forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Депресиран съм :(
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Нед Авг 12, 2007 12:07 am    Заглавие: Депресиран съм :( Отговорете с цитат

Аааами, незнаех къде да постна тази тема, така че реших тук да е.
Просто искам да си излея душата, макар че от тук познавам 5-6 човека...
Има един момент в живота, в които осъзнаваш, че единствените хора, на които можеш винаги и истински да разчиташ са - твоите родители...
Наскоро се оказа, че най-добрата ми приятелка, и за съжаление - момичето, което обичам от много време (истински), е приета във Варна, и ще си тръгва след 1-2 месеца, а оттогава нататък незнам кога ще я видя...
В средното всичко си беше песен - всеки ден, компанийката аху-иху и си свиркаш...а сега - ново училище (по-скоро университет), не знаеш на какви хора ще попаднеш, (айде аз съм във ВМЕИ, ами ако бях в друг град...) и какво ще става от тук нататък..Почваш работа, понеже имаш кола, която иска поддръжка, и същевременно ти се излиза и се оказва, че е малко нагло да разчиташ само на мама и на тате...
А миналата седмица се оказа пък, че един друг приятел заминава за София (в ТУ-то), братовчед ми е повече използвач, отколкото братовчед, и така като се замисля ми останаха само 2ма приятели, от които единия в момента е в зала и е решил да се напие, а другия може би се е заровил в сферата на акустиката и електрониката Smile

Съжелявам, че ви отегчавам с моите си истории, но не мога да заспя Sad Мъчно ми е за това, че сигурно повече няма да видя Викито (така се казва тя), че си мислиш че имаш много приятели, а изведнъж се оказват съвсем по-малко и дните на тинейджър са към своя край Confused

Е, благодаря за вниманието, на който го е прочел и приятна вечер.
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
kiki
пухче предполагам... *без предполагам!


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 1866
Общо думи: 22,333
Местожителство: South Of Heaven

МнениеПуснато на: Нед Авг 12, 2007 12:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей,я горе главата. Smile
Когато има Приятелство,каквото и да означава това, то не изчезва ей така, от смяната на едно училище. Вярвай в хората, които обичаш. Smile
Сигурно е плашещо такава промяна, рпизнавам не съм запозната... но колко ли хора са го изживели, ще оцелееш. Просто напред и не се измъчвай а се старай да запазиш ценните нещица.

Пък ако не... винаги може да е по-зле. Wink
_________________
...пънко нема умре и нафинг елс медърс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
resident_evil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Юни 2004
Мнения: 680
Общо думи: 13,023
Местожителство: на ХЪЛМА НА ВЕНЕРА

МнениеПуснато на: Нед Авг 12, 2007 4:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Иване стиа глуп0сти ... ай ляям ся, че съм малко ча па ча
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Seraf
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Яну 2004
Мнения: 744
Общо думи: 17,018
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Нед Авг 12, 2007 8:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Everything begins with choice...
_________________
Temporary constructs of a feeble human intellect...trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Нед Авг 12, 2007 10:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Всички стигаме до подобна ситуация в един момент.На мен ми се случи миналата година Smile Нямам намерение да пиша неща от сорта на стегни се и т.н,защото имаш нужда от време за да осмислиш и приемеш новото положение.С използвачите ще се сблъскваш цял живот - те са навсякъде,просто с течение на времето ще се научиш да ги разпознаваш и да ставаш по-предпазлив Wink
А преди да са те определили като егоист,относно приятелката:аз съм сигурна че ти много се радваш за нея,обаче най-нормалното нещо на света е да се почувстваш кофти от предстоящата раздяла.Наслаждавай се пълноценно на времето ,което ще прекарате заедно до заминаването й Smile А това че ще отиде в друг град изобщо не значи ,че няма да я видиш повече - и щом приятелството е истинско,то остава Wink Така е - моята най-добра приятелка учи в Благоевград,аз в Търново.Виждаме се веднъж на 2-3 месеца,но това не е попречило на приятелсвото ни - напротив даже.Връзката помежду ни укрепна Very Happy
Приеми тези промени като нов етап в живота,като предизвикателство ако щеш.Ти също ще срещнеш нови хора,започнеш ли работа още по-добре Smile Вярно е,че докато свикнеш ще ти е малко трудно,но ще придобиеш някакво самочувствие,ще си независим и родителите ти ще видят че си отговорен човек,на който може да се разчита =>което води до повече точки за теб срещу гадния живот Wink
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
SpitFire
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Сеп 2006
Мнения: 751
Общо думи: 24,518

МнениеПуснато на: Нед Авг 12, 2007 3:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нали знаеш че винаги идват нови приятели но не е същото докато забравиш предишния си живот минават около 2 3 години през които си спомняш с носталгия за старото даскало приятелите глупостите които си правел и то докато тажиш за миналото свършило и сегашното даскало и идва момента на раздялата всеки трагва по своя път в живота ...
Само недей да мислиш мн за тея работи всеки минава през това ...
мацката която ще учи във варна най лесно можеш да скочиш в колата и да утидеш да я видиш тя не е в Пекин Laughing приятелите си остават приятели Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Нед Авг 12, 2007 6:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мн е кофти, че понякога, хората на които мислиш, че можеш да разчиташ и са ти най-верни, те предават...и се чувстваш... сам Confused
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
SpitFire
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Сеп 2006
Мнения: 751
Общо думи: 24,518

МнениеПуснато на: Нед Авг 12, 2007 7:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

попринцип съм се научил че истински приятели няма че всвки е с теб докато има изгода от това... обаче и тук идва едно "НО" обедих се че има и такива които са верни и истински такива за които бих умрял но пък ако някога те ме предадат наистина ще ме заболи много. Много хора са ми казвали да имам доверие само на себе си обаче аз не съм такъв немога без приятели немога без да споделя на някого какво ми е на сърцето дори да знам че "ако си разголя душата ще я наеб*т" и чесно да си призная винаги съм се чуствал сам Crying or Very sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
N1kX
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Сеп 2006
Мнения: 659
Общо думи: 23,446
Местожителство: Се тая...

МнениеПуснато на: Нед Авг 12, 2007 7:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дидо .. браво разцепи с пост... спри с глупостите кат за начало... другото с времето ш'ти светне....

1во.. не бях пиян Smile Другото ш го изясним в скайп Wink
_________________
0176 Me Im Famous !
Runnin My Momma Crazy !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Нед Авг 12, 2007 7:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

SpitFire написа:
немога без да споделя на някого какво ми е на сърцето дори да знам че "ако си разголя душата ще я наеб*т" и чесно да си призная винаги съм се чуствал сам Crying or Very sad
И аз съм същата ...Но друго ми е чудно - има ли някой,който да не се чувства по този начин,т.е сам сред всички Question
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Пон Авг 13, 2007 12:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Просто не сте срещнали човек, с който да не се чувствате така... даже може и аз да не съм срещал, но поне съм бил достатъчно наивен да повярвам ... Аз честно си казвам, че нямам търпение да отида в София да уча ... просто имам нужда от промяна, в момента се чувствам СПРЯЛ .. едни и същи приятели и приятелки, едни и същи тъпи к.рви, едни и същи селски истории в Габрово и Трявна ... той даже и живота си е спрял в наще градове!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
rich_girl
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 21 Ное 2006
Мнения: 153
Общо думи: 3,638

МнениеПуснато на: Пон Авг 13, 2007 8:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Duratec не се притеснявай защото и аз сам в същото полоижение.имах 2 приятелки които много жестоко ме предадоха.все някак го преодолях.не мога да се оплача в момента от други приятелки,завързах някои запознанства,но друго си е приятелки от 12 години.а сега сме само на здравей здрасти.а за даскалото -същата работа.и аз тази година завърших.всички се пръснаха.сега се записах в меито да уча.дано там се запозная с нови и интересни личности.така че не се предавай.ще видиш че нещата ще се оправят Very Happy
_________________
Единственият начин да се отървеш от изкушението,е да му се отдадеш!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Пон Авг 13, 2007 6:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

колежка Very Happy Very Happy каква паралелка?
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
spirit
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 17 Окт 2006
Мнения: 589
Общо думи: 45,926
Местожителство: 2206 Gabrova (1976 GR3)

МнениеПуснато на: Пон Авг 13, 2007 8:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами аз като отдавна минал по пътя разсъждавам малко неадекватно на твоето настроение, но все пак:

Хората си следват своя път - важното е да имат развитие, а не приятел на който да се оплакваш. Не може винаги да има някой, на който да разчиташ - все някога ще си с разтройство в кенефа и няма да има кой да ти подаде тоалетна хартия Laughing
Всичко си минава - днес се сополевиш, утре ще си зает с нещо и ще забравиш всички дето не са ти пред очите. Вдруги ден работа, други проблеми... и отговорностите се менят - ми така е. Хората растат и одъртяват - след 8-9 петилетки ще зяпаш пък некролозите и пак ще е същото.
А за любовта - ако любовта си заслужава - бегай след нея, Варна не е далеч и работа ще си намериш Smile
Аз пък ще ти кажа, че мацките като отидат в университет в друг град и някак им се поотварят очите - на пичовете също - любовта никога не е последна, тъй че не ти остава друго освен да си махнеш тинейджърските кепенци и да свикваш с по-небезгрижния живот Wink

Няма какво да се каже освен простичкото, но универсално СВИКВАЙ Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Пон Авг 13, 2007 8:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

спирит, колкото и да не ми се иска, си абсолютно прав Confused
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov