forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Я да видим кой какво мисли ?!?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
FULL_BASS
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Авг 2007
Мнения: 421
Общо думи: 14,700

МнениеПуснато на: Пет Сеп 11, 2009 12:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И какво искаш да кажеш, че заделяш по 5000лв. след всички разходи на месец ? aaaargh!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Konv1cT
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Яну 2007
Мнения: 150
Общо думи: 3,556

МнениеПуснато на: Пет Сеп 11, 2009 10:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

чи малко ли е Very Happy и аз мисля да проам другата година
_________________
In the bible it says, what goes around, comes around
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
_bioHAZArd_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Окт 2004
Мнения: 1373
Общо думи: 31,249
Местожителство: България, Габрово

МнениеПуснато на: Пет Сеп 11, 2009 12:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За да заделяш 4000-5000 мисля, че трябва да изкарваш поне 7000-8000 долара на месец. При средна заплата в щатите около 50-60 хиляди долара на година излиза че изкарваш двойно над средната заплата. Мен ми се струва малко пресилено.
_________________
Уважавай Бога ! Обичай Жената ! Пази Родината !

http://www.bgtuner.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
seemore
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Фев 2004
Мнения: 886
Общо думи: 42,578
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Пет Сеп 11, 2009 5:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

physicx - сега не знам как са нещата, но когато аз бях студент, на бригади се изкарваха по $6-$9 на час ....
Аре да кажем най прецаканите взимаха по 6-7 ... по принцип нормално е $9 ...

Повечето студенти работеха 12 часа и 26 дни в месеца , по $9 на час .. което е около $2800 месечно ...
Щом казваш, нещата явно сега са по-различни.

И мерси, ама такъв живот не желая просто. Искам да си бачкам от 9 до 18. Искам като отида на работа да си пусна климатика, компютъра и да седна зад бюрото, а не да пусна фритюрника и да стоя цял ден прав да пържа картофи за дебелите американци.Да си почивам събота и неделя и празниците. Искам детето ми да има две баби и двама дядовци, на които да разчитам, че ще го гледат, ако реша да излеза някъде. Не желая всички да ме гледат като най-долната прослойка на обществото, а като се прибера да разправям колко е хубаво там и колко са мили хората. Да - работя за по - малко пари, но какво пък толкова ? Стигат ми.

Някой ден не се знае - и аз мога да се засиля да излизам навън , но не бих направил компромис с работата която ще работя.
_________________
Гражданска отговорност

http://pcshop.bg/?rfrl=6
2% отстъпка от първата поръчка с промокод RFRL-6
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
physicx
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 06 Ное 2008
Мнения: 44
Общо думи: 2,151

МнениеПуснато на: Съб Сеп 19, 2009 3:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ха! хаха....2800 долара...аххаха за месец....мда...ама не....толкова ми струва само квартирата за 3-4 месеца какви са тия сметки къде ги правите не ми е ясно....картофи не съм пържил за никой и получих 4 повишения за 4 месеца и достигнах до ниво assistant manager на бутиков магазин което само по себе си значи че ако работиш здраво можеш да постигнеш много....така де преди 2 дни се прибрах и ако правите още някакви си форум срещи моля споделете ше се видим ще обсъдим и поговорим Smile ти си бачкай от 9 до 18 аз ще си бачкам 4 от 12 месеца.....а да и аз работих на климатик и малко много още екстри Smile

П.С. най долната прослойка на обществото там са самите американци защото са мързеливи дебели и глупави и там истинските хора уважават повечето чужденци без значение дали са българи македонци косовари турци и т.н. доста повече от тези които казах ...просто защото сме замесени от по добро качество тесто което е нещото което се цени най-много там....поздрави Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
DMX
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 08 Окт 2003
Мнения: 3800
Общо думи: 9,743
Местожителство: Vegesack

МнениеПуснато на: Съб Сеп 19, 2009 3:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и все пак physicx... да правиш по почти 300$ на ден с "нормална" работа (предполагам означава 8 часов работен ден)..сигурен ли си?Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
physicx
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 06 Ное 2008
Мнения: 44
Общо думи: 2,151

МнениеПуснато на: Съб Сеп 19, 2009 5:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

10-11 часа...максимум....познавам ужасно много българи които правят между 350 и 500$ на ден но те работят на бакшиши....аз си бях на постоянна заплата защото не искам да завися от силен-слаб сезон Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov