forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Черната тема
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  

Камикадзе ли е българския шофьор?
Да
88%
 88%  [ 53 ]
Не
11%
 11%  [ 7 ]
Общо гласове : 60

Автор Съобщение
Djano
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Сеп 2004
Мнения: 2312
Общо думи: 13,855

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2007 9:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Има нормални шофьори, които си карат спокоино има и такива, които се правят на състезатели. Само не мога да разбера защо някои хора свързват бързото каране с комплексите? В тоя форум всяко второ мнение е за комплексари и оставам с убеждението, че точно тези хора са такива Exclamation А за тия наказания от по 1-2 години може да говори само човек, който не кара! Да речем, че изпреварвам извън града и трябва да ускоря до повече от 90км/ч, обаче нали съм стриктен шофер аз карам точно с 90 и отсреща дойде един турски тир, какво става тогава, може би и аз ще имам паметник?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
bika_mu4o
труден за повдигане


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 786
Общо думи: 23,783
Местожителство: у комшийката

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2007 9:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
80-годишният пешеходец, който бе блъснат снощи в Габрово,e починал няколко часа след това, научи Дарик радио. Възрастният мъж бе приет в критично състояние в габровската областна болница и въпреки усилията си лекарите не са успели да спасят живота му.

Произшествието стана около 18,20 часа, на булевард „Могильов” в района на 8-мо основно училище “Св.св. Кирил и Методий”.


Пешеходецът е блъснат от таксиметров автомобил "Деу Ланос", управляван от 55-годишен мъж. Водачът на таксито е тестван за алкохол – пробата е отрицателна.

От Полицията съобщават за още един инцидент с пешеходец, станалняколкоминути преди това. 82-годишният мъж пресичал на пешеходна пътека на кръстовище на бул.”Априлов” и ул.”Райчо Каролев”, когато бил ударен от лек автомобил “Нисан Съни”, управляван от 32-годишна жена. Нейната алкохолна проба също е отрицателна. Пострадалият е откаран в болница с фрактура на глезен, но по-късно е освободен.

_________________
„Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.“ - Уолтър Липман

МОДЕРАТОР - деревянная планка с прокладкой из сукна
для приглушения звука пианино. (Большой энциклопедический словарь)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Djano
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Сеп 2004
Мнения: 2312
Общо думи: 13,855

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2007 9:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А тия бакшиши как се мислят за пилоти не е истина evil_4e Постоянно някой от тях ми отнема предимство и т.н.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2007 2:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кво говориш.... а тука в София ко да обяснявам..АД!!! НИКОЙ НИЩО НЕ СПАЗВА!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Hristo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 08 Ное 2003
Мнения: 1104
Общо думи: 5,502
Местожителство: Arkaim

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2007 2:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

за София правилника е друг. ама го няма по книжарниците Laughing научава се в движение
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2007 6:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

_bioHAZArd_ написа:
и в събота при поредната такава цедка го спряха на стадион Априлов... тъкмо беше почнал да го изцежда и видя палката... дали са писали не знам

хаха ти за тоя ли разправяше като дойде в стикса Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2007 1:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Седем катастрофи за един час
12 декември 2007 10:41
Седем автомобила пострадаха при пътни инциденти, възникнали само за час вчера в района на Техномаркет Европа край Габрово. В интервала между 07.30 и 08.30 ч., са се поднесли, завъртели на платното и блъснали в различни прегради- мантинела, телена ограда, крайпътно дърво- седем автомобила - “Мерцедес”, Митсубиши”, “Фолксваген Пасат” и др.
Инцидентите са възникнали поради заледен и неопесъчен участък. При произшествията пострадали няма, по превозните средства са нанесени материални щети. На водачите са издадени протоколи за пътно-транспортно произшествие, а на фирмата, поддържаща пътния участък, ще бъдат наложени санкции по административен ред. При друга катастрофа пострада 20 годишен шофьор от Габрово.
Причина е несъобразената с пътните условия скорост от страна на водача. Мъжът е получил контузни рани по главата, откаран е в МБАЛ- Габрово със счупени шийни прешлени.

Дарик.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
y-project
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 29 Авг 2004
Мнения: 709
Общо думи: 7,345
Местожителство: В Залата

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2007 3:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аве то че е тей, тей е! Ама пък какви изпълнения съм виждал на "възрастни" жени (пресичащи бабета) не е истина!
_________________
http://www.vbox7.com/play:c97f3de0
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
_bioHAZArd_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Окт 2004
Мнения: 1373
Общо думи: 31,249
Местожителство: България, Габрово

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2007 3:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пешеходците също пресичат където им падне... тей че са виновни и двете страни. А пък примерно какво е това нещо несъобразена скорост? Аз щях да се метна с 5 км/ч в едно дере защото беше пътя като пързалка... хората може да са карали с 50 но ако е било заледно просто нямат шанс
_________________
Уважавай Бога ! Обичай Жената ! Пази Родината !

http://www.bgtuner.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
KokalAudio
CarAudio Master


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 706
Общо думи: 36,495
Местожителство: Където звука се ражда....

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2007 7:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам едно проишествие през живота и то е на техномаркет!
Двам и два спрях след което понеже всички карат толкова бързо и щяха да ме блъснат при бързането да потегля се поднесох и се одарих в нантинелаа(леко)
после си оправих калника пред удома Smile
_________________


KokalAudio
Gabrovo Audio Team
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Seraf
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Яну 2004
Мнения: 744
Общо думи: 17,018
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2007 7:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хлъзнали, няма хлъзнали, длъжни са да спазват скорост спрямо пътните условия в момента, къде са тръгнали да ми карат бързо, я стига глупости, хлъзнали, моята кола ще е извън моя контрол само, ако карам със скорост, която не би ми позволила да я овладея спрямо моментната ситуация, което ще рече, че трябва да е доста над позволената. От личен опит ви пиша, че до 50км/ч я занасям нарочно и без проблем я оправям, правете си изводите. Ако се кара внимателно и съобразено спрямо моментана обстановка на пътя, няма да има такива глупости, каквито стават. Един колега ми спомена, че онзи ден, когато било лед сутринта, слизал с 10км/ч по баира, така че...
_________________
Temporary constructs of a feeble human intellect...trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose!


Последната промяна е направена от Seraf на Сря Дек 12, 2007 9:13 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
KokalAudio
CarAudio Master


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 706
Общо думи: 36,495
Местожителство: Където звука се ражда....

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2007 8:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ама аз нали ти казвам копнах се като потеглях смятай с колко съм карал
Абсусютно съм съгласен за скоросто но има ли лед няма оправия голяма е лудница
_________________


KokalAudio
Gabrovo Audio Team
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Seraf
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Яну 2004
Мнения: 744
Общо думи: 17,018
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2007 8:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дам, дам, съгласен съм Пешо, малко съм ядосан и не достатъчно обективен, защото онзи ден един НЕЩАСТНИК, който още не се е научил да кара, ме удари, благодарение на свръхуменията си Smile
Независимо, че съм си професионално шофьорче, попаднах на най-големия глупак, който въобще не знае къде се намира.
Между другото, казвам се Красен, да сме квит със знанието за имената ни, Пешо Smile
_________________
Temporary constructs of a feeble human intellect...trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose!


Последната промяна е направена от Seraf на Сря Дек 12, 2007 9:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2007 8:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ivo27 написа:
Седем катастрофи за един час
12 декември 2007 10:41
Седем автомобила пострадаха при пътни инциденти, възникнали само за час вчера в района на Техномаркет Европа край Габрово. В интервала между 07.30 и 08.30 ч., са се поднесли, завъртели на платното и блъснали в различни прегради- мантинела, телена ограда, крайпътно дърво- седем автомобила - “Мерцедес”, Митсубиши”, “Фолксваген Пасат” и др.
Инцидентите са възникнали поради заледен и неопесъчен участък. При произшествията пострадали няма, по превозните средства са нанесени материални щети. На водачите са издадени протоколи за пътно-транспортно произшествие, а на фирмата, поддържаща пътния участък, ще бъдат наложени санкции по административен ред. При друга катастрофа пострада 20 годишен шофьор от Габрово.
Причина е несъобразената с пътните условия скорост от страна на водача. Мъжът е получил контузни рани по главата, откаран е в МБАЛ- Габрово със счупени шийни прешлени.

Дарик.

дам аз минах от там сутринта и видях само буса дето се беше метнал добре че отдалече видях полицията и намалих там че иначе със 100 км да попадна на леда в завоя щях да съм към тия седмината Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov