forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Какво мислите за Националната гвардия?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  

Мислите ли че трябва да бъде създадена национална гвардия??
Да
76%
 76%  [ 33 ]
Не
23%
 23%  [ 10 ]
Общо гласове : 43

Автор Съобщение
none
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 1211
Общо думи: 29,253
Местожителство: Nothingness

МнениеПуснато на: Вто Авг 21, 2007 6:34 pm    Заглавие: Какво мислите за Националната гвардия? Отговорете с цитат


Лидерът на Българския национален съюз Боян Расате представи на пресконференция в София идеята за изграждане на Българска национална гвардия.

В основата на нейното изграждане ще бъдат съществуващите звена на спортната организация на съюза.

Желанието на БНС е да създаде институция, която да бъде в помощ на държавните органи, на Гражданската отбрана, на органите на МВР при потушаването на масови безредици.

Гвардията ще е в защита на български граждани при тормоз и в помощ на хората при природни бедствия, каза Расате, цитиран от БНР.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Вто Авг 21, 2007 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм за! Дори бих се записал, но нямам време за това.
Такава гвардия обаче, едва ли ще я озаконят, за разлика от циганите, които ще патрулират в София. Смешна работа. Бойко Борисов много ми падна в очите.
АТАКА и БНС (на Расате, не този в НС) е истината!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
SpitFire
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Сеп 2006
Мнения: 751
Общо думи: 24,518

МнениеПуснато на: Вто Авг 21, 2007 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

защо не Smile гвардията ще е само в помощ особено при разни бедствия аз съм за Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Вто Авг 21, 2007 7:12 pm    Заглавие: о доступности нырялки Отговорете с цитат

Рассыпалась соль — к ссоре. Рассыпался сахар — к миру. Рассыпался кокаин — к феерическим ощущениям и фантасмагорическим видениям. Упала вилка — кто-то придет. Упала ложка — у кого-то руки из ж

Последната промяна е направена от IZVERGA на Пет Дек 25, 2009 5:02 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
dido
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Дек 2003
Мнения: 304
Общо думи: 2,531
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Авг 21, 2007 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сутринта по телевизията един педал /май беше Джамбазки/каза ,че трябвало гвардията да е държавна.Егати смеха.Президента-доносник,премиера ближе гъза на Доган,Българите още малко ще станем малцинство в собствената си държава.
Трябва да има такава организация.
_________________
Не може нации,които се напиват с бира,да дават акъл на нации,които изтрезняват с бира.
Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стена-чете се но не е приятно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
redhat
Старо куче кабелджия


Регистриран на: 03 Дек 2003
Мнения: 170
Общо думи: 4,978
Местожителство: www.com

МнениеПуснато на: Вто Авг 21, 2007 9:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля че ти е кофти заглавието на темата!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
none
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 1211
Общо думи: 29,253
Местожителство: Nothingness

МнениеПуснато на: Сря Авг 22, 2007 12:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

redhat написа:
Мисля че ти е кофти заглавието на темата!!!


Мисля че ти е кофти поста и не по темата, т.е. флууд!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
PokePkaTa
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Дек 2004
Мнения: 1193
Общо думи: 5,323
Местожителство: Somewhere I Belong ...

МнениеПуснато на: Сря Авг 22, 2007 1:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз съм ЗА!!!


Съмнявам се да стане, обаче...
_________________
Никога не се бори със свиня, накрая и двамата ще сте в лайна, но на нея ще й е хубаво...

П.П. - Продължавате да сте смешни...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Сря Авг 22, 2007 5:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЗА!
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
ikonoma
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 22 Апр 2005
Мнения: 360
Общо думи: 7,964

МнениеПуснато на: Сря Авг 22, 2007 9:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Разбира се, че за! Стига са ни дискриминирали турците и циганите! И през турско не е било толкова зле!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
hdimitrov
Прост ГОРСКИ
Прост ГОРСКИ


Регистриран на: 10 Май 2004
Мнения: 2988
Общо думи: 43,440
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Чет Авг 23, 2007 7:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен, трябва да пуснат жандармерията вместо полиция!
_________________
Мъжът не е камила!! ...не може да не пие цяла седмица!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
spirit
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 17 Окт 2006
Мнения: 589
Общо думи: 45,926
Местожителство: 2206 Gabrova (1976 GR3)

МнениеПуснато на: Чет Авг 23, 2007 7:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм против!!
Правете деца, а не война - инак след вас няма кой да се бие!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
none
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 1211
Общо думи: 29,253
Местожителство: Nothingness

МнениеПуснато на: Пет Авг 24, 2007 1:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

^Ти поне си едиствения, който казва защо е против. Аз си мисля че с това може да стане вътрешна война в държавата, но си мисля че така трябва да стане, понеже тези цигани почнаха доста да си позволяват, пък ние още повече да се крием в миши дупки.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
bika_mu4o
труден за повдигане


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 786
Общо думи: 23,783
Местожителство: у комшийката

МнениеПуснато на: Пет Авг 24, 2007 11:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Къде гледаш, Расате?
21.08.2007 14:44
В едни по-добри времена отговорът на този въпрос щеше да бъде лесен. Расате, в тези по-добри времена, не би могъл да гледа в никаква посока, защото тогава би бил – поради известно всекиму, запознал се със съдържанието на читанките историческо стечение на обстоятелствата - без очи.

Днешният Расате си има очи. Въпреки че е безочлив, всъщност очите му са ококорени на четири. Оглежда се, клетият, как да придобие някаква обществена известност, как да попадне в някое и друго вестникарско заглавие, как все по-публично да се заговори за иначе непретенциозната му като природни дадености персона.

Пробва да гравитира около интелектуалните титани от “Атака”, после се скара с тях, а по време на скандалите твърдеше, че едва ли не самият той ги е създал… с двете си ръце. Пробутваше себе си и гаджето си в телевизионни предавания, където двамата полагаха неистови усилия да артикулират поне две поредни сложно съставни изречения, без да започнат да заекват. И накрая стигна до гениалната идея. Ще създам, каза си Расате, “национална гвардия”, дето ще гони циганята и ще помага при наводнения.

Бравос, Расате! Евала!

Нужно ли е да припомням горчивия опит на човечеството от организирането на полувоенни, полуполитически структури като недоносчето на Расате? Има ли смисъл да правя естествено възникващите в съзнанието паралели с SA и SS, както и с последвалите кървави вакханалии при сблъсъка на SS с SA? Няма разбира се.

Можем просто да се вгледаме в историята на по-близкото ни човечество. В просташката и безпросветна “Оранжева гвардия” на малоумния сатрап Стамболийски, да речем. В кошмара, последвал отстраняването на тумора Стамболийски от българската сцена, довел, уви, до други безобразия. И т.н., и т.н.

Всъщност, хубаво е, че детето на природата, избрало да се именува Расате, прави сега тези неща. Защото той, милият, се опитва да повтаря историята. А всеки знае, какво каза преди години един мъдър човек по въпроса – повторението на историята е най-вероятно да се превърне в обикновен фарс.

Националната гвардия на Расате е недоразумение, което – мисля – ще изчезне от ландшафта малко след като се е появило. Язък са униформите, но какво да се прави.

А самият Расате е крайно време да осъзнае, че няма какво да даде на България, тъй като нищо не притежава за даване, че Историята не е бременна с очакване на неговата намеса, че 9 от всеки 10 български граждани не знаят кой е той… и че би било по-удачно да си потърси почтена работа като шлосер-монтьор, например, вместо да се навира там, дето не му е мястото.
Жоро Георгиев

_________________
„Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.“ - Уолтър Липман

МОДЕРАТОР - деревянная планка с прокладкой из сукна
для приглушения звука пианино. (Большой энциклопедический словарь)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Сря Авг 29, 2007 7:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз съм скептично настроен ....звучи добре ама нещо ме съмнява че ще си изпълнява функцийте. Прекалено хубаво звучи нещо ....
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov