forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Обсъждане на коли, основно на Ford и BMW
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
RAINBOW
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 22 Ное 2003
Мнения: 804
Общо думи: 2,041

МнениеПуснато на: Съб Авг 18, 2007 11:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Sound`of`GB написа:

но кажете ми всички не смятате ли
че Всяко второ келеме кара като за последно
е не е ли така
и това основно при БМВ
аз си мисля че точно това ме отблъсна от марката Embarassed
Най-малкото което искам е да съм под един знаметел с всички
"пилоти" в Нашия иначе хубав Град Smile

Да ти кажа не е така . Вярно , че има и такива , но ще ме извиняваш , но точно в Габрово всеки с лада , форд или опел се мисли за изтребител и ми е супер смешно как са със 100 , а колите им едва не се разпадат , така че ...
П.С. : А и да не говорим как само надписите на рекаро , нос , спарко и тн. (онея пакетът , които изреждат тея фирми , мисля всички ги знаем ) им дигат поне с 50 коня отгоре кошниците ахахахахха ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Съб Авг 18, 2007 11:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Диляне обаче ти харесваше да те возя наляво и надясно нали ? Кажи ве позьорче ? Возил са бил в на Стелио смешното БМВ...звука на двигателя дрън дрън...150 коня а да се пускам с буса на баща ми срещу него...бива ли да си такъв смешник ? Не, не бива...до оня ден ми говори, че можело да си купи Ескорт...Смотан си и такъв ще си останеш, пред мен говориш едно пред останалите друго...лицемер и карикатура си, ей това.

А, да и между другото колите имат Марка и Модел, а не Марка и Марка, както си написал в началото на поста си...дано се научиш някой ден де. Бмв знаеш ли каква возия има ? Возих се в М3 (3200 кубика 321 к.с.) и вози като Ескорта ми - твърдо, нали са бегачки? Нали се сещаш, че точно затова трябва да имат твърдо спортно окачване, а не като на висок клас кола...ти даже логически не можеш да мислиш и си противоречиш. То бива да си прост и неук, но поне не спори, без да имаш с какво да се обосновеш.


Рейнбоу честно казано, аз карам 60 к.с. Ескорт, но 180 си вдига без да се разпадне...как ли става тоя номер...ама ти ще кажеш, виждам че му разбираш. И да - къде си видял Форд в Габрово да се стрелка наяво и надясно ? Щото аз виждам разни БеЕмВенца Гоуфове и т.н. да се правят на пилоти, но не и Фордажии...И дотук съм видял само 1 Ескорт (зелен) с лепенки НОС РЕМУС СПАРКО и т.н. отстрани...иначе всичко останало Голф 2 Астра Ф БМВ Е30 (димек - леш) все тунинговани бегачки....

И да, чак сега разбрах - БМВ са по-висок клас...защото гумичките на винтилите на гумите им са от по-качествен материял Laughing Laughing Laughing
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
resident_evil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Юни 2004
Мнения: 680
Общо думи: 13,023
Местожителство: на ХЪЛМА НА ВЕНЕРА

МнениеПуснато на: Съб Авг 18, 2007 11:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Можеше ама го префали и ми са отщя Rolling Eyes Форд - нормална семейна кола с евтина поддръжка НИЩО ОСОБЕНО това е за мен и не само за мен Wink , а ти я прайш #1 и не си прав просто неможеш да приемаш да го наречем...загуба ето това ме дразни .. аз не съм ФЕН на ФОРД, но ако ми дадат ФОРД дори ЛАДА ще си ги карам и все пак това не е колата която найстина искам да карам с мерак и за която да си дам парите

Последната промяна е направена от resident_evil на Съб Авг 18, 2007 11:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
RAINBOW
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 22 Ное 2003
Мнения: 804
Общо думи: 2,041

МнениеПуснато на: Съб Авг 18, 2007 11:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми явно си като кон с капаци особенно за лепенките и мисълта ми беше тея с евтините коли избиват някви смешни комплекси като карат "бързо из града" и после пак като мине някой гъзе с кола за 200 бона с 30-40 км/ч всеки се оглежда в него мноого ясно ахаха . Иначе за въпроса с разпадането нз за твоята кола , но доста от колите са просто ... Бях скивал няква лада как качва завоя на кръстовището известно с името "хуя" с 80 и едва не се обърна от "яките си амортисьори" . Иначе за голфовете подкрепям и ние имахме (когато никой нямаше западна кола в квартала хахаха ) , но се превърна в някаква странна мечта за рейсърите тая кола , още повече като и падна цената . А и само да те светна Е30 са по-вървежни от към двигател от Е36 нищо , че са по-стари ...
П.С. А иначе просто цепиш мрака ахаха М3 вози като форда , ся кажи и че е и бързо като форда ти Very Happy (м3 може да е с твърдо спортно окачване , но на форда ти просто му се е скапало мекото :rofl: )... Аз спирам с тая тема ... той дори Астрата щом се изнерви Smile всеки със мнението си и тва е . Пожелавам ти да си земеш какъвто форд искаш , за мен М3 или Галардо Smile.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
KokalAudio
CarAudio Master


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 706
Общо думи: 36,495
Местожителство: Където звука се ражда....

МнениеПуснато на: Нед Авг 19, 2007 12:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

RAINBOW написа:
Ми явно си като кон с капаци особенно за лепенките и мисълта ми беше тея с евтините коли избиват някви смешни комплекси като карат "бързо из града" и после пак като мине някой гъзе с кола за 200 бона с 30-40 км/ч всеки се оглежда в него мноого ясно ахаха . .



Не отдавна имах мерак за едно мерцедесче може би
ц200 или малко по голям двигател пак Ц клас
и тей като бях почнал да ги оглеждам и да разпитвам
баща ми като разбра човечеца вече на преклонна възраст ми вика
ааа
Слушай какво
ти не си за Мерцедес! Мерцедеса е баровска тежка кола да я караш бавно и стабилно това е мерцедес!
Айде сега като спреш да влизаш на опаки с вратите пред блока
си търси мерцедес Laughing
и ме разубеди де
още не съм за Бенз натисками се в известен смисъл и не ми се кара такава голема кола Smile
Така че оставам на Форд
но ако сменям
Бенз ша е Smile
_________________


KokalAudio
Gabrovo Audio Team
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Нед Авг 19, 2007 12:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм казал че Ескорта е по-бърз от М3-ката, но ако искаш ела го настисни върху багажника или отпред да видиш дали са ми се прецакали амортисьорите....

и между другото, колкото и пъти да ми се е случвало да надвиша ограничението, не съм го правил с цел да избивам комплекси, а защото ми харесва усещането от скороста...

и въпреки това не си въобразявам, че съм пилот (за разлика от МНОГО шофьори на БМВ-та).

Диляне, ако мислиш, че Форд има евтина поддръжка се лъжеш, а ако мислиш, че лесно се чупят - също си в грешка. Както и да е, не карам никой да си купува Форд, просто понякога хората не указват дължимото уважение на 1 марка, с традиций в автомобилостроенето и голяма история.

п.с. Дидо слабо ме интересува кое те дразни и кое не, не съм те и питал. Само разбрах, че си лицемер и използвач, макар и да не е било сега, важното е че съм го разбрал.
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
resident_evil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Юни 2004
Мнения: 680
Общо думи: 13,023
Местожителство: на ХЪЛМА НА ВЕНЕРА

МнениеПуснато на: Нед Авг 19, 2007 12:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

мне е така Иване сичко тръгна на базик и на шега както секи ден си говорим таз тема, а като се пренесе тука ти нещо я зе твърде навътре Rolling Eyes ся мога да ти пасте нещо от митака ако си навит Cool ама някак си не даваш и да се базикат и не носиш на базици,шеги и тнт на тема свързана с ФОРД приемаш го много навътре, а и не си прав в което няма как да те обедим Rolling Eyes Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
RAINBOW
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 22 Ное 2003
Мнения: 804
Общо думи: 2,041

МнениеПуснато на: Нед Авг 19, 2007 12:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Sound`of`GB написа:
RAINBOW написа:
Ми явно си като кон с капаци особенно за лепенките и мисълта ми беше тея с евтините коли избиват някви смешни комплекси като карат "бързо из града" и после пак като мине някой гъзе с кола за 200 бона с 30-40 км/ч всеки се оглежда в него мноого ясно ахаха . .



Не отдавна имах мерак за едно мерцедесче може би
ц200 или малко по голям двигател пак Ц клас
и тей като бях почнал да ги оглеждам и да разпитвам
баща ми като разбра човечеца вече на преклонна възраст ми вика
ааа
Слушай какво
ти не си за Мерцедес! Мерцедеса е баровска тежка кола да я караш бавно и стабилно това е мерцедес!
Айде сега като спреш да влизаш на опаки с вратите пред блока
си търси мерцедес Laughing
и ме разубеди де
още не съм за Бенз натисками се в известен смисъл и не ми се кара такава голема кола Smile
Така че оставам на Форд
но ако сменям
Бенз ша е Smile

И това съм съгласен Smile и мене ме радват мечовците Smile ,а и нз дали ти прави впечетление по старите хора се кефят много на мерджани ( не визирам само баща ми , но и доста негови приятели Very Happy ) .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Нед Авг 19, 2007 12:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами Мерца си е тежка кола и има такъв манталитет, а като стане дума за работа - Форд винаги идва на помощ Razz


Не Диляне, там е работата, че ви харесваше да ви возя наляво и надясно, а пък после оплювате колата...еми като не ви е харесвало, що сте се качвали ???
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
resident_evil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Юни 2004
Мнения: 680
Общо думи: 13,023
Местожителство: на ХЪЛМА НА ВЕНЕРА

МнениеПуснато на: Нед Авг 19, 2007 12:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Само да ми покажеш твоя кола кога съм намесил Rolling Eyes Визирам марката ФОРД която правиш #1
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Нед Авг 19, 2007 12:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Нима не карам Фордове ? 2 тамън
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
KokalAudio
CarAudio Master


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 706
Общо думи: 36,495
Местожителство: Където звука се ражда....

МнениеПуснато на: Нед Авг 19, 2007 12:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерца убав убав ама по майсторските не бил вървежен Razz
въпреки че в фирмата имат баша ми три мерцедеса от който единия разепва
ест и трите са дизел
ноооооо единияяяяяяяяя
оооооооооо
2.2 тди+комнрейл (ако не греша) 6 скорости говори му за ускорение и голяма скорост
2003 поръчков Twisted Evil
_________________


KokalAudio
Gabrovo Audio Team
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Нед Авг 19, 2007 12:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Mondeo 2.2 ТДЦи Дураторк ще го направи крив Razz
звучи сектантско, но Мондеото едно, че сигурно е по-леко и второ, че този двигател не си поплюва Twisted Evil
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
resident_evil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Юни 2004
Мнения: 680
Общо думи: 13,023
Местожителство: на ХЪЛМА НА ВЕНЕРА

МнениеПуснато на: Нед Авг 19, 2007 12:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Има ли значение какво караш?Ти си си Иван и караш возило Х което изкачваш на пиедестал.Хубаво радвам се, че толкова ти харесва марката Х карай си я със здраве Smile , но 99% мислим, че марката У е по- Wink ама нали важното е теб да си те кефи возилото на макс дори и да не е на върха пред вс останали Wink Аз ако съм искал нещо да кажа да те засегна щях да ти говоря лично за твоите коли Smile А ти дори и на базик не носиш относно марка Х Cool, а и 100 пъти ти казах да не земеш да се сърдиш се 1 ти казах приеми го присърце Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
KokalAudio
CarAudio Master


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 706
Общо думи: 36,495
Местожителство: Където звука се ражда....

МнениеПуснато на: Нед Авг 19, 2007 12:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Вярно дават го малко по бързо но тук пък вече нека не спорим за возия че като го знам унуй и после като се качих в форда какво ми беша Confused
и при положение че аз покарах Бенза малко Crying or Very sad
умрях от друсане и невървеж Razz
но вижтееееееееееее


http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/13901.html
http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/30131.html

http://www.zeperfs.com/duel1312-1204.htm

и да добавя за форда и мерца Wink
http://www.zeperfs.com/duel1587-1270.htm
мисля че е туй Smile
_________________


KokalAudio
Gabrovo Audio Team


Последната промяна е направена от KokalAudio на Нед Авг 19, 2007 12:50 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 6 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov