forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

пристрастени ли сте към компютъра си
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> КЕФ @ НЕТ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sexy_veselq4ka
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 21 Мар 2005
Мнения: 498
Общо думи: 1,620
Местожителство: Габрово, Стара Загора

МнениеПуснато на: Съб Апр 21, 2007 11:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

не съм пристрастена Rolling Eyes
_________________
Има само едно нещо, което е по-хубаво от гърненце с мед... и това са две гърненца с мед
Един съвет лягаи да спиш,Една лъжа идвам при теб,Една истина ще те скъсам от секс,Една подробност незнам кога.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
GOD^_^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 09 Юни 2004
Мнения: 1941
Общо думи: 19,447
Местожителство: ...при Падналите ангели...

МнениеПуснато на: Съб Апр 21, 2007 1:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ethereal_Touch написа:
GOD^_^ написа:
Итиръл, пукаш ли 2D тупалки? Smile

Хах... не, или по-точно до скоро не Smile

я доложи коя ти е любимата! Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Съб Апр 28, 2007 5:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

1. Бутоните на клавиатурата са толкова излъскани, че отразяват светлината на настолната лампа болезнено за очите - ползвам качествена клавиатурта...

2. Полирал си с длани предната част на бюрото пред клавиатурата -не още Smile

3. Мауспад-а е станал като чешко кристално стъкло не използвам

4. Крачетата на мишката отдавна са протрити и отдолу има само една равнина - гладка и лъскава
добре си е
5. Сложил си си отляво стария мауспад за подложка за чаши не,имам си друга

6. Събуждаш се стреснат в спалнята когато някои от 4-те вентилатора в системата си промени оборотите /компютъра разбира се е в "дневната"/ в спалнята е,но не мога да го търпя нощем и го спирам

7. В "дневната" не е влизала дневна светлина от 3 месеца влиза си редовно Wink

8. Самото заглавие на филма "Дневна Светлина" те дразни до полуда не

9. Ако родителите ти доидат на гости и отворят щорите в дневната през деня изпитваш остра пареща болка в очите и с крясък ги затваряш отново не,аз оби4ам да ми е светло

10. Няма вече място за записаните дискове по лавиците и в шкафовете
това се дължи на баща ми който успя да съсипе 3 записвачки за по малко от година
11. Отдавна си забравил колко и какви дискове си записал нем,води се стриктна статистика

12. Изпитваш ужас от факта, че хладилника е на почти 3 метра от тебе кви 3 метра,той е накрай света

13. Струва ти се, че много сложно и бавно се отваря чекмеджето за лед във фризера не

14. В "работното" чекмедже на бюрото ти има 9 запалки, цигаре, лула, поне 2 кутии цигари и една кутия пурети много ясно

15. Във чекмеджето под него има 4 маркера, кубче листчета, елка и поне 5 химикала - няма да ставаш излишно когато се наложи я!
да,и това го има там
16. Вляво от теб е стационарния, а вдясно GSM-a - на не повече от 40 см всеки не пове4е то 20

17. Пазиш кутиите от последните си хардуеър придобивки като сувенири /точно на рафта пред теб естествено/ за кво са ми

18. Отдавна ползваш уредбата си за десктоп колони е,как

19. Няма никакво място на бюрото ти от периферни устройства /тайно си правиш сметки да монтираш плъзгащо чекмедже за клавиатурата под плота/
ми то си има,ама ....
20. Изпадаш в нервна криза когато някой пипа монитора с пръсти!
не,той е доста омазан...
21. .... или ти променя настройките - ИСТЕРИЯ а не ве

22. ".......дали да ида сега да си легна при нея....абе чакай да си довърша search-a и да си пусна и подредя downloads във Flashget... ще я еба след малко но за дълго" - МНОГО ТЕЖКИ СЛУЧАИ!
нямам коментар тука
23. Редовно правиш опити едновременно да пишеш дискове, да редиш някой пъзъл, да даунлоадваш, да следиш 2 icq-та и да гледаш Disсovery на тунера едновременно... не

24. .... полудяваш защото системата се побърква и забива по време на горните действия
пфф и питаш...
25. Забелязваш, че правиш над 35000 клика на денонощие... не ги броя

26. Гордееш се с това и не смяташ че е много .....

27. Отдавна ти е криво, че 80 гиги хард за нищо не стигат- ми тя само музиката ми заема половината

28. Сутрин докато си пиеш чая първо правиш разстановка на даунлоадите от вечерта, след това си проверяваш 3-те мейла и тогава отиваш на работа /разбира се наточил даунлоади за през деня - ФИРА НЕ СЕ ДАВА/
нем
29. Вечер като се прибереш проверяваш системите преди да се събуеш
вече и това правя Embarassed
30. От половин година не си ял на масата, а в скута си пред монитора ми налага ми се да е на масата,защото редовно ям скандали на тая тема... Crying or Very sad

31. Забравил си откога не си загасял системата от снощи..добре де,сутринта беще

32. Ако тя горката изгасне с ритници я пускаш веднага! и то скакви..

33. Ако спре тока веднага вдигаш скандал на дежурния в енергото
имам UPS
34. Притесняваш поне 5 пъти в седмицата дежурния съпорт на провайдера заради леки отклонения във връзката /за тежки скандала е с администратора/ мииии... Embarassed

35. От петък до неделя отсъстваш за околния свят. случва се

36. Директория Favorites се спуска в поне 3 колони и има 7-8 подраздела
не
37. Последният ти монитор е издържал 10 години /макар да си го ритал с крак и си му цепил корпуса/ и получаваш похвали от произвдителя

38. Помниш, че една от първите ти мишки е издържала 4 години!
амме прееба се на 5тия месец до колкото си спомням...
39. Прибрал си си видеото в гардероба преди 2 години
никога не съм имала видео
40. Забравил си отдавна що е видео или аудиокасета.
мноооого отдавна
41. Някои от най-важните неща в живота ти са записани на СD
не
42. Много те изнервя факта, че нямаш компютър с интернет на село и на вилата /съответно рядко ходиш на тези места, макар там да са най-старите ти системи, на които си джиткаш я тетрис, я арканоид, я Wolf3D, Перестройка и т.н./
така е
43. Прави силно впечатление, че ти е по-приятно да гледаш FRIENDS с приятелката си пред монитора /разбира се имаш всички сезони вкл. 10-ти/, отколкото да я гушнеш на спалнята пред телевизора.....интересното в случая е, че и на жените това им допада...поне на повечето
абе предпочитам класическия вариант пред телевизора...
44. Отпреди поне 5-6 години кокалчето на дясната ти китка е втвърдено, тъканта върху него суха и уголемена, почти нечувствителна и представляваща мини-мауспад.
не
45. Не ти трябват повече от 15 кв.см., за да боравиш с мишката
дам
46. Тайно си мечтаеш да имаш мини keypad на волана, за да си спокойно в icq и в колата...?!?!? /ПАТОЛОГИЯ/ нямам кола,ма идеята не е лоша

47. Автокасетофонът отдавна е изгубил смисъла си без МР3 плейър.
дам
48. Забелязваш с интерес и скрита радост, че компютър ти е нужен подръка 24/7 не

49. Най-вече когато започнеш да пишеш подобни списъци......без да ти пука много...

50. И осъзнаеш, че колкото и точки да добавяш все има какво още да напишеш
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Пон Апр 30, 2007 4:49 pm    Заглавие: Re: пристрастени ли сте към компютъра си Отговорете с цитат

1. Бутоните на клавиатурата са толкова излъскани, че отразяват светлината на настолната лампа болезнено за очите
- Мне, само space-а, макар да е видимо и доста изтъркан Confused

2. Полирал си с длани предната част на бюрото пред клавиатурата
- Цъ

3. Мауспад-а е станал като чешко кристално стъкло
- Цъ, не ползвам такъв, когато се налага слагам бял лист хартия

4. Крачетата на мишката отдавна са протрити и отдолу има само една равнина - гладка и лъскава
- наскоро я смених Smile

5. Сложил си си отляво стария мауспад за подложка за чаши
- Цъ, ползвам под саксията да не ми се мокри бюрото Wink

6. Събуждаш се стреснат в спалнята когато някои от 4-те вентилатора в системата си промени оборотите /компютъра разбира се е в "дневната"/
- не, спя като пън

7. В "дневната" не е влизала дневна светлина от 3 месеца
- влиза влиза

8. Самото заглавие на филма "Дневна Светлина" те дразни до полуда
- не, никак

9. Ако родителите ти доидат на гости и отворят щорите в дневната през деня изпитваш остра пареща болка в очите и с крясък ги затваряш отново
- зависи от настроението

10. Няма вече място за записаните дискове по лавиците и в шкафовете
- има, има, аз не пиша чак толкова дискове

11. Отдавна си забравил колко и какви дискове си записал
- важните помня и пазя, за останалите не ми пука

12. Изпитваш ужас от факта, че хладилника е на почти 3 метра от тебе
- никакъв, винаги си имам шоколад под ръка Very Happy

13. Струва ти се, че много сложно и бавно се отваря чекмеджето за лед във фризера
- не

14. В "работното" чекмедже на бюрото ти има 9 запалки, цигаре, лула, поне 2 кутии цигари и една кутия пурети
- не пуша

15. Във чекмеджето под него има 4 маркера, кубче листчета, елка и поне 5 химикала - няма да ставаш излишно когато се наложи я!
- същите ги има не само в чекмеджето, а и на бюрото Smile

16. Вляво от теб е стационарния, а вдясно GSM-a - на не повече от 40 см всеки
- стационарен нямам, а gsm-а го зарязвам редовно

17. Пазиш кутиите от последните си хардуеър придобивки като сувенири /точно на рафта пред теб естествено/
- не, само ако ми трябва кутията

18. Отдавна ползваш уредбата си за десктоп колони
- не, ползвам я по предназначение и предимно за радио

19. Няма никакво място на бюрото ти от периферни устройства /тайно си правиш сметки да монтираш плъзгащо чекмедже за клавиатурата под плота/
- няма по-гадно нещо от плъзгащ се плот за клавиатура

20. Изпадаш в нервна криза когато някой пипа монитора с пръсти!
- има бърсалки, за какво да си тровя нервите Wink

21. .... или ти променя настройките - ИСТЕРИЯ
- това го мразя, ама и няма кой да го прави Wink

22. ".......дали да ида сега да си легна при нея....абе чакай да си довърша search-a и да си пусна и подредя downloads във Flashget... ще я еба след малко но за дълго" - МНОГО ТЕЖКИ СЛУЧАИ!
- съчувствам им Wink

23. Редовно правиш опити едновременно да пишеш дискове, да редиш някой пъзъл, да даунлоадваш, да следиш 2 icq-та и да гледаш Disсovery на тунера едновременно...
- мне, точно тези

24. .... полудяваш защото системата се побърква и забива по време на горните действия
- нямам такива проблеми

25. Забелязваш, че правиш над 35000 клика на денонощие...
- не ги броя

26. Гордееш се с това и не смяташ че е много
- хич не ме интересува колко са

27. Отдавна ти е криво, че 80 гиги хард за нищо не стигат
- стигат, стигат

28. Сутрин докато си пиеш чая първо правиш разстановка на даунлоадите от вечерта, след това си проверяваш 3-те мейла и тогава отиваш на работа /разбира се наточил даунлоади за през деня - ФИРА НЕ СЕ ДАВА/
- Цъ, не съм даунлоадър.

29. Вечер като се прибереш проверяваш системите преди да се събуеш
- първо се събувам

30. От половин година не си ял на масата, а в скута си пред монитора
- ям на масата редовно

31. Забравил си откога не си загасял системата
- от снощи

32. Ако тя горката изгасне с ритници я пускаш веднага!
- към компютъра и към мъжа си се държа нежно Wink

33. Ако спре тока веднага вдигаш скандал на дежурния в енергото
- имам си батерия, за нета страдам

34. Притесняваш поне 5 пъти в седмицата дежурния съпорт на провайдера заради леки отклонения във връзката /за тежки скандала е с администратора/
- нямам проблем със скандалите Wink

35. От петък до неделя отсъстваш за околния свят.
- напоследък отсъствам за виртуалния свят Very Happy

36. Директория Favorites се спуска в поне 3 колони и има 7-8 подраздела
- намам такава. Bookmark-вам само честно отваряни или важни неща.

37. Последният ти монитор е издържал 10 години /макар да си го ритал с крак и си му цепил корпуса/ и получаваш похвали от произвдителя
- както казах нежна съм с техниката Wink

38. Помниш, че една от първите ти мишки е издържала 4 години!
- чак толкова едва ли

39. Прибрал си си видеото в гардероба преди 2 години
- никога не съм имала видео Smile

40. Забравил си отдавна що е видео или аудиокасета.
- мда, така е

41. Някои от най-важните неща в живота ти са записани на СD
- или на по две Wink

42. Много те изнервя факта, че нямаш компютър с интернет на село и на вилата /съответно рядко ходиш на тези места, макар там да са най-старите ти системи, на които си джиткаш я тетрис, я арканоид, я Wolf3D, Перестройка и т.н./
- имам си и компютър и интернет Wink

43. Прави силно впечатление, че ти е по-приятно да гледаш FRIENDS с приятелката си пред монитора /разбира се имаш всички сезони вкл. 10-ти/, отколкото да я гушнеш на спалнята пред телевизора.....интересното в случая е, че и на жените това им допада...поне на повечето
- не гледаме филми на компютъра

44. Отпреди поне 5-6 години кокалчето на дясната ти китка е втвърдено, тъканта върху него суха и уголемена, почти нечувствителна и представляваща мини-мауспад.
- мне

45. Не ти трябват повече от 15 кв.см., за да боравиш с мишката
- мда, не ми трябват

46. Тайно си мечтаеш да имаш мини keypad на волана, за да си спокойно в icq и в колата...?!?!? /ПАТОЛОГИЯ/
- мога да живея и без icq

47. Автокасетофонът отдавна е изгубил смисъла си без МР3 плейър.
- май май

48. Забелязваш с интерес и скрита радост, че компютър ти е нужен подръка 24/7
- обикновено си е с мен Wink

49. Най-вече когато започнеш да пишеш подобни списъци......без да ти пука много...
- баш такива списъци... не

50. И осъзнаеш, че колкото и точки да добавяш все има какво още да напишеш
- има Wink
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
Ethereal_Touch
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Яну 2007
Мнения: 656
Общо думи: 22,819
Местожителство: On The Wrong Side Of Nowhere...

МнениеПуснато на: Чет Май 03, 2007 8:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

GOD^_^ написа:
Ethereal_Touch написа:
GOD^_^ написа:
Итиръл, пукаш ли 2D тупалки? Smile

Хах... не, или по-точно до скоро не Smile

я доложи коя ти е любимата! Smile

Нали ти казах бе душицо, Текен-а Wink И от там много ме радва Еди... още от едно време ми е любимец Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Сря Юни 13, 2007 12:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

51.Викаш водопроводчик за да замени стола пред компютъра ти с тоалетна чиния
52.Караш си колата и изведнъж те връхлита голям камион.Първата ти реакция е да натиснеш бутона Escape
53.Ядосваш се ,че коша за боклук у вас няма опция Empty Recycle Bin
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
dRiNKiN_pARk
Metal Militia


Регистриран на: 14 Авг 2006
Мнения: 668
Общо думи: 30,243
Местожителство: Пловдив 4000, ж.к. Тракия xxx

МнениеПуснато на: Сря Юни 13, 2007 10:05 am    Заглавие: Re: пристрастени ли сте към компютъра си Отговорете с цитат

гледам повечето пишат тия точки за себе си и, за да не остана назад, ще взема да напиша и аз нещичко за моя си компютър Wink

1. Бутоните на клавиатурата са толкова излъскани, че отразяват светлината на настолната лампа болезнено за очите - клавиатурата ми е качествена (Microsoft ахаха) и всичко си е както трябва по нея, освен факта, че всичките копчета по нея, освен d r i n k p a са в прах (както и цифрите).

4. Крачетата на мишката отдавна са протрити и отдолу има само една равнина - гладка и лъскава - мишока също е качествен (и той microsoft Wink ) и на крачетата им няма нищо, но виж за левия клик - да, полиран е и се вижда отражението ми в бутона Sad )

5. Сложил си си отляво стария мауспад за подложка за чаши - каса бира не се събира на стария мауспад...

6. Събуждаш се стреснат в спалнята когато някои от 4-те вентилатора в системата си промени оборотите /компютъра разбира се е в "дневната"/ - събуждам се, когато ми спре доунлоуда. П.С. нямам спалня-всичко е на едно

10. Няма вече място за записаните дискове по лавиците и в шкафовете - бих казал, че няма място върху компютъра за шпинделите...

11. Отдавна си забравил колко и какви дискове си записал - от време на време ги преглеждам да се сетя кво има по тях.

14. В "работното" чекмедже на бюрото ти има 9 запалки, цигаре, лула, поне 2 кутии цигари и една кутия пурети - точно вчера изхвърлих празните кутийй, аз иначе имам само 2 запалки и един кибрит

15. Във чекмеджето под него има 4 маркера, кубче листчета, елка и поне 5 химикала - няма да ставаш излишно когато се наложи я! - true

16. Вляво от теб е стационарния, а вдясно GSM-a - на не повече от 40 см всеки а по средата е отвореното шише с бира

17. Пазиш кутиите от последните си хардуеър придобивки като сувенири /точно на рафта пред теб естествено/ - в Габрово, да, пазя си ги.

18. Отдавна ползваш уредбата си за десктоп колони хахахаха

20. Изпадаш в нервна криза когато някой пипа монитора с пръсти! 1

21. .... или ти променя настройките - ИСТЕРИЯ издивявам направо

22. ".......дали да ида сега да си легна при нея....абе чакай да си довърша search-a и да си пусна и подредя downloads във Flashget... ще я еба след малко но за дълго" - МНОГО ТЕЖКИ СЛУЧАИ! - случвало се е Sad

23. Редовно правиш опити едновременно да пишеш дискове, да редиш някой пъзъл, да даунлоадваш, да следиш 2 icq-та и да гледаш Disсovery на тунера едновременно... е, па чак с 2 icq-та не съм се сдобил още, ама за опитите... уж успешни са, до едно време...

24. .... полудяваш защото системата се побърква и забива по време на горните действия - по законите за всемирната гадост, системата има нужда от рестарт или блокирва точно когато най-много те мързи да чакаш рестарт-а или имаш "важен" разговор в ICQ, IRC, Skype или други подобни...

25. Забелязваш, че правиш над 35000 клика на денонощие... - имаше една програмка за броене на кликовете и на разстоянието, което изминаваш с мишката, някой да се сеща как се казва?

27. Отдавна ти е криво, че 80 гиги хард за нищо не стигат вече не ми е криво, щот си взех още 300, ама скоро ще ми стане криво, че 380 за нищо не стигат...

28. Сутрин докато си пиеш чая първо правиш разстановка на даунлоадите от вечерта, след това си проверяваш 3-те мейла и тогава отиваш на работа /разбира се наточил даунлоади за през деня - ФИРА НЕ СЕ ДАВА/ -абсолютно, с тая разлика, че пия кафе, а не чай и след като направя разстановката и проверя докладите си спирам комп-а.

29. Вечер като се прибереш проверяваш системите преди да се събуеш не, ама се събувам пред компютъра

30. От половин година не си ял на масата, а в скута си пред монитора - махам клавиатурата и ям там.

36. Директория Favorites се спуска в поне 3 колони и има 7-8 подраздела - обичам всичко да ми е подредено.

40. Забравил си отдавна що е видео или аудиокасета. - old-school техника няква...

41. Някои от най-важните неща в живота ти са записани на СD - мда бе, бала ми е на ДВД, снимки, ала-бала...

43. Прави силно впечатление, че ти е по-приятно да гледаш FRIENDS с приятелката си пред монитора /разбира се имаш всички сезони вкл. 10-ти/, отколкото да я гушнеш на спалнята пред телевизора.....интересното в случая е, че и на жените това им допада...поне на повечето в случая не е FRIENDS

45. Не ти трябват повече от 15 кв.см., за да боравиш с мишката - 15 са много
_________________

четете П Р А В И Л А Т А и се съобразявайте с тях !
LYRICS2BG.com Arrow преведени текстове на български
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
GOD^_^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 09 Юни 2004
Мнения: 1941
Общо думи: 19,447
Местожителство: ...при Падналите ангели...

МнениеПуснато на: Пет Юни 15, 2007 12:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ethereal_Touch написа:
GOD^_^ написа:
Ethereal_Touch написа:
GOD^_^ написа:
Итиръл, пукаш ли 2D тупалки? Smile

Хах... не, или по-точно до скоро не Smile

я доложи коя ти е любимата! Smile

Нали ти казах бе душицо, Текен-а Wink И от там много ме радва Еди... още от едно време ми е любимец Smile

еее, душко, Текен не е 2Д тупалка! 2Д тупалка е примерно King of Fighters
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
kiki
пухче предполагам... *без предполагам!


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 1866
Общо думи: 22,333
Местожителство: South Of Heaven

МнениеПуснато на: Пет Юни 15, 2007 12:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре де, аз продължавам да искам Мортал Комбат 2 за компа.
Не че имаше връзка. Rolling Eyes
_________________
...пънко нема умре и нафинг елс медърс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Ethereal_Touch
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Яну 2007
Мнения: 656
Общо думи: 22,819
Местожителство: On The Wrong Side Of Nowhere...

МнениеПуснато на: Пет Юни 15, 2007 10:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

GOD^_^ написа:
еее, душко, Текен не е 2Д тупалка! 2Д тупалка е примерно King of Fighters

Което е доказателство за това колко разбирам аз от 2Д и 3Д тупалки Wink {}
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Пет Юни 15, 2007 6:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kiki написа:
Добре де, аз продължавам да искам Мортал Комбат 2 за компа.
Не че имаше връзка. Rolling Eyes

аз имам някво мортал комбат колекшън май има и 2-ката там
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Съб Юни 16, 2007 12:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

бях пристрастен...но се излекувах Razz ...сега машината я ползвам за музика,клипове...обработки разни на снимки видео файлчета...и нонстоп теглене(музика и клипове както казах Smile )...но е тея всичките точки се отнасят със сигурност на 99% за комшията от горния етаж посредата Twisted Evil Rolling Eyes Laughing
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
vasko_vasko
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 24 Окт 2006
Мнения: 345
Общо думи: 13,054
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Съб Юни 16, 2007 1:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

G-funk_Lady написа:
хах то само аз не съм пристрастена тука...


споко бе из не сам чак толкова Very Happy
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
autorun
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Юли 2007
Мнения: 222
Общо думи: 7,393

МнениеПуснато на: Чет Юли 05, 2007 9:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ха ха ах аха ха, ами то май секи който има комп е зарибен максимално.но като гледам по себеси компютъра води към пристрастяване !!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
y-project
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 29 Авг 2004
Мнения: 709
Общо думи: 7,345
Местожителство: В Залата

МнениеПуснато на: Чет Юли 05, 2007 12:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

1. Бутоните на клавиатурата са толкова излъскани, че отразяват светлината на настолната лампа болезнено за очите - ами не, нищо не е изтъркано Smile

2. Полирал си с длани предната част на бюрото пред клавиатурата - Амме, не съм...

3. Мауспад-а е станал като чешко кристално стъкло - Стария беше ама тоя не е Very Happy

4. Крачетата на мишката отдавна са протрити и отдолу има само една равнина - гладка и лъскава - И тва на старата мишка беше факт Confused

5. Сложил си си отляво стария мауспад за подложка за чаши - Не съм, моя го метнах в кофата Wink

6. Събуждаш се стреснат в спалнята когато някои от 4-те вентилатора в системата си промени оборотите /компютъра разбира се е в "дневната"/ - В спалнята е, ама не го оставям нощем, щото мноо бръмчи Mad

7. В "дневната" не е влизала дневна светлина от 3 месеца - Влиза си постоянно Wink

8. Самото заглавие на филма "Дневна Светлина" те дразни до полуда - Ми не Smile

9. Ако родителите ти доидат на гости и отворят щорите в дневната през деня изпитваш остра пареща болка в очите и с крясък ги затваряш отново - Амме няма такова нещо Laughing

10. Няма вече място за записаните дискове по лавиците и в шкафовете - Определено aaaargh!

11. Отдавна си забравил колко и какви дискове си записал
- Абсолютно Embarassed

12. Изпитваш ужас от факта, че хладилника е на почти 3 метра от тебе -Амме той чак на 3 стаи от мен Sad

13. Струва ти се, че много сложно и бавно се отваря чекмеджето за лед във фризера - Нем.. Wink

14. В "работното" чекмедже на бюрото ти има 9 запалки, цигаре, лула, поне 2 кутии цигари и една кутия пурети - Почти всичко има Confused

15. Във чекмеджето под него има 4 маркера, кубче листчета, елка и поне 5 химикала - няма да ставаш излишно когато се наложи я! - Тва е даже на бюрото отгоре Confused

16. Вляво от теб е стационарния, а вдясно GSM-a - на не повече от 40 см всеки - Само ГСМ-а, щото стационарния не го ползвам... Exclamation

17. Пазиш кутиите от последните си хардуеър придобивки като сувенири /точно на рафта пред теб естествено/ Всъщност ги пазя заради гаранцията, нали не я признавали без кутии Confused

18. Отдавна ползваш уредбата си за десктоп колони - Не, имам си система 5+1 специално за компа Cool

19. Няма никакво място на бюрото ти от периферни устройства /тайно си правиш сметки да монтираш плъзгащо чекмедже за клавиатурата под плота/ - И тва верно Laughing aaaargh!

20. Изпадаш в нервна криза когато някой пипа монитора с пръсти! - АБСОЛЮТНО!!! Направо откачам Mad

21. .... или ти променя настройките - ИСТЕРИЯ - Ооо тва никой не се е осмелявал да го прави до сега Mad

22. ".......дали да ида сега да си легна при нея....абе чакай да си довърша search-a и да си пусна и подредя downloads във Flashget... ще я еба след малко но за дълго" - МНОГО ТЕЖКИ СЛУЧАИ! - Да бе... Laughing Последното нещо за което си мисля в такъв момент е компа ми Laughing

23. Редовно правиш опити едновременно да пишеш дискове, да редиш някой пъзъл, да даунлоадваш, да следиш 2 icq-та и да гледаш Disсovery на тунера едновременно... - Ми като пиша дискове, обикновено даунлаудвам в същия момент, както и слушам музика на уинампа и си пиша с някой понякога Laughing

24. .... полудяваш защото системата се побърква и забива по време на горните действия - Не е забивала до сега Cool

25. Забелязваш, че правиш над 35000 клика на денонощие... - Е чак пък... Confused Абе преди съм ги достигал Laughing

26. Гордееш се с това и не смяташ че е много- ми не е толкова много Confused Laughing

27. Отдавна ти е криво, че 80 гиги хард за нищо не стигат - Абсолютно evil_4e

28. Сутрин докато си пиеш чая първо правиш разстановка на даунлоадите от вечерта, след това си проверяваш 3-те мейла и тогава отиваш на работа /разбира се наточил даунлоади за през деня - ФИРА НЕ СЕ ДАВА/ - Абе, случва се ама рядко Laughing

29. Вечер като се прибереш проверяваш системите преди да се събуеш - Да Laughing

30. От половин година не си ял на масата, а в скута си пред монитора - Преди ми се е случвало да ям пред монитора ама от едно 3 години не съм пробвал, пък и нямам желание Laughing

31. Забравил си откога не си загасял системата - От снощи Wink

32. Ако тя горката изгасне с ритници я пускаш веднага! - Това беше стария комп Wink

33. Ако спре тока веднага вдигаш скандал на дежурния в енергото - Ми не ама псувам тихичко Very Happy

34. Притесняваш поне 5 пъти в седмицата дежурния съпорт на провайдера заради леки отклонения във връзката /за тежки скандала е с администратора/ - Откак съм на БТК не съм звънял, иначе преди на глобком съм се обаждал Laughing

35. От петък до неделя отсъстваш за околния свят. - Ми да като са натряскам в петък... Laughing

36. Директория Favorites се спуска в поне 3 колони и има 7-8 подраздела - Сравнително малка е мойта Wink

37. Последният ти монитор е издържал 10 години /макар да си го ритал с крак и си му цепил корпуса/ и получаваш похвали от произвдителя - Мноо добър си беше последния, само ейтва че беше 15-ка и не беше плосък Smile

38. Помниш, че една от първите ти мишки е издържала 4 години! - Наистина 1-вата бая издържа, ама и бях съсипал левия бутон от кликане Laughing

39. Прибрал си си видеото в гардероба преди 2 години - Не съм имал видео Wink

40. Забравил си отдавна що е видео или аудиокасета. - Дам... мноого отдавна

41. Някои от най-важните неща в живота ти са записани на СD - Е чак пък... има и някой важни ама не чак толкова че да не го преживея ако се преебе СД-то Wink

42. Много те изнервя факта, че нямаш компютър с интернет на село и на вилата /съответно рядко ходиш на тези места, макар там да са най-старите ти системи, на които си джиткаш я тетрис, я арканоид, я Wolf3D, Перестройка и т.н./ - Аме не май яд ма и бес туй ходя най много 1-2 пъти в годината Laughing

43. Прави силно впечатление, че ти е по-приятно да гледаш FRIENDS с приятелката си пред монитора /разбира се имаш всички сезони вкл. 10-ти/, отколкото да я гушнеш на спалнята пред телевизора.....интересното в случая е, че и на жените това им допада...поне на повечето - Имам само 1- 2 сезона на СД-та записани ... добре де предпочитам компа пред телевизора Laughing

44. Отпреди поне 5-6 години кокалчето на дясната ти китка е втвърдено, тъканта върху него суха и уголемена, почти нечувствителна и представляваща мини-мауспад. - Оле тва е вярно и като ми стана тей поне 4-5 месеца се чудех от какво е Laughing Ама ся по- малко ползвам комп и не се маха evil_4e

45. Не ти трябват повече от 15 кв.см., за да боравиш с мишката - Аха... Smile

46. Тайно си мечтаеш да имаш мини keypad на волана, за да си спокойно в icq и в колата...?!?!? /ПАТОЛОГИЯ/ - Що не??? Laughing

47. Автокасетофонът отдавна е изгубил смисъла си без МР3 плейър. - Мн ясно Wink

48. Забелязваш с интерес и скрита радост, че компютър ти е нужен подръка 24/7 - Не ми е чак толкоз нужен Smile

49. Най-вече когато започнеш да пишеш подобни списъци......без да ти пука много... - Сигурно...

50. И осъзнаеш, че колкото и точки да добавяш все има какво още да напишеш - Аха сигурно... Laughing
_________________
http://www.vbox7.com/play:c97f3de0
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> КЕФ @ НЕТ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov