forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Имате ли дебитна карта и бихте ли я използвали...
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  

Имате ли дебитна карта и бихте ли я използвали...
Да
73%
 73%  [ 17 ]
Не
26%
 26%  [ 6 ]
Общо гласове : 23

Автор Съобщение
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Сря Ное 03, 2004 9:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

S debitna moje v golemite super marketi, kato Metro, tehnopolis, tehnomarket i dr. kakto i v niakoi magazini, no da sa malko po-golemi de.
S debitna moje6 i v 4ujbina, stiga da e Maestro, Visa ili tam nekva si i da ne e v lv.

RangV, za6to ne kaza tapotiata na kreditnite? Pla6ta6 % lihva dokato varne6 parite, koeto si e 4ista nabutvacia, osobenno za onaia tapotia EURO LINE. Po goliama nabutvacia niama nikade.

Polzvam debitna ot 5 godini i sam se interesuval dosta kakvo predlagat. Niakoi banki ve4e dori predlagat internet bankirane i moje6 da si sledi6 sumite i tranzakciite po net-a no tam e slojna istoria.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Сря Ное 03, 2004 9:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Emerald, raboti6 li?

ako ne i da iska6 niama da ti otpusnat overdraft!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov