forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Англия 2007/2008
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 19, 20, 21  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Футбол
Предишната тема :: Следващата тема  

Кой ще е шампион?
Арсенал
35%
 35%  [ 17 ]
Челси
12%
 12%  [ 6 ]
Ливърпул
10%
 10%  [ 5 ]
Манчестър Юн
25%
 25%  [ 12 ]
Тотнъм
2%
 2%  [ 1 ]
Манчестър С
6%
 6%  [ 3 ]
Друг
8%
 8%  [ 4 ]
Общо гласове : 48

Автор Съобщение
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Чет Сеп 20, 2007 7:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ахахаха, че кой мениджър говори против отбора си?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Чет Сеп 20, 2007 7:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Enzo_MonTeLLa написа:
ахахаха, че кой мениджър говори против отбора си?


до колкото знам, въпросният вече не е мениджър на отбора
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Чет Сеп 20, 2007 10:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

franky написа:
Айде като на Мауриньо не му пука за Челси ми намери едно негово изявление, в което той казва нещо против отбора...? Само едно искам Wink

Абе, м**** му, аз като ти пиша нещо ти четеш ли?!? Как ще каже нещо против отбора дето му поддържаше кариерата? Т'ва че не му пука за отбора не означава, че има нещо против него. И обратното - т'ва, че не е казал нищо с/у Челси не означава, че го обича!
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Чет Сеп 20, 2007 10:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

T.N.F. написа:
franky написа:
Айде като на Мауриньо не му пука за Челси ми намери едно негово изявление, в което той казва нещо против отбора...? Само едно искам Wink

Абе, м**** му, аз като ти пиша нещо ти четеш ли?!? Как ще каже нещо против отбора дето му поддържаше кариерата? Т'ва че не му пука за отбора не означава, че има нещо против него. И обратното - т'ва, че не е казал нищо с/у Челси не означава, че го обича!


оф не искам да споря с теб по тоя въпрос, много си далеч от истината! Мауриньо обича Челси така както го обичаме всички ние, феновете, това е, може да си завиждате колкото искате, и един ден, когато абрамович го няма, Жозе ще се върне при нас!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Чет Сеп 20, 2007 10:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Пет Сеп 21, 2007 9:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Моуриньо: Горд съм с работата си в Челси

21 септември 2007 | 07:48 | Агенция "Фокус"

Лондон. Бившият мениджър на Челси Жозе Моуриньо заяви, че е много доволен от престоя си в отбора, съобщава Eurosport. Той напусна вчера “сините” и се очаква да получи около 13 милиона евро като компенсация. “Горд съм от работата си в Челси. Мисля, че решението ми да дойда в Англия през 2004 година беше едно от най-добрите ми в живота. Беше много красив период от моята кариера. Искам да благодаря на всички фенове на Челси и да им кажа, че винаги ще ги нося в сърцето си. Пожелавам късмет на отбора, за който съм готов да направя всичко”, каза Моуриньо. Негов заместник в Челси стана Аврам Грант, който е близък до собственика на клуба Роман Абрамович.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Пет Сеп 21, 2007 12:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

franky, с тия приказки като говориш за Моуриньо звучиш като онова човече от LOTR с пръстена ("My precioussss") Laughing
Цитат:
Абрамович се отърва от наглеца Моуриньо
Мениджърът си тръгна от Челси с есемеси до тарторите


Играта на нерви свърши, Жозе Моуриньо напусна Челси. Победител е човекът, който дава парите - Роман Абрамович. Това е есенцията от тоновете коментари, които английските медии избълваха след изненадващата раздяла между "сините" от Лондон и най-успешния и скъп треньор в историята на клуба (6,5 млн. евро заплата годишно). За развод се шушукаше веднага след равенство 1:1 между Челси и Розенборг в Шампионската лига. Абрамович отдавна взе Жоде на прицел. Милиардерът получи от португалеца две титли, още толкова купи на лигата и веднъж купата на Англия. Моуриньо обаче не успя да спечели трофея, който руснакът искаше най-много - Купата на Европейските шампиони. Коментарите на Острова припомнят, че Абрамович постоянно мърмореше срещу дефанзивния стил на отбора.
Интересно е, че Моуриньо е известил за напускането си първо тарторите на Челси. Той изпратил есемеси до петима играчи. Предполага се, че между тях са Тери, Дрогба и Лампард. Отборът бил на прожекция на филма "Синята революция", посветен на годините, в които Абрамович управлява клуба. Скоро новината се разпространила сред всички играчи. Среднощно заседание провели Абрамович, изпълнителният директор Петър Киниън и най-доверените хора на руснака. За временен мениджър е назначен Аврам Грант. Той е бивш селекционер на Израел, водил е Макаби (Хайфа) и Макаби (Тел Авив). Евреинът ще дебютира в неделя срещу Манчестър Ю на "Олд Трафорд". Според официалното комюнике на клуба раздялата е по взамино съгласие.

Цитат:
Жозе Моуриньо е любимец на журналистите заради бисерите, които ръси постоянно.

"Не ме наричайте арогантен, аз съм европейски шампион и съм поне малко специален". (Мауриньо се представя пред английската преса)
"През второто полувреме имаше само свирене и свирене, грешки и грешки, измами и измами. През първото съдията дирижираше мача по един начин, а през второто започна с фауловете. Знам, че съдията не е ходил сам към съблекалнята". (Мауриньо твърди, че Сър Алекс Фъргюсън е погнал съдията Нийл Бари по време на полуфиналния мач от "Карлинг Къп". Жози е глобен 10 000 паунда).
"Не съжалявам. Единственото нещо, което трябва да разбера е, че съм в Англия. Затова може би когато мисля, че не съм сгрешил, трябва да се адаптирам към вашата страна и да ви уважавам. Уважавам много феновете на Ливърпул и това "затваряйте си устата" не беше за тях, а за английската преса". (Мауриньо се защитава, след като е сложил пръст пред устните си по време финала за Карлинг Къп срещу Ливърпул през 2005).
"Когато видях Рийкард да влиза в съблекалнята на съдиите, не можах да повярвам. Когато Дрогба беше изгонен, не се учудих". (Мауриньо за съдийството на Андрес Фриск през 2005 г. Отнася глоба от 9,000 евро).

_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Пет Сеп 21, 2007 1:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Фъргюсън: Моуриньо ще ми липсва

21 септември 2007 | 13:50 | Агенция "Фокус"

Манчестър. Мениджърът на Манчестър Юнайтед Алекс Фъргюсън заяви, че бившият мениджър на Челси Жозе Моуриньо ще му липсва, а заместникът му Аврам Грант ще има тежката задача да го замести, пише Manchester Evening News. Фърги и португалецът имаха чести спорове около футболните въпроси, но личните нападки между тях бяха сведени до минимум. “Напускането на Жозе е разочароващо за самия футбол. Той беше невероятен мениджър на Челси и си личеше, че разбира от работата си. Той донесе много свежест в играта и не трябва да забравяме невероятните му коментари. Пожелавам му късмет в бъдеще. Ще видим как Грант ще се справи със задълженията си. Ние сме първите, които се изправят срещу тях след “ерата Моуриньо”. Все пак са същите играчи и съм сигурен, че ще ни е много трудно”, каза още Фъргюсън.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Пет Сеп 21, 2007 1:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Феновете на Челси бесни на Абрамович
Част от привържениците на Челси побесняха, след като Жозе Моуриньо си тръгна от “Стамфорд Бридж”. Фенове на тима се събраха пред стадиона и изразиха бурно недоволството си към случилото се, като естествено яростта им бе насочена най-вече към собственика Роман Абрамович и новия мениджър Аврам Грант.
Те скандираха обиди по адрес на руския милиардер и шефовете, явно забравили, че ако не бе Абрамович едва ли португалецът щеше да стъпи в Лондон. “Жозе Моуриньо – просто най-добрият”, “Станете прави за Моуриньо” бяха само част от скандиранията в защита на вече бившия мениджър.
След това гневът им се насочи към наследника му Аврам Грант. “Кой подяволите е Аврам Грант?”. “Аврам Грант? Сигурно се шегувате”, “Той е нисък, той е дебел и ще бъде уволнен – Аврам Грант” изригнаха запалянковците.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Съб Сеп 22, 2007 4:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Наследникът на Жозе на пост и молитва
Еврейски празник държи Челси в шах за дербито с Манчестър Ю

Новият мениджър на Челси Аврам Грант ще може да обясни на играчите тактиката за дербито с Манчестър Ю едва няколко часа преди утрешния мач. Причината е в празника Йом Кипур - еврейската Прошка. Грант е много религиозен и почита всички празници. Йом Кипур продължава 24 часа - от 21,00 в петък до 21,00 в събота. В този период евреите не могат да работят, да пият дори вода, да се къпят, да се мият и т.н. За да види записи с мачове на "червените дяволи", Грант ще трябва да пусне DVD-то си точно преди началото на празника и да изгледа само един диск, защото не може да го смени. "Никога не работя на Йом Кипур. Вярата е много важно нещо за мен", заяви наследникът на Моуриньо пред в. "Сън" вчера. С тренировките до мача срещу Манчестър Ю ще се заеме помощникът му Стив Кларк, уточнява таблоидът. Докато бе селекционер на Израел, Грант отказа да пътува за важната световна квалификация Ирландия - Швейцария от същата група, защото мачът съвпадна с Йом Кипур, напомня "Сън".

Ш*б*н*ят евреин добре го дава Smile
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Съб Сеп 22, 2007 5:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ей тея ливерпул няма кой да ги спре, мачкат всичко Laughing вече 2 мача просто бият с по 3-4 гола разлика, а тоя Торес голям играч, голмайстор ще става Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Съб Сеп 22, 2007 5:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тея Бирмингам ебати опълченците ... оня черния се мислеше за Лу Кенг от Мортал Комбат ебати с кви удари я чистеше... Ливърпул, че са некадърници е ясно, въпроса е че тея съшите ще играят така и с Юнайтед и Челси Confused
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Съб Сеп 22, 2007 5:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Enzo_MonTeLLa написа:
Тея Бирмингам ебати опълченците ... оня черния се мислеше за Лу Кенг от Мортал Комбат ебати с кви удари я чистеше... Ливърпул, че са некадърници е ясно, въпроса е че тея съшите ще играят така и с Юнайтед и Челси Confused


с Челси вече играха 3-2 Very Happy бием
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Съб Сеп 22, 2007 6:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Каква успешна седмица за Арсенал. Cool Такъв ще е и сезона де... отсега си представям Франки с татоса на челото. Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Съб Сеп 22, 2007 6:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чакам коментара на Seraf за червените "шампиончета"... Ако тия КРЕТЕНИ станат шампиони през следващите 5 години, значи футболът в Англия е умрял Exclamation Защитната игра на Бирмингам въобще не беше като опълченските изпълнения на някои други отбори, които сме гледали - имам предвид, че Лузърите имаха някои добри положения, но това че "взривоопасното" им нападение, както го нарече коментатора в началото на мача, не може да си уцели краката и да направи 2 последователни паса, си е проблем на Бенитес... Като си няма футболисти като Видич, Саха или Дрогба, които да успяват да пробият в такива положения, да си се мъчи със "звездите"!
*кретени не е нецензурна дума, че да ми я слагате в звездички
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!


Последната промяна е направена от T.N.F. на Нед Сеп 23, 2007 1:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Футбол Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 19, 20, 21  Следваща
Страница 9 от 21

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov