forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем с отварянето на .swf файлове
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> GSM
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Mikel_Angelo
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 04 Юни 2007
Мнения: 47
Общо думи: 5,894
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Нед Фев 22, 2009 11:33 pm    Заглавие: Проблем с отварянето на .swf файлове Отговорете с цитат

Може ли някой да ми каже дали има приложение за Symbian 9.1, което отваря такива файлове. Или нещо друго, което мога да направя, за да може моя Г700 да ги чете???
_________________
Един за всички....и всичко за мен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
dRiNKiN_pARk
Metal Militia


Регистриран на: 14 Авг 2006
Мнения: 668
Общо думи: 30,243
Местожителство: Пловдив 4000, ж.к. Тракия xxx

МнениеПуснато на: Пон Фев 23, 2009 9:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

да добавя и някой ако знае за w810 как става

аз за сега ги обръщам в mp4, защото не можах да намеря приложение.
@Mikel_Angelo, пробвай в http://www.all4smartphone.com
_________________

четете П Р А В И Л А Т А и се съобразявайте с тях !
LYRICS2BG.com Arrow преведени текстове на български
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Mikel_Angelo
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 04 Юни 2007
Мнения: 47
Общо думи: 5,894
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Вто Фев 24, 2009 12:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Как така ги обръщаш в mp4. Възможно ли е това и разчита ли ти ги телефона така ???
_________________
Един за всички....и всичко за мен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Mikel_Angelo
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 04 Юни 2007
Мнения: 47
Общо думи: 5,894
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Вто Мар 03, 2009 1:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За моя телефон мисля че намерих смисал инсталирах си програмка която чете такива фаилове, но не мога да я изпробвам защото не мога да си намеря такива файлове. Може ли някой да ми помогне с линк за платформа uiq3 по възможност(иначе тела е SE G700) ???

Колкото до самата програмка казва се FlashPlugin, но е sis и се съмнявам да ти тръгне, но с това име може пък да намериш и за твоя телефон!!!
_________________
Един за всички....и всичко за мен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
dRiNKiN_pARk
Metal Militia


Регистриран на: 14 Авг 2006
Мнения: 668
Общо думи: 30,243
Местожителство: Пловдив 4000, ж.к. Тракия xxx

МнениеПуснато на: Сря Мар 04, 2009 11:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

sis са за симбиан, не ми трябва

ти какви файлове не можеш да намериш - swf Ли? направи малко като оня дето си купил копче за палтото и после почнал да си търси палто за копчето....
_________________

четете П Р А В И Л А Т А и се съобразявайте с тях !
LYRICS2BG.com Arrow преведени текстове на български
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
autorun
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Юли 2007
Мнения: 222
Общо думи: 7,393

МнениеПуснато на: Сря Мар 04, 2009 1:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

темата взе да става корава. слагаш си програма дет отваря някви фаилове, но големия проблем е че неможеш да намериш такива . че къф ти е смисъсла на таз програма.
_________________
http://zaigravka.com/index.php?start=gameplay&section=gms_funny&g=7415&vote=17&page=5
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Mikel_Angelo
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 04 Юни 2007
Мнения: 47
Общо думи: 5,894
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Сря Мар 04, 2009 4:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е вие в този форум незнам колко теми пуснах никой не помага а само се заяждате. На човека му казвам как се казва програмата и че няма да му тръгне, защото е sis а той ми повтаря същото вместо да каже мерси че съм единствения който му е посочил име на програма. После пък това с копчетата ме разби - какво да направя че немога да намеря такива файлове. Все пак се намериха добри хора, ест. не и в този форум, които ми пратиха файл и разбрах че програмата не става. Поне ми помогнахте за 1 - разбрах че в този форум не мога да споделям проблемите си. Евала мога да кажа само на един единствен който се постара да ми помогне но не е в тая тема.
_________________
Един за всички....и всичко за мен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Mikel_Angelo
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 04 Юни 2007
Мнения: 47
Общо думи: 5,894
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Сря Мар 04, 2009 6:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Доколкото знам форумите са, за да помагаме на другите с неща, коите ние знаем, а те не могат да се оправят с тях. Толкова от мен вие си тарсете палто за копчето.... Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
HaF7a7a
Постмодернист


Регистриран на: 14 Авг 2006
Мнения: 789
Общо думи: 27,391
Местожителство: Финландия

МнениеПуснато на: Чет Мар 05, 2009 2:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Микелангело, какви ги говориш потребителю? Нали ти търсиш програма за такива файлове..
Какъв човек пък сега дето си му казал че си единствения?...?
Абе изобщо аз значи като прочетох в началото започнах и аз да търся
такива файлове за да пробвам на моя гсм, но не намерих.
Тука няква конспирация организира ми се струва за палтата и за копчетата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
dRiNKiN_pARk
Metal Militia


Регистриран на: 14 Авг 2006
Мнения: 668
Общо думи: 30,243
Местожителство: Пловдив 4000, ж.к. Тракия xxx

МнениеПуснато на: Чет Мар 05, 2009 10:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

@Mikel_Angelo, за какво да ти казвам `мерси` като въобще не ми помагаш - написъл съм по-горе, че търся плейър за SWF за w810 - сети се, че няма Symbian!!! autorun е много прав - за какво ти е програма като нямаш файлове. "Когато нещо не е счупено, не го поправяй" .... и айде пак форумите ти виновни, много си е добре форума... аз си го уважавам !!! Моля те, не го плюй, за да не те оплюя аз Rolling Eyes
_________________

четете П Р А В И Л А Т А и се съобразявайте с тях !
LYRICS2BG.com Arrow преведени текстове на български
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
autorun
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Юли 2007
Мнения: 222
Общо думи: 7,393

МнениеПуснато на: Чет Мар 05, 2009 2:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

то наистина темата вече малко се омаза. ама какво ти е виновен форума и потрбителите в него че се и сърдиш.се едно да пусна обява "търся програма за отваряне на файлове дет още не са измислени" нищо лично ама проблема ти е малко с неясен произход.а по отношеие на форума аз съм си доволен хората който пишат в него са що годе копетентни и разбрани.
_________________
http://zaigravka.com/index.php?start=gameplay&section=gms_funny&g=7415&vote=17&page=5
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Mikel_Angelo
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 04 Юни 2007
Мнения: 47
Общо думи: 5,894
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Чет Мар 05, 2009 2:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dRiNKiN_pARk написа:
@Mikel_Angelo, за какво да ти казвам `мерси` като въобще не ми помагаш - написъл съм по-горе, че търся плейър за SWF за w810 - сети се, че няма Symbian!!! autorun е много прав - за какво ти е програма като нямаш файлове. "Когато нещо не е счупено, не го поправяй" .... и айде пак форумите ти виновни, много си е добре форума... аз си го уважавам !!! Моля те, не го плюй, за да не те оплюя аз Rolling Eyes


Преди време един мой съученик ми се похвали че има флаш тапет. От тогава си търся програма. Мислех че съм я открил и питах моя приятел да ми прати файла но той не можа да го намери. Мислех че тука някой ше ми помогне, но дори и да не може това не е задължително, но защо всеки почва да ме атакува че имам програмата а нямам файлове. Че какво да направя че приятеля ми неможа да го намери. Нали за това са форумите. И не ми е виновен форума а хората в него-защото пуснах 2 теми преди тази и там никой не ми писа, но за тях не съм казал че някой ми е виновен, явно просто никой не е запознат. ОК!!! Но тука вече нещата се обърнаха. Като питам за такъв файл и веднага някай незнае как да ми помогне и почва да ми приказва за палта и копчета. Извинявайте ама това в никой друг форум го няма!!!! И междудругото чети какво съм ти написал горе: "Намерих приложение за Симбиан, но се съмнявам да ти тръгне и все пак може да пробваш с името Flash Plugin, може и да излезе нещо" Дали не съм се сетил че нямаш Симбиан или просто си свикнал между редовете да четеш ?????
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
dRiNKiN_pARk
Metal Militia


Регистриран на: 14 Авг 2006
Мнения: 668
Общо думи: 30,243
Местожителство: Пловдив 4000, ж.к. Тракия xxx

МнениеПуснато на: Чет Мар 05, 2009 2:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"може да излезе нещо" не е като "тук ще излезе: ... "

край по темата,
следващия път като търсиш нещо, задай си въпроса правилно

по отношение на текущия ти въпрос, препоръчвам ти да си изтеглиш SCREENSAVER за твоя телефон
_________________

четете П Р А В И Л А Т А и се съобразявайте с тях !
LYRICS2BG.com Arrow преведени текстове на български
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Mikel_Angelo
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 04 Юни 2007
Мнения: 47
Общо думи: 5,894
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Чет Мар 05, 2009 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

autorun написа:
то наистина темата вече малко се омаза. ама какво ти е виновен форума и потрбителите в него че се и сърдиш.се едно да пусна обява "търся програма за отваряне на файлове дет още не са измислени" нищо лично ама проблема ти е малко с неясен произход.а по отношеие на форума аз съм си доволен хората който пишат в него са що годе копетентни и разбрани.


От къде знаеш че файловете не са пуснати. Напротив има ги и даже съм пробвал от тях. Как така реши че ми е неясен проблема. Просто е :"намирам файлове които не ми тръгват и искам да си намеря програма, която ги чете". Кое е неясното??? Но прав си тука има много компетентни хора, готови да помогнат. Но явно с моя късмет съм попаднал на останалите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
dRiNKiN_pARk
Metal Militia


Регистриран на: 14 Авг 2006
Мнения: 668
Общо думи: 30,243
Местожителство: Пловдив 4000, ж.к. Тракия xxx

МнениеПуснато на: Чет Мар 05, 2009 2:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

наред ли си бе, бате?

по-нагоре каза че ти трябва плейър и после каза, че ти трябват файлове за тоя плейър (защото си си намерил програмата, ама нямаш с какво да я пробваш);

сега казваш че само програма търсиш... нали каза, че си си намерил програма?
Цитат:
Mikel_Angelo
Мнение Пуснато на: Вто, 03 Мар 2009 01:04:47 +0000 Заглавие:
За моя телефон мисля че намерих смисал инсталирах си програмка която чете такива фаилове, но не мога да я изпробвам защото не мога да си намеря такива файлове. Може ли някой да ми помогне с линк за платформа uiq3 по възможност(иначе тела е SE G700) ???

_________________

четете П Р А В И Л А Т А и се съобразявайте с тях !
LYRICS2BG.com Arrow преведени текстове на български
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> GSM Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov