forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търся някой от СК "АТИЛА"

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ou7LaW
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 15 Сеп 2011
Мнения: 47
Общо думи: 1,061

МнениеПуснато на: Сря Юни 26, 2013 12:15 pm    Заглавие: Търся някой от СК "АТИЛА" Отговорете с цитат

Здравейте,търся някой който тренира в фитнес СК "АТИЛА" ул.Алеко Константинов 65а да ми даде малко информация ако е възможно за цени и т.н.?

Понеже искам да започна да ходя но малко ме е срам понеже съм слабичък с 28 ръка и 100 гръдна обиколка..

Благодаря предварително
_________________
G███♣█♥█♠█♦███G
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
mongoose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Юли 2006
Мнения: 504
Общо думи: 18,283

МнениеПуснато на: Сря Юни 26, 2013 1:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Посещавах клубът почти половин година. Плащах по 3лв. на тренировка като тренировката няма "от" и няма "до", има отстъпки за студенти но понеже не съм такъв не мога да ти кажа точно каква е, ако си платиш "карта" пак има отстъпка но аз си направих сметката че както ходех по три пъти в седмицата ако ми се случи един ден да отсъствам и картата си губи смисъла затова плащах ден за ден. Относно уредите - не са някакви съвременни гладиатори но можеш да работиш за всичко, ще се опитам да ти ги изброя и дано да не пропусна нещо: уред за повдигане на щанга от лег, уред за повдигане на щанга от полулег 30 градуса, уред за повдигане на щанга от обратен наклон (ъгъла е променлив), портален скрипец като двете му страни може да се ползват отделно за вертикални или долни скрепци, има си вертикален скрипец за гръб, също така хоризонтален скрипец за гръб, уред за гребане с щанга, уред за гребане за гръб с всяка ръка поотделно, пейка с променлив наклон за всякакви упражнения, уред за скотово сгъване за бицепс, уред за лег-преса, калф машина, за сгъване и разгъване на бедрата, уред за клякане с щанга или за мъртва тяга, има два велоергометъра, крос тренажор, дъмпели през 2-3 килограма, за лостовете има тежести по 1, 2.5, 5, 10, 15, 20кг., има и уред за набиране, кофички и коремни преси, уред за раменно повдигане... . Като условия според моите критерии е леко тесничко, и леко спартанско, аз спрях да ходя в тази зала защото студентите се влачат на тумби, заемат уредите и много приказки отхвърлят а отстрани стоя и чакам а за капак отвориха фитнес точно до домът ми, като по този начин си спестявам 4-5 км път отделно обстановката е по луксозна а се нагодих към новите уреди. Относно срамът - влязох в залата 150 кг и не ми говори за срам, ако смяташ да работиш по въпроса ще намериш как да ГО правиш а не оправдания как да НЕ го правиш!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Ou7LaW
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 15 Сеп 2011
Мнения: 47
Общо думи: 1,061

МнениеПуснато на: Сря Юни 26, 2013 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря,а дали може да се постигне нещо без финансова възможност за закупуване на редица добавки и прочие?
_________________
G███♣█♥█♠█♦███G
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
mongoose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Юли 2006
Мнения: 504
Общо думи: 18,283

МнениеПуснато на: Сря Юни 26, 2013 3:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Доколкото разбрах от първия ти пост си слабичък и искаш да трупаш маса, мисля че е трудничко, големия ми син е скакалуец и за една година изяде мнооооооого пържоли и много добавки изгълта и пак си е скакаулец. По принцип няма невъзможни неща ама за всичко се иска много труд и много постоянство. Може би ще ти се наложи някой да ти изготви фитнес програма и режим на хранене за което обаче искат парички. В интернет има много информация но лутането от едно в друго те води до загуба на време а и на средства защото все пак си отделил нещичко а няма резултати. Миро - момчето което държи "Атила"-та ми даде много съвети как да процедирам за сваляне и помогна но синковеца не можа да натдаде. Ако искаш се разходи и по другите зали и поразпитай инструкторите да видиш как ще подходят към теб, в червения мол (Терамол) няма инструктор така че го пропусни - в смисъл че няма кой да ти даде насоки иначе върви блъскай колкото искаш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
drag91
Hackers Inc.


Регистриран на: 21 Дек 2004
Мнения: 447
Общо думи: 12,413

МнениеПуснато на: Сря Юни 26, 2013 4:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Относно картите, аз съм студент и тренировката е 2,50лв а картата е 25лв. Аз до момента не съм си вадил карта там но посещавам залата горе долу един път на седмица защото тренирам през другото време на друго място, но относно залата... Мога да кажа че е доста добра с доста добри уреди къде с правилни тренировки, упоритост и постоянство може да се заякне!
_________________
VOTE FOR ME
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
dyci
Стремително напредничав
Стремително напредничав


Регистриран на: 03 Сеп 2012
Мнения: 23
Общо думи: 326

МнениеПуснато на: Сря Юни 26, 2013 5:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

25 лв. добри условия , душ , климатик не работи събота и неделя иначе е до 9:30
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Ou7LaW
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 15 Сеп 2011
Мнения: 47
Общо думи: 1,061

МнениеПуснато на: Сря Юни 26, 2013 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Супеееер срамота е ако не почна,водя така да се каже заседнал начин на живот а живея в блока до фитнеса...
_________________
G███♣█♥█♠█♦███G
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
dyci
Стремително напредничав
Стремително напредничав


Регистриран на: 03 Сеп 2012
Мнения: 23
Общо думи: 326

МнениеПуснато на: Сря Юни 26, 2013 7:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми и аз там живея от скоро ходя там и да ти кажа кам 6:30 до 8 когато ходя няма почти никои Smile (понеже каза че ти е кофти може да ходиш тогава)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
mQuuu
Mitsubishi


Регистриран на: 31 Юли 2006
Мнения: 416
Общо думи: 28,582
Местожителство: GBBG

МнениеПуснато на: Сря Юни 26, 2013 8:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Принципно за видимо качване на маса и якост... хора с години блъскане зад гърба си казват "без химия не става" ,като хранителните добавки нямат нищо общо с нея протеини креатини и т.н. а и самите те си струват не малко пари. Ама съм убеден че с един добър хранителен режим от някои диетолог или инструктор и тренировки ефекта ще е в пъти по-добър от 5-6 часа пред компа и препълнен пепелник с фасове както се получава при мен. Smile
_________________
AMD FX-6200 3.8GHz,6MB/8MB, MB-ASROCK 990FX EXTREME3/AM3+, 2x4GB DDR3 1600 KINGSTON HYPERX, Xilence Modular 1000W R3 ATX 2.3, ATI Radeon Sapphire VAPOR-X R9 280X 3GB GDDR5 OC (UEFI), SSD ADATA SX900 128GB, HITACHI 1TB 7K1000.D 7200rpm 32MB SATA III + 2x320GB SATA2 Seagate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov