forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Ще Ви помоля за помощ защото съм новак...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Мотор Мания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gangstercho
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 27 Мар 2008
Мнения: 2
Общо думи: 140

МнениеПуснато на: Чет Мар 27, 2008 8:55 pm    Заглавие: Ще Ви помоля за помощ защото съм новак... Отговорете с цитат

Здравейте приятели,тъй като почти нищо неразбирам от мотори...имам в предвид като в съставните части на мотора.Обърнах се към Вас,защото тук има добре запознати с моторите,и просто ако може някой с няколко думи да ми обясни по-важните или най-основните неща за мотора.Това лято мисля да си взимам мотор(втора ръка мотор) но се страхувам тъй като съм незнаещ при покупката на мотора да не ме излъжат или да не ме прекарат с нещо,кое да погледна да видя дали е то в изправност,нещо от този сорт... Засега съм се спрял на 125cc мотор.Без значение каква марка е мотора,да е пистов разбира се.Благодаря Ви за вниманието.Ще съм Ви много благодарен ако ми помогнете Wink Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Ice
keep walking...


Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 3163
Общо думи: 27,985
Местожителство: унас,увас и утях

МнениеПуснато на: Пет Мар 28, 2008 2:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз от по-горе написаното разбрах само, че искаш да си счупиш главата Wink
_________________
ftfhj56yrdh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
hdimitrov
Прост ГОРСКИ
Прост ГОРСКИ


Регистриран на: 10 Май 2004
Мнения: 2988
Общо думи: 43,440
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Съб Мар 29, 2008 8:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Начи до ся ако не си карал мотор, като си купуваш мотора си купи и едно ремарке със спойлери, фалници и карове и си земи здрава каска, Айс ти обясни защо Smile
_________________
Мъжът не е камила!! ...не може да не пие цяла седмица!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Мотор Мания Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov