forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ЦСКА
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Футбол
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Юни 14, 2005 9:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Геро Атанасов напуснал Парма, за да изкара казарма в България
Пристигналият на проби в ЦСКА Геро Атанасов е преминал през юношеската школа на Парма, но се върнал в България, за да изкара казармата. Започнал е да се завнимава с футбол в Марица (Пд), а по време на военната си служба е играл в Брестник. “Офанзивен халф съм. Мениджърът ми Атанас Паралингов ми предложи да дойда на проби в ЦСКА”, заяви младокът.


Даниел Гьошевски: Майка ми е българка!
“Майка ми е българка, родена в София и няма да заемам място на чужденец в ЦСКА, ако бъда одобрен”, заяви македонецът Даниел Гьошевски пред репортер на Агенция Фокус . Гьоко Хаджиевски ми беше треньор във Вардар, а знам, че е бил и треньор на ЦСКА. Той има 35 мача в юношеските формации на Македония от 15 до 21 години и е бил капитан на отбора до 18 години.



Матия Матко: Идвам в ЦСКА, за да играя в Шампионската лига
“Дойдох в ЦСКА, за да играя в Шампионската лига. Мениджърът ми вече подписа договора, но аз още не съм. Ще подпиша за 2 години с опция за продължаване с още 1”, заяви хърватският централен нападател Матия Матко пред репортер на Агенция Фокус . Той има 8 мача и 4 гола за националния отбор на Хърватия до 19 години. “Първи треньорът Миодраг Йешич се е изказал за привличането ми. Чест е за мен да играя в отбора -шампион на България. Надявам се и аз да стана шампион", допълни юношата на Динамо (Загреб).



Стойко Сакалиев: Договорът ми с ЦСКА е в БФС
“Нямат никакво основание твърденията от бившия ми клуб Нафтекс, че имам още 1 година договор с тях. Договорът ми с ЦСКА е във Футболния съюз, а това означава, че е валиден и ще играя в ЦСКА 3 години”, обяви националът Стойко Сакалиев на базата на “червените” в Панчарево пред репортер на Агенция Фокус .
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Юни 14, 2005 9:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЦСКА започна подготовка с 18 футболисти и без треньор
Точно 18 футболисти се явиха на днешната първа тренировка за новия сезон на шампиона ЦСКА, предаде репортер на Агенция Фокус . На базата на тима в Панчарево отсъстваха националните играчи, както и чужденците, които ще се присъединят към подготовката след една седмица. Старши треньорът на “червените” Миодраг Йешич е на семинар на УЕФА в Сърбия и Черна гора и ще се завърне в четвъртък. На днешното занимание се появиха новите футболисти на клуба – Стойко Сакалиев, Владимир Зафиров и хърватинът Матия Матко. От Конелиано, където игра под наем, се завръща Адриан Олегов. Сакалиев има контракт с шампионите за 3 години, а Зафиров - за 4. Матко все още не е постигнал договореност за личните си условия, но ще подпише за 2 години с опция за още 1. В отбора на проби пристигнаха трима играчи – Геро Атанасов, който е преминал 3-месечни проби в Парма, македонецът Даниел Гьошевски от Вардар и младежкият национал на Нигерия Стенли. В групата след дълго отсъствие се появи и Велизар Димитров. При липсата на Йешич заниманията се водят от помощниците му Зоран Кралевич, Ангел Червенков и Марин Гъдев. Първият подготвителен лагер на ЦСКА в София ще продължи до 29 юни. В четвъртък в София пристигат нападателите от Кот д'Ивоар - 25-годишният Сисе Якуба и сънародникът му Дах Зади Гийом на 27 години, който за последно е играл в Тунис. Мурад Хидиуед се очаква да се завърне от Мароко на 20-21 юни. Хидиуед ще премине медицински прегледи и ще подпише с ЦСКА договор за 3 години. На лагера в Трапенкамп в Германия ще се присъединят за проби камерунският национал Бил Чато и Арчил Шахвадзе от Грузия.
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Юни 14, 2005 9:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЦСКА не пусна Христо Янев в Лил за 500 000 евро
Ръководството на ЦСКА не прие оферта за Христо Янев на стойност 500 000 евро от френския Лил, съобщи радио “Спорт”. “Червените” заковаха цена от милион евро за най-добрия си футболист, който беше с основен принос за спечелената през миналия сезон титла. Лил завърши на второ място в местната Лига 1 и от края на лятото ще участва в Шампионската лига. През лятото на 2002 година “песовете” привлякоха от ЦСКА Владимир Манчев
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пет Юни 24, 2005 10:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

незнам каде да го постна затова тука
http://forum.data-bg.net/album_pic.php?pic_id=3694
това е жребия за шампионската лига
цска ще играе срещу горица или тирана във втория предварителен кръг дано се оправдаят очакванията и цска преминат в третия предварителен кръг
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
bangooo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 15 Юни 2004
Мнения: 341
Общо думи: 0
Местожителство: The secret gates to the sex town

МнениеПуснато на: Вто Юни 28, 2005 5:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Младокът Петър Димитров парафира за 3 години с ЦСКА днес, научи Агенция Фокус . През изминалия сезон той игра под наем във втородивизионния Конелиано. Петър Димитров играе като нападател и е юноша на Левски. Той започна като титуляр за ЦСКА в проверката срещу Работнички (Скопие).
_________________
"Трябва да вярваш че си най-добрия,а после да докажеш че си прав."
Бил Шенкли
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Сря Юни 29, 2005 9:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хидиуед: Ще играя в ЦСКА
"Преди 5 минути ми се обади мениджърът ми и ми каза, че всичко с ЦСКА е ОК”, заяви мароканският национал Мурад Хидиуед пред радио “Гонг”. Утре той ще подпише договора си с “червените” и ще замине с тях на подготовка в Германия. “Съжалявам за феновете в Ловеч. Те бяха много добри към мен в тези 4 години, но животът е такъв. Отивам в ЦСКА. Там ше играя пред многобройна публика. Ще участвам в мачове за Шампионската лига. Радвам се, че отивам и при моя приятел Тиаго Силва”, допълни мароканецът.
много добро попълнение според мен дано помогне на цска да влезе в групите на шампионската лига успех и на останалите представители в евротурнирите дано когато нашите отбори играят в евротурнирите всички да загърбят клубното си пристрастие и да стискат палци на българските участници
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Чет Юни 30, 2005 6:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЦСКА замина с Мурад Хидиуед за Германия
Агенция "Фокус"

София. 19 футболисти на ПФК ЦСКА, водени от старши треньора на отбора Миодраг Йешич, заминаха тази сутрин за Трапенкамп (Германия), където ще протече вторият етап от тяхната лятна подготовка, съобщава клубният сайт. В последния момент на самолета се качи и мароканският халф Мурад Хидиуед, за когото до последно късно снощи се водиха преговори. Ето списъкът на играчите, заминали за Трапенкамп: Тиаго Силва, Петър Димитров, Мурад Хидиуед, Деян Максич, Матия Матко, Йордан Юруков, Владимир Зафиров, Валентин Илиев, Адриан Олегов, Евгени Хмарук, Амиран Муджири, Йордан Тодоров, Евгени Йорданов, Христо Янев, Радослав Забавник, Емил Гъргоров, Стойко Сакалиев, Ибрахима Гай и Велизар Димитров. В Германия се очаква да пристигнат и да се присъединят Славко Матич и Дах Зади Гийом.
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Съб Юли 02, 2005 2:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Почина легендата на ЦСКА Иван Колев



15:01 02.07.2005г.
Агенция "Фокус"

София. На 1 юли 2005 година на 75-годишна възраст внезапно почина легендата на ЦСКА, з.м.с. Иван Колев, съобщава официалният сайт на клуба. Иван Колев е бил футболист номер 1 на България, капитан на националния отбор по футбол на България и капитан на ЦСКА. Името му оставя незалечима светла диря в историята на армейския и националния български футбол. Поклон пред светлата му памет!

Това е Иван Колев
Роден на 1 ноември 1930 г. Нападател. Играе в "Спортист" София от 1945 до 1948 г., ВВС от 1949 до 1950 г., ЦСКА (тогава ЦДНА) от 1950 до 1967 г., "Сливен" от 1967 до 1969 г. Шампион през 1951, 1952, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1961, 1962 и 1966 г., носител на купата през 1954, 1955, 1961 и 1965 г. В "А" група има 325 мача и 95 гола. Има 25 мача и 6 гола за КЕШ. С националния отбор има 75 мача (8 пъти капитан) и 25 гола, където дебютира на 18 май 1952 г. срещу Полша 1:0 във Варшава, последен мач на 20 юли 1966 г. срещу Унгария 1:3 в Манчестър на СП-66. Участва на ОИ-52, ОИ-56 (трето място) и ОИ-60, както и на СП-62 и СП-66. Футболист № 1 на България за 1962 г. Змс от 1960 г. Включен в идеалния отбор на 30-летието през 1974 г. Играч с убийствен удар с левия крак, бърз и находчив стрелец. С Крум Янев са отличен тандем в ЦДНА. Чуждите журналисти го наричат Българския Пушкаш. Футболист № 9 на Европа през 1956 г. Един от най-големите български футболисти за всички времена. По-късно е треньор.
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Вто Авг 22, 2006 1:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво става с форума на ЦСКА aaaargh!

Айде някой да ми намери снимки от ЦСКА - Литекс
След някой друг ден пак ще проверя Smile

Плс .. Иво, главно надеждата ми е в теб! Wink
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Вто Авг 22, 2006 9:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм най-често БАНвания потребител там... не знам какво става. Laughing
Като засеха Ро онлайн в Кюто ще го питам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
aNdRo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Дек 2003
Мнения: 1716
Общо думи: 44,236
Местожителство: Трендафил City

МнениеПуснато на: Сря Авг 23, 2006 9:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Енцо, ей ти форум на цска

http://redultras.hit.bg/Forum.htm

Laughing Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Пет Сеп 01, 2006 7:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ro ми писа, че форума си почивал. Това ми е информацията. Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Пон Сеп 04, 2006 5:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече работи Laughing А модераторите са станали админи... ама те точни, само оня Лабрет е папагал

Цитат:
С уважение,

Административен екип на форум.ЦСКА.бг в състав:

1. Labrett
2. nex
3. Ro
4. DANTE
5. Tony-Master
6. Mladostbg


03.IX.2006 г.


Даже и за мод се пробвах, но не стана. http://forum.cska.bg/viewtopic.php?t=6204
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
DaViDiaN
Музикохолик


Регистриран на: 29 Дек 2003
Мнения: 3992
Общо думи: 17,360
Местожителство: Два етажа по - горе от Shefa

МнениеПуснато на: Съб Сеп 23, 2006 7:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЦСКА - Славия 6:1 смятам че имаме шанс с/у Бешикташ Wink
_________________
If There Was A Single Day I Could Live,
A Single Breath I Could Take,
I'd Trade All The Others Away...

За да откриеш перфектния човек, трябва първо да се влюбиш в него!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
aNdRo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Дек 2003
Мнения: 1716
Общо думи: 44,236
Местожителство: Трендафил City

МнениеПуснато на: Съб Сеп 23, 2006 7:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

дано, ама аз не мисля така Rolling Eyes

поне ще спечеля 1 бас пък, като загубят Confused Laughing Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Футбол Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Следваща
Страница 6 от 16

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov