forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем с карта памет

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
marttinn
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 01 Окт 2006
Мнения: 343
Общо думи: 8,098
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Сря Фев 13, 2013 1:45 pm    Заглавие: Проблем с карта памет Отговорете с цитат

Значи CD-то на колата ми има слот за карта памет. Картата ми е Тошиба MICRO SDHC 4GB. Като я сложа на компютъра и почти я напълвам и се виждат всички песни и си вървят. Като я сложа на сд-то всяка папка върви до определена песен и пак почва от начало да повтаря папката. Какъв може да е проблема да не излизат всички песни в колата ?Smile

Последната промяна е направена от marttinn на Сря Фев 13, 2013 2:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
mQuuu
Mitsubishi


Регистриран на: 31 Юли 2006
Мнения: 416
Общо думи: 28,582
Местожителство: GBBG

МнениеПуснато на: Сря Фев 13, 2013 1:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А, пробва ли да форматираш изцяло картата и да си сложиш наново песни... пробвай без да са в папки аз примерно на мойта карта песните ми ги подрейда по дата на добявяне последнта добавена песен в картата винаги ми е последна песен като я пусна на цд-то

пробвай с друга карта... и ще разбереш в цд-то ли е проблема или в картата
_________________
AMD FX-6200 3.8GHz,6MB/8MB, MB-ASROCK 990FX EXTREME3/AM3+, 2x4GB DDR3 1600 KINGSTON HYPERX, Xilence Modular 1000W R3 ATX 2.3, ATI Radeon Sapphire VAPOR-X R9 280X 3GB GDDR5 OC (UEFI), SSD ADATA SX900 128GB, HITACHI 1TB 7K1000.D 7200rpm 32MB SATA III + 2x320GB SATA2 Seagate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Tomasz
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 07 Апр 2007
Мнения: 209
Общо думи: 12,053
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Сря Фев 13, 2013 3:16 pm    Заглавие: Re: Проблем с карта памет Отговорете с цитат

Имаш ли имена на кирилица (дори и една кирилска буква може да обърка нещата).

Колко.точки.имаш.преди.mp3

Дъъъъъъъъъъъъългите имена също може да са проблем.

развалена MP3-ка (ако проблема винаги е в една и съща песен).

А може и да не може да чете повече от 20-тина песни от папка Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
marttinn
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 01 Окт 2006
Мнения: 343
Общо думи: 8,098
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Сря Фев 13, 2013 7:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Форматирах я. Преименувах всички песни с номера от 1,2,3 и т.н. Качих ги и сега чух песни, които преди не вървяха, само дето сега повече ще има да човъркам докато стигна до това, което ми трябва Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
marttinn
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 01 Окт 2006
Мнения: 343
Общо думи: 8,098
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Пет Фев 15, 2013 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вървяха малко повече песни, но пак не вървят всички...дали е от папките и не може да прочете всичко от всяка папка.. ??? Дали може да е от самото сд ? Дискове с песни вървят без проблем и картата чете, но както казах само някой песни...а някой все едно изчезват от папките...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov