forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

FORD vs BMW
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  

FORD vs BMW
FORD
83%
 83%  [ 30 ]
BMW
16%
 16%  [ 6 ]
Общо гласове : 36

Автор Съобщение
Fena
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Сеп 2004
Мнения: 1008
Общо думи: 22,057

МнениеПуснато на: Сря Авг 15, 2007 6:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Темата взе да излиза много настрани от темата, за това я и заключих.

Първо Duratec вадиш ми само един довод и го повтаряш постоянно, ама я са замисли, карането не е само една права 400м., колата трябва да има цялостно поведение на пътя.

BMW-тата ако са грозни, аз съм трамвай, а за това че много си приличат, еми кво да кажа ТРАДИЦИИ, никой няма да сбърка един баварец с друга кола, замисли се защо е така Wink

Някой беше писъл, че сравнява Фордо-вете с най- ниския клас на BMW, недейте забравя че има и Първа серия Wink

Мога да обобщя само, че BMW-тата са едни сравнително тежки, но за сметка на това много стабилни на пътя, не случайно е една от най- предпочитаните(водещите) марки в Света. А тези Форд-ове които ти представяш, кво Косуърт-а, тва не е кола за пътя, тва си е баш кола за състезания, нито вид има, нито нищо. Ще я тунинговаш, ще мачкаш на правата и кво?!? Влезеш в някой завой малко по бързо и ша са размажеш в някое дърво.

И все пак и Форд-вете не са за изхвърляне...

Не мисля, че има нужда да коментирам повече...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Страница 7 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov