forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Интернет от телефона към PC но...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> GSM
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mongoose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Юли 2006
Мнения: 504
Общо думи: 18,283

МнениеПуснато на: Пон Апр 12, 2010 7:12 pm    Заглавие: Интернет от телефона към PC но... Отговорете с цитат

Имам wi-fi мрежа но настолната ми машина няма wi-fi приемник(или и аз незнам как да го нарека),на телефона си имам и го свързвам към компа но се конектва към Глобул а аз искам да се конектне към моята си мрежа,стигнах до едни настройки ама малко не ми идва на акъл какво да пиша,някой има ли идея(за юзернейма и паса ми е ясно)?

http://forum.globcom.net/album_pic.php?pic_id=8447
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
ikonoma
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 22 Апр 2005
Мнения: 360
Общо думи: 7,964

МнениеПуснато на: Пон Апр 12, 2010 8:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това което си снимал кое е? Програмата за комуникация GSM-компютър ли?

Ако питаш мен вземи си безжичен Wireless adapter.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
seemore
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Фев 2004
Мнения: 886
Общо думи: 42,578
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Пон Апр 12, 2010 9:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не става така. Това което е на картинката е специално за ползване на интернет през GSM мрежата на оператора.
На твое място бих си вързал компютъра с кабел, тъй като е стационарен ... в краен случай може да се купи едно Wi-Fi USB адаптерче за 30-тина лева ... това с телефона само ядове ще ти създава - просто не си заслужава по този начин да се прави.
_________________
Гражданска отговорност

http://pcshop.bg/?rfrl=6
2% отстъпка от първата поръчка с промокод RFRL-6
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
mongoose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Юли 2006
Мнения: 504
Общо думи: 18,283

МнениеПуснато на: Пон Апр 12, 2010 10:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Четох цяла вечер насам-натам и взех да се отказвам,надявах се при условие че съм дал маса пари за телефон поне да свърши още нещо полезно,за кабела ясно-и сега е на кабел ама трябва да го преместя а не ми се кръстосват кабели през целия апартамент и то временно,и за wifi адаптера ясно ама не ми се даваха още пари за глупости.Мерси на отзовалите се.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
rgb
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Юли 2009
Мнения: 206
Общо думи: 11,566

МнениеПуснато на: Вто Апр 13, 2010 7:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mongoose, по-добре напиши с какво разполагаш и ще ти дадем съвет как да си подредиш нещата. Но определено ако искаш да ползваш WiFi ще ти трябва подходящо усройство - най-добре един безжичен рутер.
Това, което е на картинката ми прилича на Nokia PC suite, а на схемата е показано как да ползваш интенрет от мобилния си оператор, като използваш телефона за модем. Тази схема е подобна на Bluetooth или Infrared връзка с телефона.
Ако искаш да пуснеш интенрет КЪМ телефона, тогава ще ти трябва рутер или ако имаш Wireless на компютъра (WiFi карта или USB) да го настроиш за да ти се споделя връзката например като си го нагласиш на Ad-hoc.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
mongoose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Юли 2006
Мнения: 504
Общо думи: 18,283

МнениеПуснато на: Вто Апр 13, 2010 12:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси отново,точно в момента неискам да давам пари за wifi адаптер за настолния и искам да ползвам телефона като такъв,имам си рутер и си имам wifi на телефона и си ползвам нет но ми се налага да преместя настолния и неми се ъеглеха кабели затова се надявах на телефона,наистина пуснах нет но през оператора а не ми е това зелта за момента,в случая си намерих адаптер и засега темата се изчерпва.Пак мерси на взелите участие.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
none
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 1211
Общо думи: 29,253
Местожителство: Nothingness

МнениеПуснато на: Вто Апр 13, 2010 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами прочетох във форума на нокиа, че това нещо не се подържа поради мерки за сигурност, така че ще трябва да си вземеш адаптор.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> GSM Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov