forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Как преодолявате тежките моменти?
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
flameon
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Фев 2005
Мнения: 1264
Общо думи: 63,506
Местожителство: На пичка си ленина и още малко нататък :)

МнениеПуснато на: Чет Авг 30, 2007 7:01 pm    Заглавие: Как преодолявате тежките моменти? Отговорете с цитат

На всеки се случва да има някакви тежки депресиращи моменти....било то от любовна мъка и подобни.....какво правите за да ви мине по-бързо....
_________________
BARBIE IS A MOTHERFUCKIN' BIATCH!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
PokePkaTa
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Дек 2004
Мнения: 1193
Общо думи: 5,323
Местожителство: Somewhere I Belong ...

МнениеПуснато на: Чет Авг 30, 2007 7:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hlyc
... в повечето случеи на другия ден не ти се иска да си жив и така... малко по малко минава Wink
_________________
Никога не се бори със свиня, накрая и двамата ще сте в лайна, но на нея ще й е хубаво...

П.П. - Продължавате да сте смешни...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
uBaHoB`
Just me


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 618
Общо думи: 40,564
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Чет Авг 30, 2007 7:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не мисля за това , най-важното немисля за това какво щеше да е , ако беше станало по друг начин или бях направил нещо друго , и мисля позетивно за бъдещето и загърбвам миналото назад , принципа каквото станало , станало връщане назад няма ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
flameon
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Фев 2005
Мнения: 1264
Общо думи: 63,506
Местожителство: На пичка си ленина и още малко нататък :)

МнениеПуснато на: Чет Авг 30, 2007 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

пускам темата,защото точно в такъв момент се намирам и се чудя как да си избия сички лайна от главата......имам 1-2 идеи.....примерно да се напия като крес,2-ро да отида и да счупя нещо със много злоба и 3-то да седя и да си се спичам....което за моя характер е много нетипично Rolling Eyes
_________________
BARBIE IS A MOTHERFUCKIN' BIATCH!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Seraf
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Яну 2004
Мнения: 744
Общо думи: 17,018
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Чет Авг 30, 2007 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-прекрасният дар на този свят, който винаги ми е помагал, който никога не е изневерявал на традицията си е да бъда с най-близките си приятелчета. Или ще удряме биричка и ще си говорим глупости, или просто ще си говорим глупости и ще се заливаме от смях, по-хубаво от това няма за прекарване на такъв вид криза. Просто се смееш и забравяш за проблема, но иначе времето лекува, така че трябва и да чакаш, за да отмине.
_________________
Temporary constructs of a feeble human intellect...trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
SpitFire
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Сеп 2006
Мнения: 751
Общо думи: 24,518

МнениеПуснато на: Чет Авг 30, 2007 7:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

да не случайно се казва че времето е най доброто лекарство .. всичко отминава с времето а докато това време дойде гледам да не мисля много за това да се разсейвам с нещо друго .. и тук идва спорта ти много добре знаеш че като oтидеш във фитнеса и си изкарваш цялото напрежение което си натрупал през деня .. аз като се сдухам нещо или ходя да тичам или се наблъсквам като животно че след това да немога да мисля за проблемите си от умора или си изкарвам злобата в спорта ... а напиването
е същата работа времено ще забравиш за проблема .. трябва време .. моя савет е да oтиваш във фитнеса ти най добре знаеш кво да правиш там Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Чет Авг 30, 2007 7:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

flameon написа:
пускам темата,защото точно в такъв момент се намирам и се чудя как да си избия сички лайна от главата......имам 1-2 идеи.....примерно да се напия като крес,2-ро да отида и да счупя нещо със много злоба и 3-то да седя и да си се спичам....което за моя характер е много нетипично Rolling Eyes
да,и аз съм в някаква дупка...Ама вярвай ми,да се напиеш като крес е само временно решение - на другия ден освен сърцето,те боли и главата...Иначе мен ако питате,без периода на спека не минава - хем малко от малко си изливаш емоциите,хем преосмисляш къде си допуснал грешка.А имаш ли стабилно рамо,на което да се опреш - значи изхода от кризата ще е скорошен - без верен приятел на никъде Wink
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Чет Авг 30, 2007 7:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз работя и се виждам с приятели Smile
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
spirit
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 17 Окт 2006
Мнения: 589
Общо думи: 45,926
Местожителство: 2206 Gabrova (1976 GR3)

МнениеПуснато на: Чет Авг 30, 2007 8:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Misha написа:
flameon написа:
пускам темата,защото точно в такъв момент се намирам и се чудя как да си избия сички лайна от главата......имам 1-2 идеи.....примерно да се напия като крес,2-ро да отида и да счупя нещо със много злоба и 3-то да седя и да си се спичам....което за моя характер е много нетипично Rolling Eyes
да,и аз съм в някаква дупка... Wink


хех - човек като падне духом изпитва сякаш някакво мазохичстично чувство за самоунищожение (напр. с алкохол) или пък е с предателски мисли, че за нищо не става (и затова иска да се докаже със строшванаето на някоя играчка). Хем искате да излезнете от тази дупка, хем сякаш ви харесва да сте в нея и ви е интересно да се чудете как да излезете.
Истината е, че добрия приятел е само парче месо - ще ви изслуша, ще поклати глава, ще си полафи с вас и толкова - ще остане само измамното усещане, че ви е улекнало (защото няма кой друг да реши вашите емоционални проблеми, освен самите вие) и един човек, на който му е писнало да ви слуша по цял ден на фона на неговите си кахъри (защото няма човек без проблеми). Секаш единственото предназначение на приятелството в такива мигове е да си споделяш с някой проблемите. И когато това стане навик, или няма да искате да се сарещате с оплакващия ви се винаги приятел, или няма с вас да искат да се срещат.
Май депресията е само оправдание да не искате и да не можете да се забавлявате. А трябва да се забавлявате, защото като джуркате инак и "избивате всички лайна", не става нищо друго освен да се размирише ужасно, около вас, у вас , навсякъде...

Повозете се на скоростно влакче, отидете на разходка до Бузлуджа или Шипка, изяжте пакет вафли или кофа сладолед. Зарадвайте приятел с подарък или себе си с нова играчка. Купете си 9 рози, поиграйте на Генерал с тайфа непознати, отидете да разгледате с приятели непознат град.
Толкова ли е сложно да му се невиди?
Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Чет Авг 30, 2007 8:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

бъркане в ухо с отвертка също става...
намери си занимание Wink
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Чет Авг 30, 2007 8:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

spirit - най-добрият анти-депресантДръпва ти една такава поучителна реч,и на теб ти става неудобно и се оправяш,за което искрено му благодарим
А иначе наистина помага да опиташ нещо ново Smile И ще споделя една моя лична тактика:Вземаш лист хартия и на него си изливаш емоциите.Нямам предвид да го сдъвчеш де Laughing Пиши,драскай,рисувай - просто опиши как се чувстваш и напиши това което искаш да кажеш на някого,а не смееш да го направиш.Сигурно звучи тъпо,обаче наистина има ефект.Поне не трупаш негативната енергия вътре в себе си
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
spirit
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 17 Окт 2006
Мнения: 589
Общо думи: 45,926
Местожителство: 2206 Gabrova (1976 GR3)

МнениеПуснато на: Пет Авг 31, 2007 12:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Факт е, че понякога нещата се натрупват и чашата прелива.
Просто не трябва да изпускате юздите.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
SpitFire
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Сеп 2006
Мнения: 751
Общо думи: 24,518

МнениеПуснато на: Пет Авг 31, 2007 12:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз да си издам една тайна когато ми кипне или се чуствам кофти утивам
на разходчица до градище (близо ми е) осамотявам си се хем сам на готино местенце хем мога да си помисля спокойно в/у нещата които ме тревожат и се оспокоявам ... тей че намери си нещо което те оспокоява и те зарежда с енергия да се бориш щотот с предаване не става ! успех! Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
HaF7a7a
Постмодернист


Регистриран на: 14 Авг 2006
Мнения: 789
Общо думи: 27,391
Местожителство: Финландия

МнениеПуснато на: Пет Авг 31, 2007 7:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Клин-клин избива. Веднага си намираш ново гаже (или 2 нови)
и смятай, че за 5-6 месеца ще ти мине любовната мъка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
bika_mu4o
труден за повдигане


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 786
Общо думи: 23,783
Местожителство: у комшийката

МнениеПуснато на: Пет Авг 31, 2007 8:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ква любов кви пет лева ...
_________________
„Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.“ - Уолтър Липман

МОДЕРАТОР - деревянная планка с прокладкой из сукна
для приглушения звука пианино. (Большой энциклопедический словарь)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov