forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Рециклиране на фарове.
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bobini
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 01 Мар 2011
Мнения: 180
Общо думи: 6,817

МнениеПуснато на: Вто Ное 12, 2013 1:27 pm    Заглавие: Рециклиране на фарове. Отговорете с цитат

Рециклиране на фарове. Кой в Габрово може да отваря фарове, да ги почиства от вътре, да слага ангелски очи, да затвори фара и да го полира от външна страна. Може и без ангелски очи. Може и от околията да е човека.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
`o{-_-}o`
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Апр 2005
Мнения: 860
Общо думи: 48,870

МнениеПуснато на: Сря Ное 13, 2013 2:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди месец сди отварях моите фарове .. не е гилософия това Wink Кажи каква е колата, с отварянето мога да ти помогна Wink Веднъж отворени ... ангелските очи можеш да си ги сложиш и самичък. За полирането не съм разпитвал, но ако някои каже - ще го посетя и аз Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
[ IP : Logged ]
bobini
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 01 Мар 2011
Мнения: 180
Общо думи: 6,817

МнениеПуснато на: Сря Ное 13, 2013 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами то за моята кола е малко по сложно. Пежо 307 SW е колата и за да сваля фаровете и да ги отворя, трябва да сваля и бронята. Фаровете, определено са зацапани от вътре, по скоро поблели от крушките. И може би ще трябва да се бутнат малко по сериозно от вътре. После мисля да слагам ксенон, че да избегна повторно тази процедура. Ангелските очи ми се въртят като идея. Гледал съм подобни изпълнения и не е лошо като визия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
gabroveca
Idiot


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 2102
Общо думи: 86,125
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Сря Ное 13, 2013 7:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пластмасови ли са фаровете ? На повечето коли се сваля предната броня, да . От ксенона пак ще стават така , моите и те са за освежаване ама все не ми се занимава. Може само да ти се струва че са мръсни от вътре , ако искаш пробвай да ги ожулиш на вода и след това с полир паста но най добре да са свалени фаровете , мога да ти дам телефон на хора които ще ти я свършат тази процедура, но не знам да отварят фарове и да ги чистят отвътре
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Astra
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Ное 2003
Мнения: 583
Общо думи: 16,345

МнениеПуснато на: Сря Ное 13, 2013 9:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://deso-car-care.com/about-deso
_________________
Производство на пластмасови изделия и матрици
Tuning
Всичко за автомобилният тунинг в България може да откриете тук
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
SEAN JOHN
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Окт 2003
Мнения: 1237
Общо думи: 20,037
Местожителство: manhattan

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2013 6:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако Десо отваря фарове и се занимава с почистването и пастирането им...той е твоя човек! Ако не,мога да ти дам 1-2 номера,но хората не са от града или околието и ще трябва да свалиш фаровете сам и да ги пратиш по еконт,но пък ще станат един път,има много доволни колеги от тях.

http://imageshack.us/photo/my-images/46/96490470.jpg
_________________
SEAN JOHN it`s not just a label it`s a life style man

AMD64 3500+ AM2 MSI K9N Neo-F 2x512 DDR2 667Mhz Kingston 200GB Hitachi SATA2

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
bobini
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 01 Мар 2011
Мнения: 180
Общо думи: 6,817

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2013 9:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Може да видя препоръчваният от вас Десо. Иначе за околията и аз намерих хора. Благодаря за отговорите. Като гледам от сайта на човека, се занимава и с фарове. Но мисля да отида директно с колата и да видя какво му е мнението. Дали за вътре/вън или само вън и да действаме, евентуално. А някой има ли си на идея, горе-долу колко пари взема за пастиране на автомобил и за фарове.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
`o{-_-}o`
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Апр 2005
Мнения: 860
Общо думи: 48,870

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2013 10:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Този Десо може да го ползваш само за фаровете ... ако мислиш да си пастираш колата - потърси някой друг Wink Ако фаровете са пластмасови и са дали фира от вътрешната страна - няма спасение ;( Ще се изчистят, но трябва да се лакират после, а лака след време от нагряването на крушката ще се надуе,напука,обели .... крива работа ;( Ако са стъклени - е възможно спасяването. Ако самите рефлектори са почернели от "хубави" крушки, също няма спасение. Трябва или да си търсиш други рефлектори, или да се реновират. Бях намерил едно момче в София, което възстановява фарове - отваряне, боядисване вътре /около рефлекторите/, реставриране на рефлектори и затваряне на фара, но всичко това струва 100 лв., за това се заех сам да си ги правя Very Happy Ако искаш дай на лично да се разберем да се видим ... да видим дали мога да ти помогна Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
[ IP : Logged ]
bobini
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 01 Мар 2011
Мнения: 180
Общо думи: 6,817

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2013 10:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За пастиране и аз си имам човек, просто видях че се занимава и реших всичко наведнъж. Ама защо не го харесваш, били споделил. Иначе за фаровете и аз съм намери човек, да му ги пратя по куриер и да ми ги направи. Гледал съм негови работи и много ми хареса как се справя. Моите са пластмасови от Пежо 307 фейслифт. Рефлекторите нямат забележка. Като цяло и фара е в добро състояние. Но са взели да побеляват и и ми се струва че това е отвътре. Ще видя какво ще реша и може да ти пиша в последствие.

Този Десо, защо се е върнал тука да работи, се замислих?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
`o{-_-}o`
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Апр 2005
Мнения: 860
Общо думи: 48,870

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2013 10:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За фаровете, като ги пращаш да ги полират от вън, го помоли човека да не ги лакира, а ами специални пасти за пластмаси Wink
За Десо ... нямам преки впечелнения, но съм чел по форумите колко го хвалят ... как от цяла България си карали тук колите да им ги пастира и колко доволни били след това - лошо няма Wink Но като разпитах тук в Габрово, познати и приятели които се занимават с боядисване на коли и тем подобни, казаха, че където и да си закараш колата да я пастират ще има същия ефект, като при Десо. При него "специалното" било, че след като я пастира, слагал някакъв супер гланц за финал, който гланц стой точно докато я заведеш на автомивка колата или завали дъжд. Просто е малко или много прехвален Десо.
Ти си вземи решение за себе си Wink Не искам да давам наклон на никого. Пежото скоро ли го взе ? Наскоро и аз гледах такива Пежа ... и се засякохме в една автокъща с едно момче което оглеждаше такива Пежа Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
[ IP : Logged ]
bobini
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 01 Мар 2011
Мнения: 180
Общо думи: 6,817

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2013 11:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Пежото е на 20 дена и го взех от София, купено от представителството за Българя ново. Тука по къщите ги знам Wink. Благодаря за съвет, вече избора остава в мои ръце.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
SEAN JOHN
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Окт 2003
Мнения: 1237
Общо думи: 20,037
Местожителство: manhattan

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2013 4:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="`o{-_-}o`"]За фаровете, като ги пращаш да ги полират от вън, го помоли човека да не ги лакира, а ами специални пасти за пластмаси Wink
За Десо ... нямам преки впечелнения, но съм чел по форумите колко го хвалят ... как от цяла България си карали тук колите да им ги пастира и колко доволни били след това - лошо няма Wink Но като разпитах тук в Габрово, познати и приятели които се занимават с боядисване на коли и тем подобни, казаха, че където и да си закараш колата да я пастират ще има същия ефект, като при Десо. При него "специалното" било, че след като я пастира, слагал някакъв супер гланц за финал, който гланц стой точно докато я заведеш на автомивка колата или завали дъжд. Просто е малко или много прехвален Десо.
Ти си вземи решение за себе си Wink Не искам да давам наклон на никого. Пежото скоро ли го взе ? Наскоро и аз гледах такива Пежа ... и се засякохме в една автокъща с едно момче което оглеждаше такива Пежа Wink[/quote]

Малко излизаме от темата,но с написаното от теб не съм съгласен.Лично аз не съм имал взимане даване с Десо,но няколко пъти ми се е случвало да се обръщам с въпроси към него и винаги е бил много коректен и отзевчив...прав си,че от цяла БГ хората си карат колите при него....и има защо...а това дето из Габрово не го харесват...също има защо (сети се сам) Laughing ....от пастиране до пастиране има огромна разлика,както от боядисване до боядисване както от сервиз до сервиз и т.н...Не виждам нищо лошо да има един човек в околието(да не кажа в БГ)който е най добър в областта си...напротив аз искам само такива хора да има,а не примерно 50 бояджии,150 пастирвачи (де да я знам тая дума как е Laughing ) и т.н. и кой от кой по голям майстор и после винаги си наеб@н ти (потребителя)...а и до колкото ми е известно цените са му напълно нормални.
_________________
SEAN JOHN it`s not just a label it`s a life style man

AMD64 3500+ AM2 MSI K9N Neo-F 2x512 DDR2 667Mhz Kingston 200GB Hitachi SATA2

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
`o{-_-}o`
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Апр 2005
Мнения: 860
Общо думи: 48,870

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2013 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не искам да влизам в спорове Wink Както ти, така и аз нямаме лични впечетления от работата му Wink Това, че си го питал и ти е отговорил - евала на момчето/ но нищо не означава за работата му Wink Не съм казвал, че не работи добре, а просто, че ще ти свърши работата като все един друг добър пастировач /и аз не знам как се наричат/ Very Happy
Иначе мисля, да отида да видя дали ще може да ми оправи фаровете Wink Но колата няма да си дам на него да ми пастира Wink
Това си е мое лично мнение, с което не ангажирам никого Wink Дано е толкова добър колкото се говори в цяла българия, а не колкото говори конкуренцията му в Габрово Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
[ IP : Logged ]
SEAN JOHN
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Окт 2003
Мнения: 1237
Общо думи: 20,037
Местожителство: manhattan

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2013 5:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат



(форума има нужда от обновяване на емотионките,човек няма как една бира да прати Laughing )
_________________
SEAN JOHN it`s not just a label it`s a life style man

AMD64 3500+ AM2 MSI K9N Neo-F 2x512 DDR2 667Mhz Kingston 200GB Hitachi SATA2

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
`o{-_-}o`
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Апр 2005
Мнения: 860
Общо думи: 48,870

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2013 5:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Защо трябва да я пращаш ... може да я изпием заедно Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov