forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Промяна във възгледите
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Пон Юни 18, 2007 7:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

spirit написа:

Познавам разни хорица дето след дискотека имат навика да си променят не възгледа, а предимно... изгледа Laughing Laughing

Мда,слънцето изгрява и принцът се превръща в жабок Laughing Laughing Laughing
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Ethereal_Touch
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Яну 2007
Мнения: 656
Общо думи: 22,819
Местожителство: On The Wrong Side Of Nowhere...

МнениеПуснато на: Пон Юни 18, 2007 7:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хах... и тротоара подскача и те удря между очите hlyc
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
dRiNKiN_pARk
Metal Militia


Регистриран на: 14 Авг 2006
Мнения: 668
Общо думи: 30,243
Местожителство: Пловдив 4000, ж.к. Тракия xxx

МнениеПуснато на: Пон Юни 18, 2007 8:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

flameon написа:
bika_mu4o написа:
HaF7a7a написа:
Аз си промених възгледите като разбрах, че съм 80%.
aaaargh!

само на 80% ли си безсмъртен бе ?
80% зелка 20%човек Laughing

по-скоро 80% нафта, 20% ъкъл .... Razz
_________________

четете П Р А В И Л А Т А и се съобразявайте с тях !
LYRICS2BG.com Arrow преведени текстове на български
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Вто Юни 19, 2007 1:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Misha написа:
Айде спор тип "Кое е първо-кокошката или яйцето" Laughing Как да има свестни мъже като няма свестни жени и обратно...Няма смисъл да се спори,ами всеки да положи поне малко усилия Wink Пък че казармата не е на ниво - за това спор няма...ама така е в милата ни държавица Confused Ама,някви с извинение путьовци,дет се кипрят пред огледалото повече от мене - там,в казармата да ги такоат ... пардон,да са научат на ред Laughing Laughing Laughing


100 % съм съгласен за путювците с бретончетата очилцата тип муха ... и т.н.
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Съб Юни 30, 2007 3:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Възгледите ни се променят не просто ежедневно, а с всяка минута. На доста по-късен етап обаче осъзнаваме, че сме се променили, че гледаме малко по-различно не нещата от преди, че мислим по-различни, че имаме по-различни цели и ценности, че търсим по-различни неща в хората и живота наоколо.
Вярно, че големите сътресения в живота ни обикновено водят след себе си признанието "адски се промених", но истината е, че всеки миг, който сме изживели ни е направим това, което сме.

Всъщност освен преживяното има и още нещо много важно, което определя личността ни и възгледите ни. Това е начина, по който сме го изживяли. Имаше една хубава мисъл "10% от живота е какво правиш, 90% е как го приемаш".
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
Another_day
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Апр 2005
Мнения: 58
Общо думи: 404
Местожителство: g-vo

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 8:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хм,не съм напълно съгласна,защото има хора,за които всеки следващ ден по нищо не се различава от предишния и това не спира.не допускат никой и нищо ново в живота си...тогава как биха могли да променят постоянно възгледите си? това е абсурдно.точно на такива хора(а тях ги има), им трябва някаква дръстична промяна.
За себе си бих казала,че загубата на близък човек е наи-болезненото нещо,от там следва почти самоотглеждане и сблъсък с живота,но при всеки е различно...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 9:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Another_day написа:
хм,не съм напълно съгласна,защото има хора,за които всеки следващ ден по нищо не се различава от предишния и това не спира.не допускат никой и нищо ново в живота си...тогава как биха могли да променят постоянно възгледите си? това е абсурдно.точно на такива хора(а тях ги има), им трябва някаква дръстична промяна

А ако тези хора се чувстват добре така? Smile
и се пише драстична Wink
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Seraf
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Яну 2004
Мнения: 744
Общо думи: 17,018
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 9:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Намесвам се и споделям към темата, че една любов от пръв поглед, това беше доста отдавна, но все пак съм абсолютно категоричен и сигурен, че нервност, арогантност, буйстване и отвратителна злоба, благодарение на "някаква" си любов, се превърнаха в търпение, всеотдайност, откровеност и истинска доброта, излизаща от сърцето ми. След започването на промяната, благодарение на тази любов, започна и подобряване нивото на психиката, нравите или по-просто казано - тяхното усъвършенстване и осъзнаване.
Съгласен съм с мисълта на EMERALD, която е посочила, че е много важно как приемаш всичко онова, което правиш, защото "любов", "карма" и още много други подобни са просто думи и от значение е начинът, по който ги разбираме. За един любовта е слабост, за друг - сила, както и за едни книгите са скучни, а за други преоткриване на още един свят.
_________________
Temporary constructs of a feeble human intellect...trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 11:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сераф,напълно си прав.И аз се присъединявам към тези,които ги е променила любовта Smile И при мен промяната беше коренна и за добро( под "добро" визирам собствената ми представа за това,което трябва да бъда,а не нечия чужда)И мисля,че това да погледнеш към света през очите на другия е една от най - важните стъпки по пътя на опознаването и усъвършенстването на собственото ни съзнание.А когато обичаш истински,ти виждаш през неговите очи(не,не чета розови романи,просто съм го изживяла)
Както се казва,"разни хора,разни идеали".Сблъскването на тези различни идеали води до промяната в разбиранията ни.Когато опзнаем възгледите на любимото същество,дори и те да са в разрез с нашите собствени,ние ги обмисляме много по-внимателно,отколкото бихме обмислили нечии други.А обмислянето води до разбиране и често до приемане на дадена идея и от там до промяната.
Не си спомням кой го беше казал,но ми харесва:
Цитат:
Можем да обърнем обстоятелствата в своя полза,само като променим вътрешната си нагласа
Wink
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 11:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Адаш евала, тука те подкрепям напълно Wink
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Seraf
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Яну 2004
Мнения: 744
Общо думи: 17,018
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Съб Юли 14, 2007 10:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Misha и Enzo_MonTeLLa, нека си стиснем ръцете Smile
_________________
Temporary constructs of a feeble human intellect...trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Съб Юли 14, 2007 10:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат


_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Another_day
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Апр 2005
Мнения: 58
Общо думи: 404
Местожителство: g-vo

МнениеПуснато на: Пон Юли 16, 2007 11:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Misha написа:

А ако тези хора се чувстват добре така? Smile
и се пише драстична Wink



благодаря за поправката,както и за коментара.та...дори да им харесва,някои неща не зависят само от нас,но си права.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov