forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

FORD vs BMW
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  

FORD vs BMW
FORD
83%
 83%  [ 30 ]
BMW
16%
 16%  [ 6 ]
Общо гласове : 36

Автор Съобщение
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 3:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

изключително ГРОЗНИЯ дизайн на БМВ вярно не може да се мери с този на Форд, най-малкото защото бмв-тата се познават от км (толкова еднообразни са всичките), Димитров, ако искаш, докарай ми една тройка 93та, аз ти карам Мондеото и да сравняваме возия, какво ще кажеш ? ама после черпиш бира, ок ?

супер здравите агрегати на БМВ 318 на 300 000км горят по литър масло за 600-700 км (отиване и връщане до София) иначе са много издръжливи да...да не говорим, че горят колко Газ 53 (който знае какво е това ще се сети за какво говоря).

Интериора е може би един от най-грозните като цяло, от всички коли в които съм се качвал. Да не говорим, че БМВ 1997ма е вече със свлечен таван и тапицерия по вратите, а 5см (в диаметър) дупка в пода е друга бира....


И така де, да иначе бмв е хубава "марка" Laughing Laughing Laughing
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Astra
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Ное 2003
Мнения: 583
Общо думи: 16,345

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
PokePkaTa
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Дек 2004
Мнения: 1193
Общо думи: 5,323
Местожителство: Somewhere I Belong ...

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 3:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пх... сравнението между БМВ и Форд е все едно да сравняваш Реал Мадрид и Тампере...
_________________
Никога не се бори със свиня, накрая и двамата ще сте в лайна, но на нея ще й е хубаво...

П.П. - Продължавате да сте смешни...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
resident_evil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Юни 2004
Мнения: 680
Общо думи: 13,023
Местожителство: на ХЪЛМА НА ВЕНЕРА

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 3:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Иване виждаш за како става на въпрос няма како да говорим повече Smile Ти си луд фен на Форд няма как да стане да харесаш друга марка... абсурд Wink Че не разбирам от коли аз ти казах, че е така и не само аз не разбирам тука както каза 1-2-3 да разбират, но това не е важно, за да направиш правилния избор - както казаха можеше да има успорвана битка м/у БМВ и Мерцедес Smile Пак ти казвам не съм против Форд не са лоши колички особенно тоз Шелби Cool Cool Cool Cool даже може да си взема такава живот и здраве ( ест не Шелбито хаха), но ти ги боготровиш Razz И е смешно да казваш, че е смешно БМВ 320и 150 коня 2000куб 2000година дето е толкоз запазено, че се 1 излиза сега от автосалона и дето знам как върви и вози -> Cool aaaargh! и да въри да се пуска с на Никс вектрата Laughing Ай със здраве и да не са сърдиш Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Fena
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Сеп 2004
Мнения: 1008
Общо думи: 22,057

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 4:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Sound`of`GB написа:

така че темата общо взето е безмислена тей като
туй не е форум
тук не се обсъжда тук се налага!
ТОва не е форум Smile


Еми да всеки са мъче да убеди другите, че той е прав а не те, а това просто няма как да стане Wink
Нито Duratec ще си промени мнението за форд, нито всички останали за BMW Laughing

А иначе и аз не отричам, че фордовете са сносни коли, и се дразня на тея легенди, че били скапани коли, и особено тоя лаф:
" Защо е създаден Форд, за да има по гадна кола от Опел-а", са дразня като го чуя, защото както споменах и в предните мнения, съм си доволен от возията на Форд-а, здрава кола се оказа, но все пак BMW-то си е BMW Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
resident_evil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Юни 2004
Мнения: 680
Общо думи: 13,023
Местожителство: на ХЪЛМА НА ВЕНЕРА

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз пък карах курсовете на Форд Фокус и воооооооообще не ми ареса Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Fena
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Сеп 2004
Мнения: 1008
Общо думи: 22,057

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 4:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е аз мойте на 318-ката на Цецо и бях много доволен Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
kostov1958
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Май 2007
Мнения: 201
Общо думи: 19,163

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 5:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Duratec ти ако си живял преди 30год.си 6тял да баде6 от хората дето:
"моя москви4 на баир няма кои да го бий". Laughing BMW много ясно,каде сравнява6 с FORD
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
resident_evil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Юни 2004
Мнения: 680
Общо думи: 13,023
Местожителство: на ХЪЛМА НА ВЕНЕРА

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 6:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ко за москвича? Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
RAINBOW
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 22 Ное 2003
Мнения: 804
Общо думи: 2,041

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 6:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Заради resident_evil ще добавя Smile един преработен лаф напълно валиден в случаят -> Първо имах опел , после форд , накрая си купих кола ... Край на коментара Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 6:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат





Плачете, О БМВ фенове и фенки Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Айде стига сте разправяли смешки, а ?


п.с. Дидо май не си наясно, че на никс вектрата сигурно е на по-малко километри и е по-лека и пъргава ? Не случайно 150 к.с. БМВ 320 му дават 0-100 колкото на 136 к.с. Вектра Б. Та какви са тея бегачки, БМВ-тата, та тая уж "проста" Вектра ги слага на чертата и ги тупали за закуска... Question
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
RAINBOW
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 22 Ное 2003
Мнения: 804
Общо думи: 2,041

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 6:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Истината е , че хора различни Smile , то ако всички мислехме еднакво щеше да е доста тъпо Smile и както някой каза ще има фенове и на 1-ната и на другата марка ( и на много други марки Smile , бтв като говорим за бегачки какво ще кажете и за пистовите "моторчета" Smile за тяхните пари забравете спортна кола ... ) . Иначе ей тук хората направили 1 от многото сравнения из нета с коментари и данни -> http://www.stangbangers.com/03_CobraVsBMW-M3vsMasarati_Article.htm .
П.С. : И като говорите за спортни бмв-та защо си мислите , че това е 3-та серия ? Да сте чували за M-Power Smile , но не само лепенките и емблемите както е в габрово Smile .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Fena
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Сеп 2004
Мнения: 1008
Общо думи: 22,057

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 6:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако в тея класации за най- добри коли не влизаше цената на автомобила, резултатите в повечето щяха да са различни, точно поради този фактор коли на водещите автомобилни производители визирам BMW я случея се подреждат на по задни позиции, тъй като са 2-3 пъти по скъпи от моделите, с които ги сравняват Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 6:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е да бре тя цената е нааааай-определящия фактор, нали така ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Форд си имат СТ имат си Косуорт имат си Мустанг имат си ГТ....бая работи си имат...а БМВ какво си имат ? - ///М, друго ?! май се свърши






нали се сещате, че последното е над 550 к.с. Wink
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Seraf
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Яну 2004
Мнения: 744
Общо думи: 17,018
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 7:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мога да разбера защо си такъв инат, безсмислено е да спориш срещу факта, че БМВ е по-добрата марка, ако става въпрос за сравнение между Мерцедес и БМВ, въпреки че съм фен на БМВ, склонен съм да призная, че Мерцедес надминава БМВ в състезанието между двете марки, но това е защото съм обективен и това, че съм фен на БМВ не ме прави сляп за останалите марки и техните възможности. Не мога да разбера на какъв спор го обърна ти, въпросът е зададен просто и ясно, коя е по-добрата - Форд или БМВ, отговорът е БМВ. Не можеш да спориш срещу масата, разбери го, ако 7 милиона българи кажат, че Волен Сидеров трябва да е президент, ти си никой и не можеш да промениш този факт, ако ще Волен Сидеров да ходи с пушката и да стреля по когото му падне. След като не можеш да понасяш поражението е по-добре да не спориш въобще, защото дори и най-добрият все някога ще изгуби, така че...
Това е последния ми коментар тук, направо не виждам за какво да пиша повече, след като само ще покажа, че и аз съм инат и не отстъпвам, отстъпвам ви да спорите за свършен факт, а именно, че БМВ е по-добрата марка в случая...
Ще ти цитирам и един мой комшия, когото попитах просто ей така коя марка му се понася повече и:"БМВ много ясно, не знаеш ли, че Форд ги нямам за кола?"
И още нещо, ти май не знаеш как се води спор в каквато и да е област или за каквото и да е - спор се води като се показват добрите страни на това, което защитаваш срещу това, което е отсреща, а не обиждайки нещото, което представлява другата страна.
Същото като при Левски и ЦСКА, не излезли да викат за ЦСКА, когато гостуваха на Литекс, ми викат срещу Левски, и Левски същите....
_________________
Temporary constructs of a feeble human intellect...trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose!


Последната промяна е направена от Seraf на Вто Авг 14, 2007 7:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 4 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov