forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Болки в кръста

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sergostanchev
Примерен комсомолец
Примерен комсомолец


Регистриран на: 29 Авг 2015
Мнения: 38
Общо думи: 889
Местожителство: Ruse

МнениеПуснато на: Сря Ное 18, 2015 6:37 pm    Заглавие: Болки в кръста Отговорете с цитат

Пиша тук с надеждата някой наистина да може да ми помогне, от известно време по незнайна причина имам ужасни болки в кръста къде ли не ходих, какви ли лекарста не пих, няма оправия. Вече се примирих, че няма да мога да се оправя, но се опитвам поне да облекча болките. Чудя се, ако си взема нов матрак дали поне докато спя няма да ме боли толкова. Четох, че има такива, които следват естествените извивки на тялото и осигуряват спокоен сън. Някой, ако знае повече да сподели мнение и да ме посъветва. Наистина ще съм много благодарен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
radowolf
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Авг 2012
Мнения: 174
Общо думи: 5,275
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Сря Ное 18, 2015 9:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Болките в кръста са следствие на друго заболяване а не са заболяване самите те. Направи си изследвания и се опитай да изолираш какъв ти е основния проблем. Дали имаш проблеми с бъбреците, дали реагираш на някаква храна или си се хецнал, сецнал или там както му се вика, т.е. дали имаш някакво нарушение на прешлените.

При проблеми с прешлените спането на твърда повърхност помага, но не винаги това е решението.

ПП: най-малкото което можеш да направиш е един ехограф за да разбереш имаш ли камъни в бъбреците.
_________________
сисадмин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ioan08
Примерен комсомолец
Примерен комсомолец


Регистриран на: 15 Авг 2015
Мнения: 33
Общо думи: 856
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Ное 18, 2015 10:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като цяло наистина е добре да си направиш изследвания, а иначе за матрака няма да те излекува,но поне е възможно да се чувстваш по-добре и да ти се облекчат болките. Поне при мен беше така. Може да провериш в Магазините на Brava.bg и там да ти обяснят по подробно. Аз миналата есен си взех матрак от там и съм доволен. Успех с лечението!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
sergostanchev
Примерен комсомолец
Примерен комсомолец


Регистриран на: 29 Авг 2015
Мнения: 38
Общо думи: 889
Местожителство: Ruse

МнениеПуснато на: Чет Ное 19, 2015 9:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Правили са ми какви ли не изследвания, но нищо не излиза или не ги правят като хората, или не знам. А иначе ще разгледам матраците и да си взема някакъв дано ми помогне малко.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
kamelia_ivanov
Начинаещ
Начинаещ


Регистриран на: 13 Авг 2014
Мнения: 12
Общо думи: 185

МнениеПуснато на: Съб Яну 30, 2016 2:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много е неприятно!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
drag91
Hackers Inc.


Регистриран на: 21 Дек 2004
Мнения: 447
Общо думи: 12,413

МнениеПуснато на: Съб Яну 30, 2016 2:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пробвай с някой масажист или както се казва иначе КРИВОЛАК. Аз лично съм ходил не веднъж при Иван в Хотел Балкан и съм доволен.
_________________
VOTE FOR ME
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
cVoltage
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 06 Сеп 2009
Мнения: 197
Общо думи: 3,852

МнениеПуснато на: Вто Апр 26, 2016 11:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледай да не стоиш повече от 15 мин седнал в едно положение и да не спиш по гръб, тези неща много мачкат седалищните нерви и си еб**о майката след време...
_________________
[COLOR="#FF0000"]Ryzen[/COLOR] 2600@4.1Ghz - 1.36v | Noctua NH-U12S | Asrock B450M Pro4 | G.Skill 2x8Gb 3200@3333Mhz | EVGA GTX1080 FTW2 iCX 2050/12000Mhz | Samsung 860 Evo 250Gb + 860 QVO 1Tb | Asus Xonar DX 7.1 | EVGA 750W G3 | Fractal Design Define Mini C |
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov