forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

продавам nokia n95 8gb реплика

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Купувам - Продавам
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
KokalAudio
CarAudio Master


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 706
Общо думи: 36,495
Местожителство: Където звука се ражда....

МнениеПуснато на: Пон Сеп 13, 2010 5:05 pm    Заглавие: продавам nokia n95 8gb реплика Отговорете с цитат

така сестра ми е решила ,че може да си купи n95 за 150 евро в гърция и са я нашили с реплика...Естествено след това даде една камара пари и си купи Истнската нокиа като тази остана....на телефона си пише нокиа ..даже отзад пише made in finladn aaaargh! ,но освен ,че е перфектно външно копие има разлики...Камерата е по слаба...Дам ВГА камера е според мен...това е основния кусур който видях...не съм си играл въобще с нея ...на пръв поглед менюто е като на нокиата....
Чисто нова е ...пълен комплект....
мисля да и искам 200лв....
след малко ще го снимам и ще кача и снимки....
Петър
0883 324 157
_________________


KokalAudio
Gabrovo Audio Team
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Tomasz
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 07 Апр 2007
Мнения: 209
Общо думи: 12,053
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пон Сеп 13, 2010 5:33 pm    Заглавие: Re: продавам nokia n95 8gb реплика Отговорете с цитат

За съжаление репликите вървят по 65~90USD Sad
По-добре върви на почивка в Гърция и го наший тъпкано на някой грък Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
KokalAudio
CarAudio Master


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 706
Общо думи: 36,495
Местожителство: Където звука се ражда....

МнениеПуснато на: Пон Сеп 13, 2010 6:16 pm    Заглавие: Re: продавам nokia n95 8gb реплика Отговорете с цитат

Tomasz написа:
За съжаление репликите вървят по 65~90USD Sad
По-добре върви на почивка в Гърция и го наший тъпкано на някой грък Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


ходих вече Smile тогава я донесох...можеше да го продам на някой там ,но нямаше време просто...ако някой има интерес ще му го покажа ,пък ще мислим цена... Cool
_________________


KokalAudio
Gabrovo Audio Team
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
ROSEN_GB
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 07 Фев 2009
Мнения: 325
Общо думи: 8,378
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2010 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това което си го написал че сестрати са я (нашили) ми се струва малко излично. Това означава че ти искаш да нашиеш някой от тук. Което малко трудно става.
_________________
CPU Athlon 64 X2 , 3215 Clock 7% (3424) 6400+
GA-MA790FX-DS5
A-Data DDR2 1066+ 2x2Gb A-Data 2x1Gb
Asus EN8800GT: 1GB
Hitachi (500 GB) WD 650 GB 32 ID, SAMSUNG HD103UJ 1TB
CHIEFTEC CFT-650- 14C
HP L2245w [22" LCD]
Microsoft Razer Reclusa
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
KokalAudio
CarAudio Master


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 706
Общо думи: 36,495
Местожителство: Където звука се ражда....

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2010 9:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ROSEN_GB написа:
Това което си го написал че сестрати са я (нашили) ми се струва малко излично. Това означава че ти искаш да нашиеш някой от тук. Което малко трудно става.

Виж продавам по форумите от 5 години...Познати са ми потребители като теб...Пишат защото мислят ,че продавача е измамник и иска да прецака някой...Разбирам те и не ти се сърдя Wink Но не си прав....
Разказах историята защото така или иначе щяха да ме питат какъв е произхода....А после прочети внимателно!Тя е искала да си купи нокиа н95 8 гб ! А не реплика....Аз в обявата съм посочил ,че това е реплика...Мисля ,че не искам да прецакам никой ,а съм пуснал описание на продукта ....
Поздрави...

п.с. ако исках да нашия някой,но не съм го правил никога за десетките продажби които имам щях да го направя ...Ако някой смята обявата за неетична или за измамна ЩЕ Я ИЗТРИЯ ЗА ДА НЕ СЕ ЧУСТВАТЕ ИЗМАМЕНИ Wink
_________________


KokalAudio
Gabrovo Audio Team
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
MuzikalnaMania
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 21 Юли 2006
Мнения: 115
Общо думи: 6,817
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2010 10:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

KokalAudio написа:
ROSEN_GB написа:
Това което си го написал че сестрати са я (нашили) ми се струва малко излично. Това означава че ти искаш да нашиеш някой от тук. Което малко трудно става.

Виж продавам по форумите от 5 години...Познати са ми потребители като теб...Пишат защото мислят ,че продавача е измамник и иска да прецака някой...Разбирам те и не ти се сърдя Wink Но не си прав....
Разказах историята защото така или иначе щяха да ме питат какъв е произхода....А после прочети внимателно!Тя е искала да си купи нокиа н95 8 гб ! А не реплика....Аз в обявата съм посочил ,че това е реплика...Мисля ,че не искам да прецакам никой ,а съм пуснал описание на продукта ....
Поздрави...

п.с. ако исках да нашия някой,но не съм го правил никога за десетките продажби които имам щях да го направя ...Ако някой смята обявата за неетична или за измамна ЩЕ Я ИЗТРИЯ ЗА ДА НЕ СЕ ЧУСТВАТЕ ИЗМАМЕНИ Wink


Няма да триеш темата, описанието си е подробно и точно, важното че не е като повечето тук с по 3-4 думи и после да се чудиш какво продава човека Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
doggydog
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 29 Ное 2009
Мнения: 72
Общо думи: 1,843

МнениеПуснато на: Сря Сеп 22, 2010 7:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Пич искаш и твърде много пари... моята н95 я продавам за 150 вярно че не е нова но е истинкска а репликата каквото щеш я прави, пак ще си остане реплика.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ROSEN_GB
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 07 Фев 2009
Мнения: 325
Общо думи: 8,378
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Сря Сеп 22, 2010 8:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе нека си ги иска човека негово право си е.
_________________
CPU Athlon 64 X2 , 3215 Clock 7% (3424) 6400+
GA-MA790FX-DS5
A-Data DDR2 1066+ 2x2Gb A-Data 2x1Gb
Asus EN8800GT: 1GB
Hitachi (500 GB) WD 650 GB 32 ID, SAMSUNG HD103UJ 1TB
CHIEFTEC CFT-650- 14C
HP L2245w [22" LCD]
Microsoft Razer Reclusa
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Купувам - Продавам Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov