forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Кога спират за неплатен интернет.
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Мрежи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Mupo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 06 Яну 2007
Мнения: 346
Общо думи: 11,390
Местожителство: https://t.me/pump_upp

МнениеПуснато на: Съб Мар 31, 2012 12:33 pm    Заглавие: Кога спират за неплатен интернет. Отговорете с цитат

Мислех да платя интернета днеска...обаче стана така, че се успах и истървах офиса с 20 мин Laughing та въпроса ми е, точно на 1ви ли ще ме резнат ?
Offtopic: Темата може да не е за тука ама не намерих каде др-де да я пусна Very Happy
_________________
https://t.me/pump_upp
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
`o{-_-}o`
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Апр 2005
Мнения: 860
Общо думи: 48,870

МнениеПуснато на: Съб Мар 31, 2012 2:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Попринцип спират на 1-ви .... към обяд ... но ако се пада събота или неделя, мисля, че не го спират, чак понеделник Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
[ IP : Logged ]
svilen
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Апр 2005
Мнения: 187
Общо думи: 12,852

МнениеПуснато на: Съб Мар 31, 2012 10:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В момента въвеждат нов софт и важи от дата до дата - ако миналия месец си платил на 3-ти до 3 ти не би трябвало да те спре.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
gercho_91
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 29 Яну 2007
Мнения: 754
Общо думи: 30,652
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Съб Мар 31, 2012 10:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Уф, и аз не съм платил моя. Дано утре не ни резнат, че ще плащаме чак в понеделник Embarassed
_________________
AMD 8350 Octa-Core Processor @4000MHz Black Edition with Cooler Master CPU Cooler Hyper 212 Plus, MB - ASUS M5A99FX PRO R2.0, KINGSTON HyperX SAVAGE DDR3 2x8GB @1600Мhz CL 9.9.9.27.36 - 2T, Cooler Master G750M 80+ Bronze, Modular PSU, AMD Sapphire NITRO R9 380 4GB/256bit, 120GB SSD SAMSUNG 840EVO, 1TB WD BLUE 64MB, Thermaltake Versa H21 Window + Custom modding, drilling etc., 6X120MM BLUE LED FANS, 2X400MM BLUE LED STRIPS, MONITOR LG IPS236V-PN
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
gabroveca
Idiot


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 2102
Общо думи: 86,125
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Нед Апр 01, 2012 1:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе и аз оставих за понеделник и ей го че спре.. добре има някакви свободни wifi-та, но ако може някво съдействие.. в понеделник ще си платим Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
mongoose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Юли 2006
Мнения: 504
Общо думи: 18,283

МнениеПуснато на: Нед Апр 01, 2012 12:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

svilen написа:
В момента въвеждат нов софт и важи от дата до дата - ако миналия месец си платил на 3-ти до 3 ти не би трябвало да те спре.


Че то това е тъпо, ако съм платил на 15 предния месец точно с цел да не ме резнат на 1, 2, 3 евентуално то значи ли че ще ме спрат на 15 преди да изтече месеца. Плащането е за всеки месец и лошото е че е авансово т.е. плащаме си за нещо което може би ще ползваме и в тоя ред на мисли дано да не ме блъсне кола че изгорях 20лв. за интернета който няма да ползвам. Та според мен това е притеснителното в метода на плащане а след това идва че те е домързяло да идеш два дена по рано и те резнат за един ден което си е тъпо при положение че си клиент с години. Познавам човек който се отказа от Уникс точно заради една събота и неделя в края на месеца, има една думичка - лоялност - и когато режат интернета на първо число не е лошо да си я повтарят служителите с ножицата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
svilen
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Апр 2005
Мнения: 187
Общо думи: 12,852

МнениеПуснато на: Нед Апр 01, 2012 4:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mongoose написа:
svilen написа:
В момента въвеждат нов софт и важи от дата до дата - ако миналия месец си платил на 3-ти до 3 ти не би трябвало да те спре.


Че то това е тъпо, ако съм платил на 15 предния месец точно с цел да не ме резнат на 1, 2, 3 евентуално то значи ли че ще ме спрат на 15 преди да изтече месеца. Плащането е за всеки месец и лошото е че е авансово т.е. плащаме си за нещо което може би ще ползваме и в тоя ред на мисли дано да не ме блъсне кола че изгорях 20лв. за интернета който няма да ползвам. Та според мен това е притеснителното в метода на плащане а след това идва че те е домързяло да идеш два дена по рано и те резнат за един ден което си е тъпо при положение че си клиент с години. Познавам човек който се отказа от Уникс точно заради една събота и неделя в края на месеца, има една думичка - лоялност - и когато режат интернета на първо число не е лошо да си я повтарят служителите с ножицата.

Хората които определят кога и как се плаща не знам дали четат форумите. Аз казвам какво е положението ! На всеки не може да се угоди - пробвани са много начини , да се спира, да не се спира нета - не можеш да угодиш на всеки. Чакали сме с месеци да мине да плати - след два три - преместил се , няма го - върви го търси. И не ми говорете че сме съзнателни платци - по всякакъв начин се заобикаля плащането ако може. Като си платиш на датата - ползваш 30 дена до другия месец. Ако си пропуснал няколко дена и е бил спрян -НЕ го плащаш. И това със споделянето на нета също добре го обмислете - имаше скоро случай на споделен нет и щеше да изгори титуляра заради шернати неща ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
gabroveca
Idiot


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 2102
Общо думи: 86,125
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Нед Апр 01, 2012 5:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

в какъв смисъл да не споделяме нета ? един вид да го продаваме на трети лица ли ? О.о
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
gercho_91
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 29 Яну 2007
Мнения: 754
Общо думи: 30,652
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Нед Апр 01, 2012 9:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък съм за автоматичната система, ако разбирасе програмиста се усети да направи така, че ако 1-во число се пада в неделя да се спира интернетът чак на 2-ро - понеделник.
Ето примерно и аз този месец не успях да си платя на време ама вината си е изцяло моя. За щастие днес не ми спря нета. Утре наобяд ще си платя и всичко ще е тип топ. Така, че колкото и да е има си лоялност във фирмата.
п.с. И аз съм абонат откакто се помня (ерата на 64kbps скорост) Smile
_________________
AMD 8350 Octa-Core Processor @4000MHz Black Edition with Cooler Master CPU Cooler Hyper 212 Plus, MB - ASUS M5A99FX PRO R2.0, KINGSTON HyperX SAVAGE DDR3 2x8GB @1600Мhz CL 9.9.9.27.36 - 2T, Cooler Master G750M 80+ Bronze, Modular PSU, AMD Sapphire NITRO R9 380 4GB/256bit, 120GB SSD SAMSUNG 840EVO, 1TB WD BLUE 64MB, Thermaltake Versa H21 Window + Custom modding, drilling etc., 6X120MM BLUE LED FANS, 2X400MM BLUE LED STRIPS, MONITOR LG IPS236V-PN
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
whatsup
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Май 2005
Мнения: 682
Общо думи: 27,363
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Нед Апр 01, 2012 9:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gabroveca написа:
в какъв смисъл да не споделяме нета ? един вид да го продаваме на трети лица ли ? О.о

даваш нет на комшията и "Звъни вратата звънеца чука отварям и нинджа", от твоето ip хакнат сайта на МВР примерно, върви обеснявай, че не си ти Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
OpTiOn
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Май 2004
Мнения: 430
Общо думи: 12,383

МнениеПуснато на: Нед Апр 01, 2012 9:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

така си е ок... Никога не ми е спирал нета на празник който е бил първи нито съботата или неделята ако е било 1
Плащането от дата до дата съкс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
gabroveca
Idiot


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 2102
Общо думи: 86,125
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Нед Апр 01, 2012 10:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз мерси за дето ми пуснахте нета снощи Cool

утре ще направя трансфер Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
OpTiOn
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Май 2004
Мнения: 430
Общо думи: 12,383

МнениеПуснато на: Нед Апр 01, 2012 10:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gabroveca написа:
и аз мерси за дето ми пуснахте нета снощи Cool

утре ще направя трансфер Very Happy

Вчера нета спира към 1 май беше Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
anatoli
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Сеп 2003
Мнения: 956
Общо думи: 16,474
Местожителство: Here .. or there .. somewhere

МнениеПуснато на: Нед Апр 01, 2012 10:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

към 2
_________________
Който не плаща в кръчма, плаща в аптека !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
ROSEN-GB
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 29 Сеп 2011
Мнения: 145
Общо думи: 2,890
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2012 7:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен не ми е ясно как ще го плащам. До сега съм го плащал 20 дена предварително. Демек на 10 април плащам за Май месец. Дано не ме прецака системата системата че ще се караме много!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Мрежи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov