forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Рециклиране на рейка в Габрово ?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
skyler
Примерен комсомолец
Примерен комсомолец


Регистриран на: 11 Сеп 2013
Мнения: 37
Общо думи: 1,282

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2014 5:21 pm    Заглавие: Рециклиране на рейка в Габрово ? Отговорете с цитат

Здравейте..
Рейката ми леко прокапа и ще наблюдавам колко губя и евентуално ще доливам но все пак за да знам, има ли майстор в Габрово за рециклиране ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
OpTiOn
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Май 2004
Мнения: 430
Общо думи: 12,383

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2014 6:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чувал съм, че в Казанлък има някакъв, много го хвалят! Сваляш, пращаш, той ти я прави и, я връща с наложен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
mongoose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Юли 2006
Мнения: 504
Общо думи: 18,283

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2014 11:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На Пасат 2 са ми ремонтирали тук в Габрово преди 7-8 години, човека първо сваля, оглежда и после решава дали ще се занимава с нея. Сервиза се намира на "Километъра" или като тръгнеш от "Шивара" към Бичкинята като подминеш долния портал на "Капитана" който вече не се ползва следва десен завой на който в ляво има магазин на Вийсман и веднага след него е сервиза, майстора се казва Светльо, много често отпред стои една зелена Лада Нива която ползва за пътна помощ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
skyler
Примерен комсомолец
Примерен комсомолец


Регистриран на: 11 Сеп 2013
Мнения: 37
Общо думи: 1,282

МнениеПуснато на: Сря Яну 22, 2014 3:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mongoose написа:
На Пасат 2 са ми ремонтирали тук в Габрово преди 7-8 години, човека първо сваля, оглежда и после решава дали ще се занимава с нея. Сервиза се намира на "Километъра" или като тръгнеш от "Шивара" към Бичкинята като подминеш долния портал на "Капитана" който вече не се ползва следва десен завой на който в ляво има магазин на Вийсман и веднага след него е сервиза, майстора се казва Светльо, много често отпред стои една зелена Лада Нива която ползва за пътна помощ.


а колко време те изкара след рециклирането..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
mongoose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Юли 2006
Мнения: 504
Общо думи: 18,283

МнениеПуснато на: Сря Яну 22, 2014 4:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Три години го карах аз след ремонта, после го продадох и на втората година новия собственик го смаза и го хвърли на вторични.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
skyler
Примерен комсомолец
Примерен комсомолец


Регистриран на: 11 Сеп 2013
Мнения: 37
Общо думи: 1,282

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2014 2:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да не отварям нова тема... бихте ли ми казали от кои майстори в града сте доволни.. тука вече говоря за ходова част.. появи ми се един проблем с леко скърцане отзад и минах през 4-5 майстора и смело мога да заявя, че ги мързеше да гледат все едно ще ми я правят за мерси.. Направо си мразеха работата и не им се хващаше, е да, погледнаха отгоре отгоре но много бързо се предадоха след като порблема идва малко по скрит и не е видим на първо четене... трябва ми човек които да обича работата си и да се задълбочи а не да се предава при първата спънка...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
mongoose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Юли 2006
Мнения: 504
Общо думи: 18,283

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2014 3:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз лично за всичките години съм сменил десетки "майстори" и всеки един от тях идва момент в който се издънва и почвам да търся друг. За съжаление не съм открил все още идеалния.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov