forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Коя е най добрата диагностика за коли?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pu6tinak
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 23 Май 2022
Мнения: 5
Общо думи: 397

МнениеПуснато на: Пон Май 23, 2022 12:40 pm    Заглавие: Коя е най добрата диагностика за коли? Отговорете с цитат

Здравейте,

Карам WV Golf 4 и едно BMW 5-ца.

Последните 2 години имам постоянно проблеми с тях, под проблеми имам впредвид, че през определен период от време ми светва някоя лампа на таблото и все се налага да търся професионален сервиз за диагностика за да разбера какъв е проблема и честно казано ми писна да наливам пари за такива сервизи и съм решил да инвестирам в една апаратура и сам да си правя диагностиката, та въпроса ми е може ли да препоръчате добра марка диагностика и коя според вас е добра?

Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
IvailoPetrov
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 19 Май 2022
Мнения: 7
Общо думи: 233

МнениеПуснато на: Пон Май 23, 2022 4:54 pm    Заглавие: Re: Коя е най добрата диагностика за коли? Отговорете с цитат

pu6tinak написа:
Здравейте,

Карам WV Golf 4 и едно BMW 5-ца.

Последните 2 години имам постоянно проблеми с тях, под проблеми имам впредвид, че през определен период от време ми светва някоя лампа на таблото и все се налага да търся професионален сервиз за диагностика за да разбера какъв е проблема и честно казано ми писна да наливам пари за такива сервизи и съм решил да инвестирам в една апаратура и сам да си правя диагностиката, та въпроса ми е може ли да препоръчате добра марка диагностика и коя според вас е добра?

Благодаря!


Препоръката ми е за Delphi, известна марка в диагностиката на автомобилите. Разбира се, варират много модели, трябва да сравните спрямо вашите модели, но препоръчвам нещо, което, ще може да ползвате и в бъдеще. (повече опции за кабели -> за по-нови модели)
_________________
Новини за Айфон, Apple телефони, Apple iPhone втора ръка.


Последната промяна е направена от IvailoPetrov на Чет Юни 16, 2022 3:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
pu6tinak
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 23 Май 2022
Мнения: 5
Общо думи: 397

МнениеПуснато на: Вто Май 24, 2022 11:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Блгадоаря за обратния отговор, в интерес на истината и аз мислех за Делфи, че е по нискобюджетно решение и има повече функции.

Като цяло имам колебания за тези модели:

Делфи

Thinktool Reader 7

Launch x431

Ползвал ли си някоя от тях?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
IvailoPetrov
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 19 Май 2022
Мнения: 7
Общо думи: 233

МнениеПуснато на: Чет Май 26, 2022 4:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pu6tinak написа:
Блгадоаря за обратния отговор, в интерес на истината и аз мислех за Делфи, че е по нискобюджетно решение и има повече функции.

Като цяло имам колебания за тези модели:

Делфи

Thinktool Reader 7

Launch x431

Ползвал ли си някоя от тях?


Оо да, първата ми е много позната, даже и аз си взех моята от там. Поздрави на Светльо, ако се решиш, да взимаш от този сайт. Много съм доволен от тях и даже ги препоръчвам.


Попринцип и тези пичаги продаваха диагностики преди време, първата ми е от тях, ама виждам, че вече бръмчат на:

Apple iPhone телефони

Видеорегистратори

Лаптопи
_________________
Новини за Айфон, Apple телефони, Apple iPhone втора ръка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
pu6tinak
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 23 Май 2022
Мнения: 5
Общо думи: 397

МнениеПуснато на: Пон Юли 04, 2022 10:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ахаа, знам ги Restore.bg, но не знаех, че са се занимавали с диагностики. Иначе преди време си взимах от тях Apple лаптоп и съм много доволен, макар, че бях малко скептично настроен за втора употреба лаппот, се оказа доста добър и все още си го ползвам.

Иначе за диагностиката, разговарях с едно момче, май Светослав се казваше и така доста беше изчерпателен и ми предложи нов модел диагностики, които каза, че са отскоро на пазара чисто като марка автодиагностика thinktool били аналогични на лънч диагностика , но в пъти по добър вариант.

Все още не съм поръчал, понеже ми изкочиха някой други високобюджетни задачки, но скоро ще поръчам и ще пиша по темата с ъпдейт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov