forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Англия 2007/2008
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Футбол
Предишната тема :: Следващата тема  

Кой ще е шампион?
Арсенал
35%
 35%  [ 17 ]
Челси
12%
 12%  [ 6 ]
Ливърпул
10%
 10%  [ 5 ]
Манчестър Юн
25%
 25%  [ 12 ]
Тотнъм
2%
 2%  [ 1 ]
Манчестър С
6%
 6%  [ 3 ]
Друг
8%
 8%  [ 4 ]
Общо гласове : 48

Автор Съобщение
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Съб Дек 15, 2007 11:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ЧЕЛСИ ПРЕДЛАГА 15 МИЛИОНА ЗА БЕНЗЕМА




Английският отбор Челси ще се опита да привлече френския нападател на Лион Карим Бензема, съобщава „Mirror”. Според вестника шефовете на лондонския отбор вече са влезли в контакт с колегите си от Франция.


Собственикът на „сините” Роман Абрамович е готов да плати 15 милиона евро за Бензема, който вече записа няколко мача с националната фланелка на Франция.


Карим ще трябва да замести Дидие Дрогба, който през януари ще участва в турнира за на Африканските Нации.


Интерес към Бензема проявяват още отборите на Реал Мадрид и Арсенал, като мениджърът на „топчиите” Арсен Венгер изрази желание да има нападателя в своя състав.

ей тоя го искам много Wink
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Съб Дек 15, 2007 12:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

franky написа:
ей го, ако беше истински фен на Арсенал щеше да кажеш, че това което пишат е грешно, последната победа на Арсенал над Челси не е през октомври 2003, а през февруари 2004.

321
Виж, че съм го копирал от Фокуса! Ти все едно знаеш, всички резултати на Челси през годините! А това, кога е последната ни победа ще проверя и ще напиша. Току виж се оказало, че е за някоя купа през февруари.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Съб Дек 15, 2007 5:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ivo27 написа:
franky написа:
ей го, ако беше истински фен на Арсенал щеше да кажеш, че това което пишат е грешно, последната победа на Арсенал над Челси не е през октомври 2003, а през февруари 2004.

321
Виж, че съм го копирал от Фокуса! Ти все едно знаеш, всички резултати на Челси през годините! А това, кога е последната ни победа ще проверя и ще напиша. Току виж се оказало, че е за някоя купа през февруари.


Не е.За първенство е. И кво като си го копирал от фокуса, поправи го
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Съб Дек 15, 2007 5:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да не мислиш, че помня такива неща. Я ми кажи като си толкова знаещ (без да правиш проверки) на коя дата е седмия равен мач (примерно) между двата отбора, господин големия фен? Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Съб Дек 15, 2007 6:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ivo27 написа:
Да не мислиш, че помня такива неща. Я ми кажи като си толкова знаещ (без да правиш проверки) на коя дата е седмия равен мач (примерно) между двата отбора, господин големия фен? Laughing


това пък въобще няма връзка с това което ти казвам аз.Говоря откакто аз гледам Челси, т.е. от 2000 година, ако има написана грешно статия за отбора веднага ще го открия, за разлика от теб.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Съб Дек 15, 2007 7:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък гледам Арсенал от 1996 г, а се интересувам от тях от 1990 г и не мога да открия някакви дребни грешки в информация изнасяна за тях! Това не ме прави фен ли... или какво?
Помня, когато ми твърдеше, че Челси са спечелили Купата на Англия през 2003 г, а те май леко бяха паднали от Арсенал. Така че тихо господин професоре! Tвоята издънка е в пъти по-голяма от моята.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Съб Дек 15, 2007 9:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ivo27 написа:
Аз пък гледам Арсенал от 1996 г, а се интересувам от тях от 1990 г и не мога да открия някакви дребни грешки в информация изнасяна за тях! Това не ме прави фен ли... или какво?
Помня, когато ми твърдеше, че Челси са спечелили Купата на Англия през 2003 г, а те май леко бяха паднали от Арсенал. Така че тихо господин професоре! Tвоята издънка е в пъти по-голяма от моята.



никога не съм твърдял такова нещо, май си с грешка.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Съб Дек 15, 2007 9:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Съб Дек 15, 2007 9:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аве ей що не се разберете на ЛС ве мушмоли ся ше ва банна Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 1:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Арсенал - Челси

След сблъсъка на "Енфийлд" предстои и голямото лондоноско дерби Арсенал - Челси. Ще се отрази ли на Артилеристите загубата от Мидълзбро в миналия кръг, се питат специалисти и фенове. Момчетата на Арсен Венгер продължават да удържат върха, но преднината им пред Ман Юнайтед бе сведена до 1 точка, а пред Челси - до 3 т. Все пак Топчиите издържаха двата сериозни теста досега, като в мачовете срещу Ливърпул и Юнайтед показаха характер и измъкнаха равенства.
В Челси се радват на добър период след идването на Аврам Грант и обстановката около отбора се успокои. Андрий Шевченко обяви, че може да замести напълно контузения Дидие Дрогба, и получава удобна възможност да докаже думите си. Арсенал няма победа над съперника от февруари 2004 г. (5 равни и 5 загуби в 10 мача; във Висшата лига - 4 равни и 2 поражения) и сега отново ще опита да прекъсне черната серия.

Днес от 18,00 ч. по Диема
Коментар Борислав Борисов
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 6:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Изнесохме супер тактически урок над Ливърпул! Не тръгнахме да ги надиграваме, но не им позволихме да играят тяхната игра и с чудесна защита, добро владеене на топката и супер пасове и комбинации ги победихме по Default! Колкото и грубо, злобно и надъхано да играха пилетата ... сладка победа над най-опетнения отбор в Англия! Пак сме шампиони Very Happy ла ал лал Very Happy

You'll Never Win Again!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Супер Very Happy И Арсенал водят на Челси Very Happy
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 8:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много съм доволен от победата!!! Показахме, че сме отбор, и че заслужаваме титлата тази година!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
DIo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Юли 2006
Мнения: 153
Общо думи: 6,788
Местожителство: -----------

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 8:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Арииии пътяяя ... Арсенал отново на върха ... Пък Челси ги изгубих вече ... Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 8:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Страхотен кръг Very Happy Много съм доволен и на 2-та мача се потих накрая, но сичко е добре когато свършва добре ... Арсенал се проявиха като страхотни пейсмейкъри ... след 2 кръга сме първи с добра преднина пред другите Very Happy
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Футбол Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Следваща
Страница 20 от 21

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov