forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Фен Тема Манчестър Юнайтед...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Футбол
Предишната тема :: Следващата тема  

Кой в момента е най-добрият играч на отбора?
Луи Саха
2%
 2%  [ 1 ]
Кристиано Роналдо
72%
 72%  [ 27 ]
Рио Фърдинанд
0%
 0%  [ 0 ]
Уейн Рууни
16%
 16%  [ 6 ]
Пол Скоулс
8%
 8%  [ 3 ]
Патрис Евра
0%
 0%  [ 0 ]
Общо гласове : 37

Автор Съобщение
flameon
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Фев 2005
Мнения: 1264
Общо думи: 63,506
Местожителство: На пичка си ленина и още малко нататък :)

МнениеПуснато на: Вто Апр 10, 2007 8:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Манчестър Юнайтед трябва да докаже на терена, че е фаворит в Шампионската лига

10 Април 2007

Манчестър Юнайтед е отборът, който бе най-често определян като фаворит на специалистите за спечелването на Шампионската лига през този сезон

Манчестър Юнайтед е отборът, който бе най-често определян като фаворит на специалистите за спечелването на Шампионската лига през този сезон. Това не бяха празни приказки, тъй като момчетата на сър Алекс Фъргюсън показваха наистина стойностен футбол, който радваше окото. Сега обаче на пътя им застана отборът на Рома, който малко хора слагаха в сметките. "Вълците" обаче показаха зъбите си в първия двубой и по всичко личи, че няма лесно да се предадат и на "Олд Трафорд". Така че Манчестър ще трябва да даде най-доброто от себе си, и да докаже, че наистина е фаворит за трофея, ако иска да продължи напред. Статистиката обаче не е в полза на "червените дяволи". В историята на Шампионската лига те никога не са успявали да се класират за следващата фаза, след загуба в първия двубой. Това обаче не притеснява мениджърът Сър Алекс Фъргюсън, който е убеден, че резултатът от първата среща дава реален шанс за класиране напред. Шотландецът е убеден, че неговите възпитаници ще пренапишат историята днес. Все пак той предупреди играчите да не подценяват противника, който играе отлично на контраатака. В състава на Манчестър има няколко сериозни проблема преди днешния двубой. Луис Саха, Гари Невил и Неманя Видич са трайно контузени и отново няма да са в групата за мача. Към тях трябва да прибавим и Пол Скоулс, който получи червен картон в първата среща, така че едва ли можем да кажем, че днес англичаните ще излязат с най-доброто, но пък в състава има достатъчно класни играчи, които да заемат местата на отсъстващите. В Рома основното притеснение е за състоянието на капитана Франческо Тоти. Той пропусна неделния двубой с Катаня (2:0), заради проблем с бедрото, но все пак тренира наравно със съотборниците си и има вероятност да е в състояние да играе днес. Преценката ще бъде на треньора Лучано Спалети, който ще вземе последното решение по този въпрос часове преди мача. В състава след наказание се завръща Давид Пизаро, но за сметка на това отпадна Симоне Перота, който е наказан за натрупани жълти картони. Рома е играл за последно на 1/4 финал в турнира на шампионите в далечната 1984 година и Спалети признава, че отборът няма достатъчно опит в надпреварата. Въпреки това той вярва в силите на своите играчи, които създават много положения и винаги могат да отбележат независимо от противника. Шампионска лига, 1/4 финал реванш: Манчестър Юнайтед - Рома (в първия мач 1:2) Вероятни състави: Манчестър Юнайтед: Ван дер Сар, О`Шей, Фърдинанд, Браун, Хайнце, Карик, Флетчър, Гигс, Роналдо, Солскаер, Рууни Рома: Дони, Касети, Киву, Мексес, Панучи, Де Роси, Пизаро, Вилхелмсон, Тадеи, Мансини, Тоти Стадион: "Олд Трафорд", Манчестър Съдия: Любош Микел (Словакия) БЛАГОВЕСТ БЛАГОЕВ
_________________
BARBIE IS A MOTHERFUCKIN' BIATCH!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
flameon
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Фев 2005
Мнения: 1264
Общо думи: 63,506
Местожителство: На пичка си ленина и още малко нататък :)

МнениеПуснато на: Вто Апр 10, 2007 9:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Къде отиваш ти можебииииии Laughing Оле много съм пиян тоя мач е супер Wink След тва ми говорете,че Манчо не е шампион WinkКой сега е #1 Razz Razz Razz
_________________
BARBIE IS A MOTHERFUCKIN' BIATCH!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Вто Апр 10, 2007 10:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нямам думи ... изобщо не мисля да го коментирам това нещо, което се случи на "Олд Трафърд". Такава игра, такива голове ....
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Сря Апр 11, 2007 12:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Любимата ми приказка като малък беше "Вълкът и 7-те козлета" Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
diko
любимец 13


Регистриран на: 11 Окт 2006
Мнения: 313
Общо думи: 11,513

МнениеПуснато на: Сря Апр 11, 2007 7:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

на мен чак ми стана жал за Рома. Не трябваше да им вкарваме толкова гола.
_________________
\"Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време някакви хора непрекъснато се опитват да му досаждат.\"
Kokal Audio
JMKC Rec. h
Нека да караме разумно, а не безразсъдно!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
hdimitrov
Прост ГОРСКИ
Прост ГОРСКИ


Регистриран на: 10 Май 2004
Мнения: 2988
Общо думи: 43,440
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Сря Апр 11, 2007 7:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Случкари Razz
_________________
Мъжът не е камила!! ...не може да не пие цяла седмица!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
adrenaLIne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 21 Ное 2004
Мнения: 1120
Общо думи: 10,778
Местожителство: maaaRRRRs

МнениеПуснато на: Сря Апр 11, 2007 4:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами мача може ли да някой да го намери или поне головете ,
защото си заслужава да се запази в архива Smile
_________________
N DEY SAY
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Сря Апр 11, 2007 10:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам всеки 1 гол и всяко интересно положение от всеки един мач на Юнайтед от началото на сезона, даже и предсезонните подготовки и всичко, само се обади да вляза в ДЦ

а ако искаш
http://store3.data.bg/bandicoot/Man%20Utd%202006-2007%20-%20goals%20&%20highlights/
тука един пич качва всички голове, от вчера ги е качил вече Wink
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
adrenaLIne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 21 Ное 2004
Мнения: 1120
Общо думи: 10,778
Местожителство: maaaRRRRs

МнениеПуснато на: Чет Апр 12, 2007 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мерси енцо Smile
_________________
N DEY SAY
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Пет Апр 13, 2007 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Айдее Кристиано подписал за 5 години! Нека умрат вестниците от яд!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Пет Апр 13, 2007 10:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Enzo_MonTeLLa написа:
Айдее Кристиано подписал за 5 години! Нека умрат вестниците от яд!


що, ти отде го прочете Laughing а аз забраих че сте големи приятели с него Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Пет Апр 13, 2007 10:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

franky написа:
Enzo_MonTeLLa написа:
Айдее Кристиано подписал за 5 години! Нека умрат вестниците от яд!


що, ти отде го прочете Laughing а аз забраих че сте големи приятели с него Laughing

Не съм го прочел, казаха ми! Имах предвид да го духат щото всеки ден пишеха лъжи .. лъжи като тези че челси ще вземат купа Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
CRis7iano
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 18 Юли 2006
Мнения: 72
Общо думи: 3,131

МнениеПуснато на: Чет Май 31, 2007 8:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Манчестър Юнайтед осигури първите си нови попълнения за новия сезон. Това са младоците Нани от Спортинг Лисабон и Андерсон от Порто. Нани е смятан за един от най-големите млади таланти в Европа и бе преследван от много грандове, а последно Тотнъм се опита да го вземе. Юнайтед го преследваше отдавна и в един момент трансферът бе подложен на съмнение, тъй като Спортинг се опита да поднови договора на 20 годишният футболист. Това обаче не стана и сега той ще премине на "Олд Трафорд".

Той е продукт на школата на Спортинг Лисабон, откъдето е дойде и Кристияно Роналдо. Затова и надеждите към Нани са огромни.

Бразилецът Андерсон е на 19 години и е смятан за новия Роналдиньо. Треньорът на националния отбор на Бразилия Дунга дори го извика за участие в предстоящия турнир Копа Америка. Към Андерсон интерес имаха Челси и Барселона.

Андерсон дойде в Порто през 2005 година от Гремио. През миналия сезон започна 9 мача като титуляр, в 6 влезе като резерва и вкара 2 гола. Миналото лято той игра срещу Манчестър Юнайтед в приятелски мач.

Сумата на трансферите не е ясна, но според ББС общата стойност е 30 милиона паунда. Предстои двата играча да минат медицински прегледи, след което ще се подпишат окончателно всички документи.

"Манчестър Юнайтед е щастлив да съобщи, че е постигнал съгласие с Порто и Спортинг Лисабон за купуването на Андерсон и Нани", се казва в официално изявление в сайта на Манчестър Юнайтед.

"Личните условия с играчите са договорени и ще бъде направено официално изявление, когато всички административни процедури, включително и медицински тестове, бъдат завършени".

Освен Нани и Андерсон се смята за почти сигурно и привличането на Оуен Харгрийвс от Байерн Мюнхен. Така пред Алекс Фъргюсън остава да намери единствено нов централен нападател
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
dugsata
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Май 2007
Мнения: 64
Общо думи: 4,568
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2007 11:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм фен на Манчестър Юнайтед ,но определено Роналдо ме кефи как играе Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2007 3:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Фен съм на Юнайтед и определено съм доста щастлив за тея новини, още оня ден като го пуснаха в официалния сайт и вече виждах Гари Невил с Шампионската Лига Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Футбол Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov