forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Каква кола бихте си взели...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
DaViDiaN
Музикохолик


Регистриран на: 29 Дек 2003
Мнения: 3992
Общо думи: 17,360
Местожителство: Два етажа по - горе от Shefa

МнениеПуснато на: Сря Юли 18, 2007 10:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

благодаря за информацията, ако имате други мнения не се хабете да си кажете Wink
_________________
If There Was A Single Day I Could Live,
A Single Breath I Could Take,
I'd Trade All The Others Away...

За да откриеш перфектния човек, трябва първо да се влюбиш в него!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
EL_DIABLO
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Мар 2005
Мнения: 146
Общо думи: 6,109
Местожителство: И аз не знам

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 6:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Enzo_MonTeLLa написа:
Айде стига с тея корси ... нито багаж да си сложи, нито да качи повече от 4 човека...

И аз мисля, че Пежото е най-удачния вариант!


За како му е да качва повече от 4 души аз моя афтубус не го карам с повече от 1+3 ти корсата повече от 4 човека. Ако си търси градска кола корса е най удачния вариант а ако си търси нещо комбинирано Рено 19 (въпреки че не сум му фен).


Пежото да не би да е с много голям багажник. НА пича мога да му препоръчам най вече следното Влвз в нета гоогле и търси сички предимства и недостатъци на колите в тази ценова база, и си прецени кое ще може да караш и подържаш аз така напраих. ЗА тези пари може да си намериш и доста добра ибиза. Taka че си виш Джоба, не гкедай кой како ти препоръчва виш како на тебе ти аресва и най важното да може да го караш не да стои и да му гледаш милите очички
_________________
LeT's BuRN in HeLL

We Are The MoDeRN CHuRCH of SaTaN

Кликниш ли тук оставаш без душаГРИЗ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Astra
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Ное 2003
Мнения: 583
Общо думи: 16,345

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 9:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Дрън дрън.....
Кола по интернет не се купува
Колега с тея пари,а и щом не си фен на някоя марка няма какво да се занимаваш с марки Отиваш /някъде там/ и избираш по пари,екстри и твои си прищявки Дизел не винаги е икономия да не казвам,че почти във всички случаи икономията е в полза на АГУ /при сегашни цени/Ако намериш автомобил с подходящ двигател /моноинжекция примерно/ и поставена кадърно АГУ не се замисляй Карал съм дизел,бензин и газ С ръка на сърцето мога да кажа,че газ-та колкото и да я хулаят си ми е фаворит Поддръжката е евтина - поддържаш бензин,зимата няма проблеми с компресия,със замръзнало гориво и не на последно място автомобила ти може да се кара на 2 вида гориво
Това с метана го забрави освен ако не ти попадне читав модел Но това на всеки резервоар да се разхождаш до Севлиево /нищо,че ще ти коства 20-30ст./ си е кофти тръпка В момента в който ти свърши метана преминаваш на бензин,а познай как ще гори при условие,че е настроена за метана.
Влез в mobile.bg нащракай си нещата,който искаш от един автомобил и виж в резултатите кое ти допада
Стига сте го тикали у тая Корса ве! Това от завода излиза за жени! /е има един модел дето е aaaargh! ама...../ Някой да се сети да попита колко е висок Да не да трябва купол на корсата
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
DaViDiaN
Музикохолик


Регистриран на: 29 Дек 2003
Мнения: 3992
Общо думи: 17,360
Местожителство: Два етажа по - горе от Shefa

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 9:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

о не искам корса, не си се представям вътре Smile

за сега ситуацията е следната, ще се оглеждам и за астра и за 306, а вече каквото намеря и ме устройва като състояние, характеристики и др...

ако нямаха такъв проблем с гниенето нямаше да се замислям и бих взел веднага някоя астра

мобилето редовно го посещавам Wink
_________________
If There Was A Single Day I Could Live,
A Single Breath I Could Take,
I'd Trade All The Others Away...

За да откриеш перфектния човек, трябва първо да се влюбиш в него!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
resident_evil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Юни 2004
Мнения: 680
Общо думи: 13,023
Местожителство: на ХЪЛМА НА ВЕНЕРА

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 11:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

що пък 306, а не 406 Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
gabroveca
Idiot


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 2102
Общо думи: 86,125
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 11:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

щот има 2 3 хиляди пари, а не 5 6 Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 12:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Astra написа:

Това с метана го забрави освен ако не ти попадне читав модел Но това на всеки резервоар да се разхождаш до Севлиево /нищо,че ще ти коства 20-30ст./ си е кофти тръпка В момента в който ти свърши метана преминаваш на бензин,а познай как ще гори при условие,че е настроена за метана.
+ това слагаш още минимум 100 кг в багажника
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
resident_evil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Юни 2004
Мнения: 680
Общо думи: 13,023
Местожителство: на ХЪЛМА НА ВЕНЕРА

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gabroveca написа:
щот има 2 3 хиляди пари, а не 5 6 Very Happy


406 не струва повече от 2 хилки Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

2000 какво ? евро ? - евро може би да, но не и лева..
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
EL_DIABLO
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Мар 2005
Мнения: 146
Общо думи: 6,109
Местожителство: И аз не знам

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 3:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мистъ Астра Що не споделиш ти каква кола караш коя година е. Че като гледам и ти си мега разбирач на коли Laughing Laughing Laughing
_________________
LeT's BuRN in HeLL

We Are The MoDeRN CHuRCH of SaTaN

Кликниш ли тук оставаш без душаГРИЗ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Astra
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Ное 2003
Мнения: 583
Общо думи: 16,345

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 4:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Коя точно - лична,служебна.........настояща или тези,които съм карал преди? ............От кое мое мнение остана с впечатление,че съм МЕГА?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
EL_DIABLO
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Мар 2005
Мнения: 146
Общо думи: 6,109
Местожителство: И аз не знам

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 4:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Лична за настояще не говоря.


Между Дизел И TDI CDI DTI тн има светлинна разлика. Че си карал здухан чист дизел не значи че секи дизел е така. Дизела излиза по ефтин и от Газта стига да знаеш как и от каде да си земаш нафта. Да та светна в момента карам с нафта по чиста от сяка бензиностанция в България и за 60лв минаам 1000км и нагоре. Пък и ефтин запазен дизел няма.

За изказването че Corsa e дамска далеч не съм на това мнение Дамска кола е Опел Тигра. Цорса е и кола на годината в няколко държави да си копуа. Той знае възможностите на джоба си така че тук и до утре да спорим се тая. Но за пежо само да провери как са сменя саединител и колко струа после си приказваме пак.
_________________
LeT's BuRN in HeLL

We Are The MoDeRN CHuRCH of SaTaN

Кликниш ли тук оставаш без душаГРИЗ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Astra
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Ное 2003
Мнения: 583
Общо думи: 16,345

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 5:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявам се на DaViDiaN за офтопика

Пич първо се успокой - като гледам това няма да помогне да спреш с множеството си правописни грешки,но поне се надявам,че ще повлияе благоприятно за по-добрата ти концентрация към темата.Тъй като проявяваш лични нападки към мен реших малко по-внимателно да се зачета в мненията ти - с една дума трагедия.Накратко - ти сам си спориш/противоречиш и забележи това става в рамките на една единствена тема,която е 2 страници.

EL_DIABLO написа:
Лична за настояще не говоря.


Я пак? Ти какво точно искаш да узнаеш........За да разбира един човек от автомобили необходимо ли е според теб да има 18 години,шофьорска книжка и личен автомобил? Само марката на личният ми автомобил и годината му на производство ли са определящи фактори за теб Има нещо много странно при мен - оказва се че личният ми автомобил е и настоящ Twisted Evil Знам рядко се случва,но нямам идея защо по дяволите не се гордея с този факт
За протокола VW Golf Syncro '95 Надявам се,че няма да падна много в очите на някои потребители тук включително и най-вече в твоите.
Нещо аз да те попитам: Не е ли важно колко коли си карал,какви са ти интересите,на колко си години и респективно какъв стаж имаш зад волана ........ за да станеш МЕГА разбирач ............Айде да си направим друга тема и да се мерим там,искаш ли?

Цитат:
Между Дизел И TDI CDI DTI тн има светлинна разлика.


Светлинна разлика няма повярвай ми Но има някаква макар и минимална затова написах че Корса TDI няма Нека да не слагаме прекрасният двигател в какъвто й да е автомобил

Цитат:
Че си карал здухан чист дизел не значи че секи дизел е така.


Ти от къде знаеш аз какъв дизел съм карал,а? Чист ,мръсен...........как ги решаваш тея работи Ами ако съм карал "пълен" дизел,а? Само едно ще ти кажа: Когато аз съм карал дизел ти си нямал книжка /шофьорска не за оцветяване/ Искаш ли да се хванем на бас?

Цитат:
Дизела излиза по ефтин и от Газта стига да знаеш как и от каде да си земаш нафта. Да та светна в момента карам с нафта по чиста от сяка бензиностанция в България и за 60лв минаам 1000км и нагоре. Пък и ефтин запазен дизел няма.


Еми не всички познаваме като теб шофьори на валяци В дадения случай попита ли колегата дали ще има възможност да купува нафта под масата? Не нали Ама иначе знаеш да натискаш клавишчетата Налей нафта от която и да е бензиностанция и те пробвам до където кажеш - гаранция на мен ще ми излезе по-еВтино
Напротив - може би повечето дизеловите двигатели са по-запазени от бензиновите,защото на запад дизеловите автомобили се купуват за да се карат А този който кара поддържа /ест. всяко правило си има изключение/


Цитат:
За изказването че Corsa e дамска далеч не съм на това мнение Дамска кола е Опел Тигра. Цорса е и кола на годината в няколко държави да си копуа. Той знае възможностите на джоба си така че тук и до утре да спорим се тая. Но за пежо само да провери как са сменя саединител и колко струа после си приказваме пак.


За мен Корса е женски автомобил Нямам нерви да ти се доказвам за това
Scania R 420 е камион на годината в няколко държави нека да си купи него /даже е и дизел ти ще кажеш какви точно буквички/
Според теб колко често се сменя съединител? Искаш ли да ти кажа колко трудно се сменя съединител на Опел Омега /дизел Twisted Evil/ .......Това ли е лимитиращото ти при покупка Как не му мислих навремето при покупката на голф-а че вече за 2-ри път трябва да му сменям амортисьорите Друг е проблема на Пежото - имат едни измислени окачвания отзад /но според теб те са ПРЕЦИЗНИ - за справка твое мнение в настоящата тема Twisted Evil /

Други въпроси имаш ли?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
DMX
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 08 Окт 2003
Мнения: 3800
Общо думи: 9,743
Местожителство: Vegesack

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 11:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EL_DIABLO написа:
За стажа ще ти кажа следното има хора които с години карат коли и пак не стаат шофиори. Сичко което ти написах е от монтиорска гледна точка . В сервиза съм забелязал че най чест посетител е пежо, негова си работа како ще си купи мене няма ма боли глава ни най-малко даже може да ми са отвори работа . Относно това дет караш просто ми беше любопитно. Каква кола караш няма значение в сички теми сигорно съм го написал не е важно ония ко мисли важно е ти како мислиш .(Тази кола ми беше в списака просто не намерих достатачно запазен екземплиар). Да не би моето да е по хубаво Сеат Толедо ТД 97г. Голяма семейна кола. За мене на 1 място беше конфорта,Обем багажник предвит работата, икономичност.


ПП: Ако съм та засегна нещо сорка , нищо лично кам който и да е просто казвам моето мнение относно някое друго. Казвал съм го не веднъш секи има вкус.

ПП: Питането ми за кола беше, че се пишеш Астра рекох да не е от там да си фанатизиран към астрата .

В рамките на шегата Opel Forum:
Моят Опел няма никаква ръжда! СЕРИОЗНО! (темата изтрита от модератора)

С нищо нокой за нищо не обеждавам "пак го почертавам" Човека да си кара съз здраве колата която си купи. Това са отнася за секи. И пак го казвам Стажа не винаги е определящ, Пътя е бил опасен и винаги е така който пътува А ти със сигорнос си често зад волана е поне така предполагам (Ся да не е да ми са скараш от де го знам ), ще си виждал сякакви апсурди и луди глави.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
uBaHoB`
Just me


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 618
Общо думи: 40,564
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2007 11:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

resident_evil написа:
що пък 306, а не 406 Rolling Eyes

206 бих казал аз
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov