forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Града на Мики Маус, поредната анимация за Габрово.

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
donbaron
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 07 Фев 2008
Мнения: 47
Общо думи: 2,611

МнениеПуснато на: Чет Авг 21, 2014 2:31 am    Заглавие: Града на Мики Маус, поредната анимация за Габрово. Отговорете с цитат

Изп. Продуцент МВР Габрово
Днес се сблъсках с поредната хитрина за запълване на общинските дупки
/ями или ровове /според предпочитанията на вече обезумелия и изстрадал Габровки шофьор.
Влизайки в Габрово вече по инстинкт създаден от година след подмяна на почти цялата ходова част на автомобила щраквам халогена и започвам да дебна поредната дупка, докато с мъка заобикалям поредното препятствие като Алберто Томба съобразявайки се и със изпреварващия ме в момента джигит естествено движиш се с превишена скорост аз коментирам с моята съпруга как бях глобен преди година на това място за 3 км превишена скорост и как карам уставно с 45 км. час и о ЧУДЕСА автомобила с марка която я има в наръчника на всеки милиционер ме премина като спрял, а милиционерите даже не можаха да смогнат да се измъкнат от почивната станция в която бяха заседнали, но за моя зла участ имаха възможността да стоварят“ тежестта“ на закона върху мен обикновен данъкоплатец, който плаща твърде високите им заплати. Съставиха ми фиш за това, че съм ги ЗАСЛЕПИЛ с халогените на моят 25 годишен автомобил докато спят в предоставения от НАС „СПА автомобил“ и платените от НАС заплати.
Фиша беше съставен след обстойна проверка на автомобила
1. Винетка /незнам как не се сети милиционера да му предоставя и касовата бележка, бях я нагласил/
2. Гражданска/ свети ме с един фенер кьори дупките на стъклото и накрая ме пита платежни имаш ли, те най лесно се преправят, ама нали е умен…../предоставих му ги всичките, даже не ги провери ама ги иска човека/
3. По лична карта не съм жител на Габрово за което ми беше намекнато няколко пъти, макар че от 30 години живея в Габрово- /ще сменям регистрацията, явно апартейда се завръща/- ще си помисля
4. Пожарогасител- изправен
5. Триъгълник- изправен
6. Резервни презервативи- 2 броя/ не ставаха за ползване/
7. Пипер и картофи от Севлиево бях купил- изобщо не го отразиха /пипера беше пълен с кокаин ама минах метър/
8. Другите тъпанарщини не ги помня
Оказа се, че единственото нарушение са пуснати халогени фарове, които са конструктивно поставени и светят ниско, просто така са конструирани да светят
Работата е ясна нарушил съм законите ще си нося отговорността но има едно голямо НО?
Нарушението си е нарушение, глобата си е глоба, закона си е закон но ПРАВИЛАТА да важат за всички, за двадесетте минути които ме държаха тия милиционери и се чудеха по какви параграфи да ме работят,бяха извършени куп по големи нарушения , Аз като обикновен шофьо си припомнян правилника през месец точно заради такива полуид...ти за мен тези хора нямат нужната подготовка те не познават правилника и закона достатъчно добре и не могат да преценят приоритетите , просто са поставени там за сувенири и да губят времето на хората, тоест на обикновенните хора приоритета за тях беше ясен „ся ко ша праим“ . Да ама не, при мене нищо не прайм щот милиционера взима хилядарка + бонус, а аз 500 и съм потен за тия пари.
Така, че както казва бате Ицо духате супата вие и държавата, щото тя ви е създала такива полуграмотни мишоци.
При петрол поста се знае, че е пълначка на хазната ама що не я пълните от големите гуши ами сиромасите цедите това е от мен сержанти МИШЕВИ
PS: Думата „милиционер“ да се чете за всички мишки.В полицията има и достойни хора, мой приятели които се срамуват от такива като вас но в БГ корупцията и простотията са на власт.
Те вече ви знаят кои сте, макар че и вие се знаете, но никога не е късно да се пречупите и да станете достойни полицаи а не мишоци.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
`o{-_-}o`
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Апр 2005
Мнения: 860
Общо думи: 48,870

МнениеПуснато на: Чет Авг 21, 2014 8:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За съжаления, си много прав ;(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
[ IP : Logged ]
seemore
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Фев 2004
Мнения: 886
Общо думи: 42,578
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Чет Авг 21, 2014 12:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мдам ... колко пъти са ми писали акт заради силна музика - защото е лесно да се правиш на важен пред един келеш. Но когато аз се оплаках от надутата чалга - директно си ми казаха по телефона "ам чи аз ко да напрая - нищу ни можим да напрайм"
_________________
Гражданска отговорност

http://pcshop.bg/?rfrl=6
2% отстъпка от първата поръчка с промокод RFRL-6
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
mQuuu
Mitsubishi


Регистриран на: 31 Юли 2006
Мнения: 416
Общо думи: 28,582
Местожителство: GBBG

МнениеПуснато на: Чет Авг 21, 2014 10:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е в тоя ред на мисли и аз да си кажа ... преди 2 или 3 години на денонощния магазин под балкан бях спрял за цигари някъде към 1-2 АМ Движение нулево... хора няма все едно бомба е паднала .. и от към театъра гледам идва патрулка минавайки през насрещната лента на островчето спирайки точно пред моята кола пред магазина.. и ме видяха и ми се провикнаха от прозореца "Ей ти, я ела на какъв се прайш с тея аварийни... " Рекох да се направя на ударен и да си продължа пеша като пешеходец .. ама те пак се провиканаха "Я ела ве" .. и ми стана тягостно някакво и отидох до колата им. И откъде ми хрумна идеята да ги попитам можели да ми покажат документите си да ми се легитимират... и от там започна един 2-часов филм.. 3-ма полицай изскочиха от колата, озовах се по лице на земята и ме посритаха белезници на гърба.. по път към районното една мацка полицайка ме налагаше на задната седалка (не по хубавия начин ) и така нататък... голям купон падна в полицията и там малко ми изтупаха прахта дето ме бяха въргаляли.

Извод, когато нямате свидетели покрай вас .. не искайте на полицай да се легитимира Very Happy
_________________
AMD FX-6200 3.8GHz,6MB/8MB, MB-ASROCK 990FX EXTREME3/AM3+, 2x4GB DDR3 1600 KINGSTON HYPERX, Xilence Modular 1000W R3 ATX 2.3, ATI Radeon Sapphire VAPOR-X R9 280X 3GB GDDR5 OC (UEFI), SSD ADATA SX900 128GB, HITACHI 1TB 7K1000.D 7200rpm 32MB SATA III + 2x320GB SATA2 Seagate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
`o{-_-}o`
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Апр 2005
Мнения: 860
Общо думи: 48,870

МнениеПуснато на: Пет Авг 22, 2014 2:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Докато си траем - ще продължава да има такъв милиционерски своеволия ! Медицинско ... и от там натататък ти е ясна процедурата. Но трябва да се занимаваш ... а повече си казва, за какво да си губя времето, като няма да има смисъл Wink Да видиш как ще започнат да се легитимират после самички Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov