forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Бихте ли си сложили газова уредба на метан в колата?
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  

Бихте ли си сложили газова уредба на метан в колата?
Да ест.-по евтино е
28%
 28%  [ 7 ]
Ако съм сигурен че няа гръмна по път за село :)
36%
 36%  [ 9 ]
Не на газ ми е добре
8%
 8%  [ 2 ]
Не на бензин ми е добре
28%
 28%  [ 7 ]
Общо гласове : 25

Автор Съобщение
Hristo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 08 Ное 2003
Мнения: 1104
Общо думи: 5,502
Местожителство: Arkaim

МнениеПуснато на: Чет Юни 23, 2005 10:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

до 2-3 години ще тръгнат масово бегачките на водород, ама дали ще имаме $ да и земем по една новичка Confused
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Чет Юни 23, 2005 11:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hristo написа:
до 2-3 години ще тръгнат масово бегачките на водород, ама дали ще имаме $ да и земем по една новичка Confused

туй па го чуам за първи път...
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
aNdRo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Дек 2003
Мнения: 1716
Общо думи: 44,236
Местожителство: Трендафил City

МнениеПуснато на: Чет Юни 23, 2005 11:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ооооо тва ще е супер скъпо за момента( за водорода говоря)

В момента има моторчета Harley & Davidson(не знам дали се пише така Embarassed ) ако не се лъжа


ама за момента е изключетелно скъпо. Ама тва е бъдещето. Като се има в предвид че нефта поскъпва постоянно и че залежите на нашата планета намаляват застрашително няма друг начин освен да се върсят алтернативи. След водорода ще измисят нещо още по-добро, сигурен съм Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Чет Юни 23, 2005 11:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

and_MG написа:
ооооо тва ще е супер скъпо за момента( за водорода говоря)

В момента има моторчета Harley & Davidson(не знам дали се пише така Embarassed ) ако не се лъжа


ама за момента е изключетелно скъпо. Ама тва е бъдещето. Като се има в предвид че нефта поскъпва постоянно и че залежите на нашата планета намаляват застрашително няма друг начин освен да се върсят алтернативи. След водорода ще измисят нещо още по-добро, сигурен съм Smile

солена вода Smile Wink..имаме я в доста Smile
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
Caisa666
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 29 Окт 2004
Мнения: 655
Общо думи: 681
Местожителство: Geto S-a !!!

МнениеПуснато на: Пет Юни 24, 2005 8:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва за водорода ся го чувам .. Rolling Eyes
_________________
I’m here without you baby but your still on my lonely mind, I think about you baby and I dream about you all the time!!! I’m here without you baby but your still with me in my dreams, And tonight it’s only you and me!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Hristo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 08 Ное 2003
Мнения: 1104
Общо думи: 5,502
Местожителство: Arkaim

МнениеПуснато на: Пет Юни 24, 2005 8:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bmw са пионерчета там, имаше даже една тема за рекорд с техния нов прототип за поставяне на най-висока скорост на водород
също има и 7-ма серия на водород, май беше 4.5 Rolling Eyes и около 250 коня, като същевременно може да върви и на бенз Razz

http://forum.data-bg.net//album_pic.php?pic_id=3693
http://forum.data-bg.net//album_pic.php?pic_id=3692
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
GaNdja_FeRmEr
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Май 2004
Мнения: 239
Общо думи: 1,142
Местожителство: Plachkovci

МнениеПуснато на: Пет Юни 24, 2005 10:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Яко е БМВ-то ,ама не се отклонявайте от темата :Р
_________________
Не оставяй днескашната работа за утре,като можеш да я свършиш и в други ден!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
pavel_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Май 2004
Мнения: 504
Общо думи: 0
Местожителство: Nqkade tam

МнениеПуснато на: Нед Юни 26, 2005 12:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

CkoT написа:
Значи баща ми каза че разликата на метановата уредба е че е на по-голямо налягане...иначе всичко си му е ок...
В Севлиево имало газ станция за метан а пътя до там ти излизало около 1лв aaaargh! Laughing
така е излиза около 1 левче до севлиево и кум 20 до морето пхахаххаха)))) ебати кефа нали ама колта ти спира да варви сигорно повече от 100-110 няма да може да направи според мен не си заслужава да си ебеш колата така
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Нед Юни 26, 2005 12:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pavel_ написа:
CkoT написа:
Значи баща ми каза че разликата на метановата уредба е че е на по-голямо налягане...иначе всичко си му е ок...
В Севлиево имало газ станция за метан а пътя до там ти излизало около 1лв aaaargh! Laughing
така е излиза около 1 левче до севлиево и кум 20 до морето пхахаххаха)))) ебати кефа нали ама колта ти спира да варви сигорно повече от 100-110 няма да може да направи според мен не си заслужава да си ебеш колата така

a...луд ли си?...100% ще върви повече...почти нямало разлика от газ/...следователно дооста ще върви...просто по-бавно ще ускорява...ама то и азот мойш да му сложиш хахаха Smile Wink
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
ikonoma
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 22 Апр 2005
Мнения: 360
Общо думи: 7,964

МнениеПуснато на: Нед Юни 26, 2005 2:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pavel_ написа:
CkoT написа:
Значи баща ми каза че разликата на метановата уредба е че е на по-голямо налягане...иначе всичко си му е ок...
В Севлиево имало газ станция за метан а пътя до там ти излизало около 1лв aaaargh! Laughing
така е излиза около 1 левче до севлиево и кум 20 до морето пхахаххаха)))) ебати кефа нали ама колта ти спира да варви сигорно повече от 100-110 няма да може да направи според мен не си заслужава да си ебеш колата така

Как няма да върви?Това не е вярно.Но дори и да беше истина закакво ти е да върви повече?Главата си ли искаш да чупиш с тези големи скорости?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Нед Юни 26, 2005 2:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ikonoma написа:
pavel_ написа:
CkoT написа:
Значи баща ми каза че разликата на метановата уредба е че е на по-голямо налягане...иначе всичко си му е ок...
В Севлиево имало газ станция за метан а пътя до там ти излизало около 1лв aaaargh! Laughing
така е излиза около 1 левче до севлиево и кум 20 до морето пхахаххаха)))) ебати кефа нали ама колта ти спира да варви сигорно повече от 100-110 няма да може да направи според мен не си заслужава да си ебеш колата така

Как няма да върви?Това не е вярно.Но дори и да беше истина закакво ти е да върви повече?Главата си ли искаш да чупиш с тези големи скорости?

той е психопат на тема високи скорости Wink...за тва му предложих и азот...хахах...иначе съм сигурен че ще върви повече....афе...ще се разбере...аз мисля да убеждавам баща ми да слага метан в наща та да знам за мойта за напред хахахахах
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
pavel_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Май 2004
Мнения: 504
Общо думи: 0
Местожителство: Nqkade tam

МнениеПуснато на: Вто Юни 28, 2005 12:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

CkoT написа:
ikonoma написа:
pavel_ написа:
CkoT написа:
Значи баща ми каза че разликата на метановата уредба е че е на по-голямо налягане...иначе всичко си му е ок...
В Севлиево имало газ станция за метан а пътя до там ти излизало около 1лв aaaargh! Laughing
така е излиза около 1 левче до севлиево и кум 20 до морето пхахаххаха)))) ебати кефа нали ама колта ти спира да варви сигорно повече от 100-110 няма да може да направи според мен не си заслужава да си ебеш колата така

Как няма да върви?Това не е вярно.Но дори и да беше истина закакво ти е да върви повече?Главата си ли искаш да чупиш с тези големи скорости?

той е психопат на тема високи скорости Wink...за тва му предложих и азот...хахах...иначе съм сигурен че ще върви повече....афе...ще се разбере...аз мисля да убеждавам баща ми да слага метан в наща та да знам за мойта за напред хахахахах
аре сложи си Метан на колата и ако вари повече ти копувам чисто нов скеит 100% колата спира да вари и то много говорим за Метан
п.п не съм чак такъв маниак на вискоките скорости хахахахах :ПП
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov