forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

wifi камера за защита на автомобила

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
koob
Примерен комсомолец
Примерен комсомолец


Регистриран на: 02 Мар 2021
Мнения: 33
Общо думи: 9,287

МнениеПуснато на: Сря Мар 02, 2022 12:29 pm    Заглавие: wifi камера за защита на автомобила Отговорете с цитат

Да се похваля закупих си wifi камера с която си наблюдавам паркинга и автомобила пред входа върши страхотна работа и се вижда доста добре
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
IvailoPetrov
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 19 Май 2022
Мнения: 7
Общо думи: 233

МнениеПуснато на: Вто Май 24, 2022 8:42 am    Заглавие: Re: wifi камера за защита на автомобила Отговорете с цитат

koob написа:
Да се похваля закупих си wifi камера с която си наблюдавам паркинга и автомобила пред входа върши страхотна работа и се вижда доста добре


Повечето на пазара, нямат никаква способност, да снимат вечер. Дори най-скъпата в конкретната категория на този сайт, има отвратителна резолюция и никакви способности по тъмно.
_________________
Новини за Айфон, Apple телефони, Apple iPhone втора ръка.


Последната промяна е направена от IvailoPetrov на Вто Юли 12, 2022 10:32 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
pu6tinak
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 23 Май 2022
Мнения: 5
Общо думи: 397

МнениеПуснато на: Вто Май 24, 2022 12:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз моите ги взех от Amazon преди 6 години и ми вършат чудесна работа, платих ги скъпичко, около 700 долара ми излязоха 4 камери, но са чудесни. Обмислям да закупя за къщата ми на село, търсих в българските сайтове но не намерих същите, явно не ги внясят тук и най-вероятно отново ще си поръчам от Амазон.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
sharpex
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 20 Юни 2022
Мнения: 4
Общо думи: 71

МнениеПуснато на: Пон Юни 20, 2022 3:31 pm    Заглавие: Re: wifi камера за защита на автомобила Отговорете с цитат

koob написа:
Да се похваля закупих си wifi камера с която си наблюдавам паркинга и автомобила пред входа върши страхотна работа и се вижда доста добре

Добър избор!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
halko
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 29 Мар 2023
Мнения: 1
Общо думи: 47

МнениеПуснато на: Сря Мар 29, 2023 6:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pu6tinak написа:
Аз моите ги взех от Amazon преди 6 години и ми вършат чудесна работа, платих ги скъпичко, около 700 долара ми излязоха 4 камери, но са чудесни. Обмислям да закупя за къщата ми на село, търсих в българските сайтове но не намерих същите, явно не ги внясят тук и най-вероятно отново ще си поръчам от Амазон.


От тук съм си купувал видеорегистратор в огледало и камера за задно и съм много доволен, супер качествено видео прави и вече 2 години карам без проблеми. Също така съм си купувал евтин автобокс за кола и евтини напречни греди за багажник и от тях съм доволен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov