forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

За видовете масажи

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Еротика
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
moiseev
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 28 Юни 2007
Мнения: 2
Общо думи: 72

МнениеПуснато на: Чет Юни 28, 2007 12:27 pm    Заглавие: За видовете масажи Отговорете с цитат

Накой знае ли какво е, класически, релаксиращ, еротичен, тайландски или финландски масаж и каква е разликата между тях
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Ethereal_Touch
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Яну 2007
Мнения: 656
Общо думи: 22,819
Местожителство: On The Wrong Side Of Nowhere...

МнениеПуснато на: Чет Юни 28, 2007 12:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Класически и релаксиращ знам как се правят, но не виждам начин да ги обясня... За другите нищо не мога да кажа...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Чет Юни 28, 2007 12:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На еротичния целта му би трябвало да ти е ясна Wink До колкото знам тайландския е комбинация от еротичен и релаксиращ.Пък за финландски за сефте чувам Smile
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
moiseev
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 28 Юни 2007
Мнения: 2
Общо думи: 72

МнениеПуснато на: Чет Юни 28, 2007 1:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Misha написа:
На еротичния целта му би трябвало да ти е ясна Smile

Ми то за целта мисля че се досещам въпроса ми е по точно за начина по който се постига. Интересно ми е защото очвидно финландския се прави "без ръце и атрибути"

П.П а четох и за японски който се прави "с вибратор или без вибратор" ама за него съвсем ме е срам да попитам Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
bika_mu4o
труден за повдигане


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 786
Общо думи: 23,783
Местожителство: у комшийката

МнениеПуснато на: Чет Юни 28, 2007 2:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЯПОНСКИ МАСАЖ

Наречен е още “Юмейхо” и източен божествен масаж. Създаден е от японския лечител Масаиуки Сайонджи. Той сравнява човешкото тяло с красиво разперено японско ветрило.Всичките му пръчки са заловени и притиснати здраво долу в една опорна точка и това придава стабилност и привлекателност на формата му. Ако в тази точка се получи разместване, то се отразява на всички пръчки и така целият образ на ветрилото се изкривява. За човешкото тяло тази съществена опорна точка е тазът. Ето защо всяко разместване в областта на таза и гръбнака се отразява на цялостната конструкция и функциониране на организма. Това води до различни заболявания, включително и до психични разстройства. Причина за това разместване могат да бъдат и пренапрегнатите мускули. Втвърдяването им се предизвиква от стрес, независимо от неговия произход. В резултат пътят на енергията по каналите на тялото е блокиран, а това влошава функциите и здравето му.

Тази терапия атакува проблема в неговата основа, като подрежда прешлените и костите на цялото тяло, възвръща първоначалната еластичност на мускулите,въздейства върху важни акупунктурни точки, освобождава пътя на самолечителните сили на организма и възстановява структурната хармония на тялото. Така се постига висок лечебен ефект.

Отлични резултати при храносмилателни проблеми, гастрит, колит, болки в гърба и кръста, лумбаго, дископатия, преумора, нервност, безсъние, главоболие, гинекологични проблеми и много други.
_________________
„Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.“ - Уолтър Липман

МОДЕРАТОР - деревянная планка с прокладкой из сукна
для приглушения звука пианино. (Большой энциклопедический словарь)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
zohanx747
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 28 Окт 2013
Мнения: 1
Общо думи: 27

МнениеПуснато на: Пон Окт 28, 2013 12:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На еротичния целта му би трябвало да ти е ясна Wink До колкото знам тайландския е комбинация от еротичен и релаксиращ.Пък за финландски за сефте чувам Smile
_________________
solitairechamp online patience klondike cards games
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ioan08
Примерен комсомолец
Примерен комсомолец


Регистриран на: 15 Авг 2015
Мнения: 33
Общо думи: 856
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Авг 17, 2015 7:43 pm    Заглавие: Масаж Отговорете с цитат

Аз лично съм почитател на тайландския масаж, харесва ми, че е продължителен между 1 и 3 часа и е много релаксиращ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Еротика Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov