forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Обещание за плащане
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
FULL_BASS
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Авг 2007
Мнения: 421
Общо думи: 14,700

МнениеПуснато на: Пет Фев 09, 2018 1:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

svilen написа:
Този вариант е пробван преди доста време - в началото не се прекъсваше, надали някой помни , но си беше така. Дори имаше вариант, ако си възпрепятстван - да се обадиш по телефона и да кажеш - не мога на 1, ще платя на 15 - касиерката преместваше датата на ръка и програмата не закачаше обадилия се. В България обаче варианта с обещанията НЕ върви. Все още има длъжници които висят на фирмата с няколко месечни такси. Като не плати няколко месеца и се мести на друг доставчик ? Да се съдим за 40 лв ? Така според мен ( лично мнение ) си е най- добре. Както е в магазина - плащаш - получаваш. А за плащането по елекронен път - и това ще стане - вече 5-6 месеца се пише софтуера за това - не знам какво толкова пишат, но ще стане:)

Станаха 6 години. Laughing
КРАЙНО време е да има възможност за онлайн плащане (Diners, ePay и т.н.).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
SEAN JOHN
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Окт 2003
Мнения: 1237
Общо думи: 20,037
Местожителство: manhattan

МнениеПуснато на: Пет Фев 09, 2018 3:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И на мен ще ми е 1000 пъти по удобно да плащам по електронен път (предполагам на поне 50% от хората също) и също чакам въпросният софтуеър доста години,но поне момичетата в офиса са красиви и разкарването до там не е някак си толкова неприятно Laughing .

п.с.Дано поне до 2024 (още 6 години Laughing ) да стане.
_________________
SEAN JOHN it`s not just a label it`s a life style man

AMD64 3500+ AM2 MSI K9N Neo-F 2x512 DDR2 667Mhz Kingston 200GB Hitachi SATA2

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Предложения Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov