека българин, и ако се питате защо нека ви обясни, когато в България Кирил и Методий създават азбуката, почти всеки българин става грамотен и в България се говори на български, докато при вас германците по времето на " Златния век " на България, единствен императора ви е говорил на немски, и то не на кого да е, а на конете в кралския двор! До 10-11 век сте говорили на латински така, че единственото което неможеш да ме наричеш е див балкански субект, защото ако аз съм такъв то вие гетманците сте неандерталци! " ( цитирам го по памет и може да има малко грешки, но общи линии това е )! Последват още обиди от страна на Гьоринг, но след час и половина, Гьоринг се оттегля като вижда че няма как да оспори фактите! На другия ден Хитлер праща, най - големия манипулатор на 20 век - Гьобелс, и какво става, Гьобелс бива смазан от Димитров с думи само за половин час, при което Димитров оттърва кожите на всички освен на холандеца, понеже винаги трябва да има някои виновен!

Надявам се тези които са гласували против да разберат, че щом не се гордеят че са българи, то няма с кво друго да се гордеят!!! Поне не и докато живеят в България!



Една крачка е границата между патриота и нациста.... Rolling Eyes
Добре е да си патриот и да обичаш родината си.
Но с куршуми и кръв нищо не се постига.

Кофти пример... Rolling Eyes
Георги Димитров не се е спасил благодарение на ораторските си качества. Помисли малко! При една диктатура институцията съд какво значи ?

А доколкото за оня маймун който е горил Българското знаме - мисля че в затвора ще се намери място за още един малоумник...
Той по този начин се отрича от държавата България.
Значи правилно действие би било : Конфискация на имотите притежавани от лицето и лишаването му от Българско гражданство!!!
И шут в задника на сбогуване!!!
Прав му път към анадола да лиже подметките на някой бей Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
SaberTooth
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Ное 2004
Мнения: 282
Общо думи: 0
Местожителство: Somewhere I Belong

МнениеПуснато на: Вто Ное 30, 2004 12:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ам хубаво ве аз ще мълча понеже невидях къде приличам на нацист, и къде на комунист!!! Като сте казали, ще се принудя на пук на вас двамата да сложа една лента и да почна " Зиг - хау "! Добре ве Tishop откъде подяволите ме изкара нацист, къде пиша мрете еврей, че невиждам! Ако ти си разбирам до де е стигнал конфликта, ама ако не си да не си от негрите от Африка, щото то на нашите пише " Made in Turkey ", виж ако си от тях вече не ти блазе ако видиш скинове! Добре ве подяволете обяснете ми кво общо имат думите казани от Г. Димитров с комунизма, кво пропагандирам ли ве! Ми че оплачете се на министъра ве, аре бате Бойко да ви почва с чехъла и това е! Ко искате немога да разбера? Просто аз въобще не се интересувам от политика, просто показвам как един българин си е утвърдил позицията пред целия свят, ако някои друг се е запалил на тема Г. Димитров да се опрая, аз само си търся извадки от разговора по време на " Лайпцигския процес " понеже ми е интересно как ги е затапил, и най - вече как е затапил Гьобел понеже е най - големият манипулатор на 20век, не е задруго! Като ви преча кажете на администраторите ад ме делнат ве! Пуууууууу то затова е форум за обмяна на мисли, ама вие май си мислите, че е по приятно да си викаме нацисти и цигани ми прав ви път, ходете за гъби в гората, току виж няма да останете гладни!!!

ПП - Tishop де куршуми, де кръв? Ако играеш CS ся начи земи си набии два шамара да слезеш в реалноста!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Tishop
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Ное 2004
Мнения: 277
Общо думи: 0
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Вто Ное 30, 2004 12:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

SaberTooth написа:
Ам хубаво ве аз ще мълча понеже невидях къде приличам на нацист, и къде на комунист!!! Като сте казали, ще се принудя на пук на вас двамата да сложа една лента и да почна " Зиг - хау "! Добре ве Tishop откъде подяволите ме изкара нацист, къде пиша мрете еврей, че невиждам! Ако ти си разбирам до де е стигнал конфликта, ама ако не си да не си от негрите от Африка, щото то на нашите пише " Made in Turkey ", виж ако си от тях вече не ти блазе ако видиш скинове! Добре ве подяволете обяснете ми кво общо имат думите казани от Г. Димитров с комунизма, кво пропагандирам ли ве! Ми че оплачете се на министъра ве, аре бате Бойко да ви почва с чехъла и това е! Ко искате немога да разбера? Просто аз въобще не се интересувам от политика, просто показвам как един българин си е утвърдил позицията пред целия свят, ако някои друг се е запалил на тема Г. Димитров да се опрая, аз само си търся извадки от разговора по време на " Лайпцигския процес " понеже ми е интересно как ги е затапил, и най - вече как е затапил Гьобел понеже е най - големият манипулатор на 20век, не е задруго! Като ви преча кажете на администраторите ад ме делнат ве! Пуууууууу то затова е форум за обмяна на мисли, ама вие май си мислите, че е по приятно да си викаме нацисти и цигани ми прав ви път, ходете за гъби в гората, току виж няма да останете гладни!!!


Ами като четете помежду редовете никой ви не е крив !!!

Би ли ми цитирал къде точно съм казал че си нацист ?

Ти сам отиде в тази крайност драги. И то без да се усетиш, че си тръгнал по път който не са ти посочвали... Confused А само ти е казано за съществуването му.... Rolling Eyes

И защо не мога да разбера гледате толкова повърхностно на проблемите в нещата които се дискутират ? aaaargh! Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov