forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

05.05 майсторско шофиране и караудио среща на полигона!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
NGB
Примерен комсомолец
Примерен комсомолец


Регистриран на: 06 Дек 2004
Мнения: 38
Общо думи: 3,834

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2007 9:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе колко да повтарям, че на Пешо времето е заради сбъркан елемент(осмицата), а не заради 1 конус. То времето може да падне и под минута, пък да минеш ей така без да направиш половината неща. Мога да ви кажа, че почти всички не направиха това последнотао зиг-зага - всеки си минаваше от където си иска. При осмицата беше същото. А и Пешо можеше да остана още 5 мин за втория манш, защото пак казвам първия е нещо като квалификация и няма значение за крайното класиране. Просто ако си първи ще се състезаваш с последния, втория с предпоследния и т.н.
А за MaKaVeeV не съм бил ядосан, че Пешо ме е бил, а защото брат ми даде по-добро време от мен, който ми е пряк конкурент навсякъде. Още повече се ядосах, че не го направих на макс и на места се забавих. Не ме познаваш, не знаеш за какво става въпрос. Аз ако си карам през деня и нещо не ми влезе скорст или направя повече от една маневра при пракиране и се нервя, защото съм маняк и си нямаш представа на каква степен. Само коментирате при свършен факт. Защо никой не дойде 10 мин по-рано и да пита, абе как е рагламента какво ще се прави, дай да видя пистата, а всички дойдоха в 4 и викат, ами ще видя може да се пусна...
MaKaVeeV - Ти беше ли там? Пуска ли се? Дойе ли да ме питаш какъв е регламента? че говориш така: айде кажете ми че не сам прав защото по написаното от тебе Аборигент такаф точно така излиза и накрая как няма да сте на първо място? Аз до колкото зная не се познаваме, че да знаеш Аборигент ли съм или не.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
NGB
Примерен комсомолец
Примерен комсомолец


Регистриран на: 06 Дек 2004
Мнения: 38
Общо думи: 3,834

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2007 9:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Nubits написа:
Мисля, че за саборено "колче" се начисляват 3сек., а за неизпълнен елемент тези 10 ли колко са там... примерно, ако си сякал 8цата направо.. Изобщо не разбирам какъв е проблема с тези времена.. Нямаме професионална техника, засичаме с GSM-и и пишем на тефтер... В цялата работа нямаше нищо кой знае колко сериозно.. Може и да има грешки, но нали уж се събрахме за да си правим веселото. Не мисля, че е проблем Петър да бъде сложен на 1во място. Наистина кара страхотно..


Съгласен съм с теб, но явно има хора, които искат да се заяждат и ако им дадеш един чувал семки, 5 дена могат да обсъждат. Направете вие!!! Аз ще дойда ще се пусна, още по кеф идвам врътвам и си заминавам. Макар на повечето организацията да изглеждаше смешна, ние хвърлихме много време и усилия да направим нещо хубаво и да се съберем да се видим. Но винаги ще има тъпи коментари, още повече в Бг, където всеки разбира от всичко, пък от коли, футбол и политика най-много. Но като гледам нито с политиката сме добре, нито с футбола, а за колите ги виждате по пътя какви са. Колко пъти да казвам хубаво грешка Пешо е на 1-во място, но това е за първия манш, който няма почти никакво значение. И Зара беше 3-та на първия, но си тръгна и даже я няма в класирането. Той Пешо нищо не написа пък вие още дърпате темата. Влезе някой, мързи го да чета и направо пише... ами няколко пъти го казах, че приемам Пешо да е първи в първия манш. Накрая ще ме скарате с човека.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
bika_mu4o
труден за повдигане


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 786
Общо думи: 23,783
Местожителство: у комшийката

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2007 9:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

заключвам темата щом се карате за глупости!
това не е кръг от световния шампионат, а беше за забавление, който не е съгласен с "класирането" да подаде оплакване във FIA (примерно)
организатора заслужава повече уважение !
_________________
„Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.“ - Уолтър Липман

МОДЕРАТОР - деревянная планка с прокладкой из сукна
для приглушения звука пианино. (Большой энциклопедический словарь)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
DMX
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 08 Окт 2003
Мнения: 3800
Общо думи: 9,743
Местожителство: Vegesack

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2007 12:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като се появи идея за ново такова събиране ще направим нова тема, тая слиза долу
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Fena
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Сеп 2004
Мнения: 1008
Общо думи: 22,057

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2007 10:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а може и само да отключим тази, като отстраним излишните мнения Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Страница 12 от 12

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov