forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Окупираме Габрово
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
svilen
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Апр 2005
Мнения: 187
Общо думи: 12,852

МнениеПуснато на: Сря Фев 22, 2012 10:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

seemore написа:
когато продавачката в близкия магазин започне да работи до 20:00( до колкото и е работното време), а не да обръща табелата "затворено" в 19:30, когато спре да виси пред магазина и да пуши, и да ме гледа презрително при опита си да вляза(щото заради мен трябва да си загаси цигарата), когато пред кварталния магазин е изчистен леда и снега, когато мога сам да избирам зеленчуците, които да сложа в торбата, а не отпред да има хубави, а отзад да ми тъпче изгнили, когато цената на продуктите стане конкурентна на големите вериги, когато в магазинчето има някакъв избор, а не от всеки вид продукт да има само 1 марка и модел ... тогава може и да се замисля.
Аз лично определени стоки пазарувам само от ЛИДЛ, други стоки пазарувам само от БИЛЛА, месо купувам само от определена месарница, риба - само от друг точно определен магазин, плодове от трети магазин и ядки от 4-ти магазин, хляб от магазина на хлебозавода. Научил съм кое, къде ми харесва, сравнявал съм цените и т.н. Изобщо нямам намерение да трупам оборот на най-близкия квартален магазин и да го поддържам, за да не фалира. И винаги ще избирам задоволително качество на изгодна цена, добро обслужване и удобно работно време - независимо дали ми ги предлага кварталното ЕТ или голяма корпорация. Ще ме извиняват малките, но ако ще -конкуренцията да ги избие. Те самите не правят нищо по въпроса да привличат клиенти. Да си държат бананите на 3 лв. Да им изгният и да ги изхвърлят, а продавачката да стои отвън и да пуши.
`
Точно това имам предвид - да се мисли и всеки да прецени кое е най-добро за него и като качество и цена. А този който продава скъпо и некачествено няма място на пазара ! Не може доматите да се изкупуват (БЪЛГАРСКИТЕ ! ) за 20 ст. от производителя а на пазара да са 1.80 лв. !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
y-project
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 29 Авг 2004
Мнения: 709
Общо думи: 7,345
Местожителство: В Залата

МнениеПуснато на: Сря Фев 22, 2012 10:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не навсякъде е точно така. Аз съм работил в сферата на търговията и наистина има много мошеници, но не всички са такива Wink Има и много честни собственици на малки магазинчета, които продават само хубави стоки с малка надценка.
_________________
http://www.vbox7.com/play:c97f3de0
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
HaF7a7a
Постмодернист


Регистриран на: 14 Авг 2006
Мнения: 789
Общо думи: 27,391
Местожителство: Финландия

МнениеПуснато на: Чет Фев 23, 2012 9:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Пред магазина на Стемо примерно никога не може да се види някой продавач да пуши цигари пред входа, докато отсреща пред сградата на ръководството на Стемо има често тълпи от пушещи в работно време служители с неизяснени функции.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
seemore
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Фев 2004
Мнения: 886
Общо думи: 42,578
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Чет Фев 23, 2012 9:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

HaF7a7a написа:
Пред магазина на Стемо примерно никога не може да се види някой продавач да пуши цигари пред входа, докато отсреща пред сградата на ръководството на Стемо има често тълпи от пушещи в работно време служители с неизяснени функции.

Е те не работят с клиенти. Това не е магазин, дори в сградата не се допускат външни лица. Иначе съм съгласен, че прави лошо впечатление.
_________________
Гражданска отговорност

http://pcshop.bg/?rfrl=6
2% отстъпка от първата поръчка с промокод RFRL-6
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
slavi
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Сеп 2010
Мнения: 165
Общо думи: 7,003

МнениеПуснато на: Чет Фев 23, 2012 10:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

seemore написа:
HaF7a7a написа:
Пред магазина на Стемо примерно никога не може да се види някой продавач да пуши цигари пред входа, докато отсреща пред сградата на ръководството на Стемо има често тълпи от пушещи в работно време служители с неизяснени функции.

Е те не работят с клиенти. Това не е магазин, дори в сградата не се допускат външни лица. Иначе съм съгласен, че прави лошо впечатление.


Най-добре да ви направят една стая за пушене, да не зъзнете отвън !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Съб Мар 10, 2012 9:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.youtube.com/watch?v=Ur3vtmXK6AQ&feature=youtu.be Idea
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov